Warsaw Shore

Już chyba za późno. Musiałem odreagować stres głupim komentarzem, jestem trochę przemęczony. Właśnie montuję technikę od Kamila Walusia, ale oczy mi się już same zamykają.
 
:-)



gowj24e41vgu.jpg
 
hahahaha po co sie jej mamusia udziela to ja nie wiem :-) z internetem nikt nie wygrał a tylko sie pogrąża ps.dobry screen chyba lajkne
 
właśnie to badam i leje :-)hejting jest niesamowity,współczuje rodzinom tych uczestników bo muszą mieć zajebiście duży dystans a nie sądze ,że taki mają :-) beka hehehe
 
butthurt dobry, po co wchodzic do tematu kiedy nie chce sie czegos czytac, a z ta powaga to Saenczaj ma racje, niektorzy na mega spince wlaczaja to z nastawieniem 'co za kurwa wstyd, wkurwiam sie' - po co? jak cebulaki wpierdalaja cebule to mozna sie z tego posmiac, jak ma sie wolne 40min czy cos do ogladania przy jedzeniu trzeba to jak znalazl! ZWALA NUMER 1.
 
Już 7 stron o tym czymś ;o Spróbuję obejrzeć kolejny odcinek, może uda mi się wiecej niż kilka minut :D
 
Ja też i wróże mu świetlaną przyszłość :-) pisał na fb żeby oglądać uważnie bo z Pawełkiem Italiano będą mieli spine :D



Najbardziej nie moge z tego jak Trybson wchodził do domu i sie przedstawiał ,siedzi przed kamerą bez koszulki i mówi "Jestem kurwa dobrze <całus po bickach> zbudowany,jestem kurwa fajterem" - straszny rozpierdol :-)
 
7 stron BANG! O ludzie kochani, nie wiem od czego zacząć tak naprawdę, już wiele w HP napisałem na ten temat.



1. Temat nie jest niezbędny ale jest potrzebny żeby Ci którzy wolą wyższy poziom merytoryczny siedzieli w Skórze albo HParku i nie musieli czytać o WS, nie wiem o co bulwers bo skoro jest miejsce na temat o leserach, kłamcach, skorumpowanych pseudointeligentach(Polityka) to tymbardziej jest miejsce na nachlaną szczerą młodzież.



2. Program jest wzorowo prowadzony jeśli chodzi o marketing, piździarne bannery w stolicy przez które powstają anty-fanpage hejtujące takie ruchy w Warszawie, FB kipi, kwejki, demoty, bebzole, pudelki, plotki i pomponiki huczą, oglądalność rośnie, nim program wbił na ramówkę już dał radę się rozreklamować, machina ruszyła i nie wierzę w 2 sezon albo jego powodzenie ale ten wejdzie tekstami i zachowaniami do popkultury jak Top Model, Masterchef czy Big Brother. Moim zdaniem nawet niesie jakąś wartość dydaktyczną, jak ludzie będą go hejtować to te laski które na codzień się tak zachowują może się zastanowią i zmienią swoje zachowanie.



3. Trybson to żadna persona sportów walki ale pozytywny gość które jak do tej pory wcale nie mianował się wielkim zawodnikiem MMA, nie chełpi się tym wszem i wobec tylko podczas prezentacji w 1szym docinku wspomniał o tym więc radzę zluzować poślady i to przede wszystkim "zarządowi" RGC bo trochę się ośmieszają takimi oświadczeniami. Gdyby on choć mówił "jestem z Rio Grappling Club i możecie ssać mego naganiacza, dopierdolę każdemu tu i wszędzie" czyli innymi słowy gdyby dublował zachowanie Bałwana BGC, a on tylko raz włożył koszulkę PitBulla, wątpie czy RGC straciło jakkolwiek na takiej reklamie, jak widać PitBull ma na to wyjebane.



4. Mój debiut nieuchronnie się zbliża ale nie to nie Ja będę w tym domu walił kogokolwiek :], jest szansa, że tylko migne(oby). Natomiast absolutnie idę na casting 2 sezonu bo chcę być frik-fajterę:-)



P.S. Ten temat żyje i ten program się "sprzedaje" bo większość na żywo widziało taką patologię. Znam takie laski jak Eliza, takie jak Ania, takich gości jak Mariusz i takich jak Trybson czy Wojtek, każdą osobę o takim charakterze poznałem i nie jedną taką imprezę widziałem. Co to za patologia powiedzieć "kurwa" 8 razy w zdaniu, pić wóde z energetykiem 50/50, sparować na domówce, atakować 2 laski na raz, gadki w kiblu, gadki na szlugu, udawanie ujeżdżania sztucznych zwierząt, sceny zazdrości, zdejmowanie koszulki w klubie, tańczenie na rurze, rzyganie pod klubem, zgon w klubie...ja tam nie wiem jak się bawicie ale swoje wakacje w takim wypadku nazwałbym Holiday Shore.
 
Właściciel i twórca programu twierdzi że dzięki nim taki człowiek jak Trybson ma szanse w niedługim czasie zawalczyć na KSW.



http://kafeteriatv.wrzuta.pl/film/2IrWLRj2WbT/warsaw_shore_-_wywiad_z_producentem_programu



Gąski będą szaleć :)
 
KSW Trybson nie potrzebny :-) Pawełek przydałby się na MMA ATTACK żeby udało im się powrócić.Myśle,że mógłby zakończyć w końcu kariere Hardkorowego i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
KSW to program rozrywkowy z elementami sportu, wiec Trybson idealnie wpisalby sie w konwencje.
 
Kurwa ja sam od lat miałem pomysł na polskiego Tufa w formie Jersey Shore. Wszystko działoby się w Mielnie, a sparingi odbywałyby się na żywo, wieczorową porą po różnych klubach. No cóż może nie wszystko jeszcze stracone.
 
Producent z pewnością się przeliczy. Żadnej z tych osób nie usłyszymy w radiu, nie zobaczymy w filmie czy serialu ani na scenie podczas koncertu. Żadna z tych lasek nie jest w stanie "dogonić" i "osiągnąć" statusu takich tuz celebryckich jak Frytka, Gosia Andrzejewicz czy Wodzianka. Wszystko co mogą uzyskać w WS to "pozycja" Rutowicz i nawet tego nie jestem pewien. Co do facetów to ze względu na kojarzenie ksywki Trybson ze sportem o nazwie MMA przy dobrej promocji i inteligentnym zarządzaniu swoją osobą jest on w stanie trafić na rozpiskę jakiejś gali MMA, prędzej PLMMA niż MMA Attack ale nie jest to niemożliwe.



Historia biednego chłopaka z Sosnowca, bez perspektyw, miotającego się między flaszką w bramie, a salą treningową chcącego odciąć się od założonego z góry życiorysu, mającego cele i marzenia. Kilka fajnych ujęć skruszonej twarzy po której leci łza w czarno-białej scenerii rodem z "Cześć, Tereska", później luje z całej epy w worek, walka na macie, sparingi, przerzucane żelastwa, w tle Możdżer, Targosz albo klasyk czyli Requiem for a dream theme, jakiś vBlog, przeprowadzka i treningi w klubie gdzie trenuje ktoś znany kto mówi, że widzi w tym chłopaku potencjał bez względu czy to Miras, Juras czy Bronder i droga do 1szej zawodowej walki się skraca. Dłuższa droga przez AP KSW albo mniejsze gale czy nawet ALMMA i to nie jest niewykonalne.
 
Back
Top