Warsaw Shore

D&G, muszę spropsować to co tutaj napisałeś. Ja się właśnie zastanawiałem, skąd te hejty, skoro takie sceny można zobaczyć na pierwszym lepszym melanżu, szczególnie w niektórych klubach gdzie panny pchają się do wejścia rzucając kurwami na prawo i lewo i drząc ryj, że ma vip pass.
 
"Kilka fajnych ujęć skruszonej twarzy po której leci łza w czarno-białej scenerii rodem z "Cześć, Tereska", później luje z całej epy w worek, walka na macie"



Popłynąłeś :-) ale w sumie zapomniałem o PLMMA Miras lubi fejm więc czemu nie,chociaż osobiście wolałbym żeby Trybson bardziej sie rozpromował i pewnie koło lutego/marca MMAA4 by miało być i wtedy jakby się wkręcił.Szkoda tego MMA Attack kurde a coś wykombinować muszą bo nie wierze ,że zawieszą rękawice na kołku.



ps.nie wiem czy zauważyliście ale podczas sprzątania mat przez uczestników było widoczne logo Nastula Clubu jeśli mnie oczy nie myliły,a jak mnie myliły to możecie mnie okrzyczeć.
 
Raczej chodzi o to ze robia to przed tysiacami (?) telewidzow, bo to ze takie rzeczy sa u niektorych normalne to mysle ze kazdy wie. No ale to ich sprawa mi pozostaje sie conajwyzej posmiac z niektorych tekstow/zachowan, a nie spinac sie o niewiadomo co :).
 
Tu sami sportowcy to nikt tu wódy nie pije. A jak piją to kielich szampana na lepszy sen. Daleko tu wszystkim do patologii, sami eleganccy dżentelmeni pod krawatem;)
 
Tu sami sportowcy to nikt tu wódy nie pije. A jak piją to kielich szampana na lepszy sen. Daleko tu wszystkim do patologii, sami eleganccy dżentelmeni pod krawatem;)


Hahhahaah :D
 
Mam nadzieje że nie doczekam taki czasów że MMA w Polsce będzie promowane przez pajaców całkowicie niezwiązanych ze sportem. Powrót MMAA i zapowiedzi Cholewy że wraca do freaków przerażają mnie.
 
Z gory przepraszam ze niewiedze w temacie WS, ale mam pytanko ten cały TRYBSON, to w koncu jest jakis zawodnik mma? gdzie trenuje? cos wygral? bo ja szczerze, bez bicia, o nim nie slyszalem.
 
Nie ogarniam fenomenu tego serialu. Ja rozumiem, że od czasu do czasu trzeba się odmóżdżyć, otworzyć piwo i tępo się w coś pogapić, sam tak od czasu do czasu robię, ale no kurwa bez przesady... Naprawdę nie szkoda Wam czasu i tych wszystkich szarych komórek które giną podczas oglądania tej padaki?
 
krzychu88



Program emitowany jest raz w tygodniu, więc myślę, że to właśnie takie "od czasu do czasu" :D
 
Mort napisał



"skąd te hejty, skoro takie sceny można zobaczyć na pierwszym lepszym melanżu, szczególnie w niektórych klubach gdzie panny pchają się do wejścia rzucając kurwami na prawo i lewo i drząc ryj, że ma vip pass."



No właśnie, dlastego przestałem chodzić po takich spelunach, nawet puby omijam, wolę spotkania z sensownymi ludźmi poza tymi miejscami ;)



Co do picia...Można sobie wmawiać, że sportowiec nie pije bądź każdy sportowiec i tak pije. Ja jednak nie wiem po co komu picie i czym się chwalić skoro to nic dobrego nie daje, a najgorsze efekty widać chociażby w tym programie. Spławy, bo organizm odrzuca, niekontrolowana agresja. Szkoda, że ich za kółko nie wsadzą i też nie pokażą "codzienności na polskich drogach" ;) Zdecydowanie lepiej mieć przejrzysty umysł, a nie ogłupiony i sponiewierany moim zdaniem, a trochę się w życiu wypiło, ale dorosłem :D



Odnoszę wrażenie też, że większą spinę mają osoby, które najwyraźniej czują się dotknięte obrażaniem takiego programu i takich ludzi, wypowiadaniem swej opinii. Ja tylko wypowiedziałem swe zdanie niepochwalające takich pomysłów, ale i tak z tego śmiać się zamierzam i dowartościowywać, że ja jednak wśród takich zer się nie obracam. Oglądalności w TV jednak im nie zrobię ;)



Pozdro i bez ciśnień. Czekajmy na 3 odcinek ;)



PS: Wiedząc, że było Jersey Shore i potem kolejne tego typu kopie było jasne, że i Polska w końcu w tym dogoni Amerykę. Typowe.
 
Odnoszę wrażenie też, że większą spinę mają osoby, które najwyraźniej czują się dotknięte obrażaniem takiego programu i takich ludzi, wypowiadaniem swej opinii.


Dobre, wchodzicie, zaśmiecacie temat, robicie napinkę i jeszcze wmawiacie, że to my mamy problem. Większość waszych komentarzy odnosi się do zasadności tematu, a nie co do zachowania tych patoli. Przecież każdy ma świadomości, że ci ludzie nie reprezentują sobą nic wartościowego. Jedni to oglądają inni nie. Ci, którzy oglądają, mają swoje miejsce do komentowania, ci którzy gardzą programem i nie chcą oglądać niech omijają temat z daleka. Proste.
 
Wojtek z Bonusem BGC!!!







1459827_546584538769604_1268915231_n.jpg
 
Chcialbym zobaczyc Moscow Shore:-)


Z reprezentantami CSKA, Lokomotiwu, Dinama i Spartaka. Sezon skończył by się po pierwszym odcinku z powodu zbyt niskiej liczby żywych uczestników.
 
Byłem na jednym pokoju z kolesiami z Krakowa w syfie*, Cracovia-Wisła. Nosy krwawiły i chrupały :-) Także Cracovia Shore też byłby spoko:-)



*syf- tłumaczenie dla gimbusów-wojsko : D
 
No kurwa z Bonusem:-) apropo tego gościa,to jeśli pan Witczak czegoś na prędkości nie wymyśli to już przepadnie bo coraz mniej ludzi o nim gada,wszystko na trybsona przechodzi :D



ps.widziałem profil na fb Trybson BGC propsy w chuj dla pomysłodawcy :-)
 
Maryjan-jakbyś to nazwał Cracovia Shore to nikogo z Wisły by nie było:-)







Ostatnio słyszałem że jakiś dziesięciolatek odmówił przyjęcia dyplomu za wygranie zawodów bo był na nim herb wrogiej drużyny.
 
@Renato, hahahahahahaha ale nie to nie ja;( Ja bym prosił o niezasłanianie twarzy bo po co? jak mam zostać frik-fajterę? :-)



Takie programy bazujące na rzeczywistych sytuacjach jak te wszystkie Ukryte Sprawy, Trudne Prawdy i Wawy non-stop czy typowe reality show jak BB czy WS przyciągają ludzi bo te wszystkie sytaucje są im bardzo bliskie...ilu z nas ma takie życie jak w Magdzie M, Teraz albo nigdy czy komediach romantycznych jak np. Och, karol?



Budzisz się w wielkim wyrze w sypialni, wyłączasz budzik w iPhonie, wchodzisz do wykafelkowanej od sufitu do podłogi łazienki z wanną z hydromasażem, golisz twarz maszynka Braun Serii 7, w garderobie zakładasz garnitur BOSSa, w kuchni krząta się partnerka ubrana w najnowszą bielizne Triumph oraz twoją koszulę Wólczanki, zjadasz jajecznicę zrobioną na nowym tefalu, pieczywo jeszcze ciepłe, sok oczywiście przelany do dzbanka, kawa z expressu dolce gusto, wbiegasz do przedpokoju całując już umalowaną kobietę która boso popierdala po dębowym parkiecie, wsiadasz do swojego X5 albo Q7 i jedziesz na 9 do szklanego wieżowca na spotkanie z prezesem w klimatyzowanej sali konferencyjnej. Potem oczywiście lunch, squash/tanis/basen, shopping + kolacja w restauracji i przygotowywanie w łóżku na MacBooku prezentacji na jutro. No raczej tak to nie wygląda, mamy 2-3 osobowe pokoje, kawalerki, akademiki, wynajmowane pokoje. Sypialnia, pokój i garderoba to zwykle to samo pomieszczenie, kom wymieniamy jak nam się kończy umowa, a nie moda na niego, komputer co 2-3 lata jak dobrze pójdzie, problemy z netem, najlepszy sport na streamach, znajdzie się jeszcze ktoś kto nie ma TV płaskiego, nie mówiąc o konsoli czy samochodzie, z pracą jak jest każdy wie (choć akurat dostanie się do biurowca trudne nie jest), kawe zalewamy z czajnika, sok/mleko walimy z kartonu, wszystkie naczynia i sztućce nie są z tej samej kolekcji, a na melanżach z rzadka uchlewamy się Belvedere czy Blue labelem więc takie programy są nam bliskie też dlatego, że leczą nasze kompleksy...
 
Back
Top