Warsaw Shore

o w dupe nie myślałem ze taki gównienay temat tu wystratuje, heheheheh. Program dla takich smaych baranów jacy biorą w tym udział hahahahah
 
Twoje 17 komentarzy nie uprawnia Cię do osądzania nas. Statystycznie ten temat to lwia część Twojej działalności tutaj, a ćwierć promila większości komentatorów tego odprężającego widowiska rozrywkowego.



hahahah heheheh
 
Zwykły troll i tyle :) Możemy 2412412 raz napisać "nie oglądasz, nie komentuj", ale po co? Zawsze znajdzie się taka osoba i spowoduje ruch na stronie :)


Ciekawe, czy jest świadoma naszego celu znalezienia się na pierwszej stronie w google! ;)
 
z pewnością :)



btw wpisanie Trybson mma daje rocksów na pierwszej stronie :)
 
mysle ze jest. Zobacz napisal o ludziach ogladajacych ze sa baranami i teraz kazdy mu odpisze i sie kreci
 
@cruor - to już coś, ale najśmieszniej będzie, jak ten temat się znajdzie na pierwszej :P


@dssport - Mam go za zwykłego trolla internetowego, którego jedynym celem jest wkurzanie innych, ale może się mylę :)
 
Ja oglądam bez,nie mam konta ani niczegoś podobnego.Widocznie ilość miejsc ograniczona albo coś w tym stylu.
 
Niestety widzialem jedynie koncowke, wiec jak bedzie juz jakas wrzutka to poprosze o wrzucenie linka.
 
Na pewno na kinomaniaku będzie za pare godzin bo poprzednie odcinki były wrzucane na bierząco.
 
comment_EXTIDobP7uq9qbM4G96Y5FgvQauI8tbi.gif
comment_Hkll30c5bOPsJD3sY7672om1tuKNCThS.gif
 
Back
Top