Warsaw Shore

KRZYCZ THYBSON!



jaram sie suplexami Trybka! slyszeliscie, ze podobno ma narzeczona?!
 
chyba Cie jeblo, all natural bejbi, Thybson rozpoznaje zajebistych, naturalnych gosci od razu! zero falszu!
 
Po trzecim odcinku Mariusz wyrasta na mojego ulubionego (po Trybsonie) członka tej ekipy :-)
 
Jakiś suchy ten odcinek. Mało chwytający za serce. Za dużo reżyserki/ za słabo zagrane i smutłem zamiast się śmiać.
 
Przecież wiadomo, że Trybson jest lepszy od Mameda bo ma więcej tatuaży.


107039-zombie-boy.png




To ten musi wymiatać w MMA.
 
Jest taki dobry, że nie walczy aby innym nie było smutno, że przegrywają. Również wyznaję tą zasadę. Po co psuć innym marzenia ^^
 
Trybsonowi 20 koła pękło na fb do końca sezonu będzie ponad setka :-) a wtedy zaprosi go Wojewódzki,będzie pogadanka o rwaniu gąsek i potem walka wiadomo na jakiej gali i z kim :-) ale i tak Wojtek dobrze kopie a Thybson sie wkurzył.Szczerze mówiąc to Pawełek po wyjściu z WS najlepiej sobie radzi jeśli chodzi o popularność ze wszystkich.



1476479_260803480738782_2091306265_n.jpg
 
Tak, tak i wszycy z domu robią to tylko w jednej pozycji całkowicie zasłonięci kołdrą. Troche niewygodne i słabe warunki jak na dobry sex. :)
 
a kto powiedzial, ze ich sex musi byc 'dobry'? :DDDDDDD



tylko Thybson porzadnie sie zajal Kicia!
 
A czy to wazne czy wygodny :) w programie się liczy zaliczenie, a czy dobrze, kogoż to w sumie obchodzi :))
 
Ewelcia jest ode mnie z miasta. Fajnie jakby Franek sie wypowiedział czy jego kumpel był tam przez przypadek i czy zaliczył, bo mnie się obiło o uszy, że wszystko leci ze scenariusza, żadna osoba nie jest przypadkowa i nawet kto z kim ma się pokłócić jest z góry zaplanowane. Nie chodziło mi o jakość ich sexu, ale o to, że to dosyć dziwne :)
 
Ariel: to kolega z młodocianych lat, spotkałem go nakreconego w busie jak wracał z tej filmowanej imprezy. Na pewno byl na tej imprezie zeby dostac się przed kamery, nie jako statysta, ale na ile dalej to idzie wg scenariusza, to nie wiem. Jak spotkam to podpytam, ale nie bede specjalnie o to pisal ;)
 
Jezeli to wszystko leci ze scenariusza to niezly mindfuck jakich mamy genialnych aktorow pochowanych po polskich wioskach i miasteczkach. Ma ktos linka do odcinka 3. wrzuconego na jakis player? Nie chce mi sie sciagac i zasmiecac dysku.
 
Trybson jeszcze uratuje MMAA


Te słowa mogą się okazać prorocze. Jeśli na forum poświęconym MMA jest tyle zwolenników tego jegomościa, to w całej Polsce ta liczba może być ogromna :). Mi tu zaczyna pachnieć feakfightem tysiąclecia.
 
Back
Top