Warsaw Shore

http://www.pudelek.pl/artykul/61419/trybson_bije_musiala_o_co_chodzi/ JEST POTENCJAŁ NA FREAK FAJT WSZECH CZASóW!
 
Turniej freaków z TRYBSONEM, TAJGEREM, BAZELAKIEM, BONUSEM i innymi najmanami i hala wyprzedana!



[strike]KRZYCZ [/strike]WAR TRYBSON
 
w oparciu o taką konwencję można własną organizację stworzyć ufc - ultimate freak championship
 
Jak nabijecie tu 2000 postów to potem nie płaczcie, że na KSW 30 zobaczycie jako Main Event walkę Trybsona z Najmanem w PPV za 50 zł oczywiście.



Głupota ostatnio w modzie.
 
eee?idąc podobym tokiem rozumowania,lepiej nie komentować serialów,bo jeszcze wezmą jakiegoś aktora który w młodości trenował boks i wystawią potem w jakimś freak fight'cie.
 
eee?idąc podobym tokiem rozumowania,lepiej nie komentować serialów,bo jeszcze wezmą jakiegoś aktora który w młodości trenował boks i wystawią potem w jakimś freak fight'cie




Postawić aktora w jednym rzędzie z tymi ludzmi to małe nieporozumienie. Uważam też, że powinien być ustawowy zakaz występowania celebrytów, aktorów, piosenkarzy i innych tego typu gwiazd w mma. Zwłaszcza celebrytów. Wystarczająco wszędzie jest ich pełno a głupota od nich bije głośniej niż Dzwon Zygmunta.




Posty na cohones mają bardzo mały wpływ na liczbę sprzedanych PPV. A na matchmaking KSW jeszcze mniejszy.


Pewnie dlatego można było ostatnio wybrać rywalkę dla Karoliny Kowalkiewicz na tym forum.



Możecie się na mnie pogniewać ale po oglądnięciu zapowiedzi i pierwszych 6-10 minut tego szajsu stwierdziłem, że trzeba być kompletnym idiotą, żeby marnować swoje życie na śledzenie tej historii. Co niby jest ciekawego w tym programie? Że się grają? Po pierwsze się nie grają tylko udają a po drugie zamiast oglądać ich lepiej pójdźcie na jekieś disco to sami sobie bez problemu jakieś laski wyłapiecie. Kto chodzi wie jak jest. Nie brzydsze i ekspresowe. Jak dla mnie to ten cały program to dzieło dla typowych idiotów. Pewnie producenci sami po cichu śmieją się z tych co to oglądają.



A tak wogóle to się zastanawiam co na tym forum robi ten temat
 
A tak [strike]wogóle[/strike] to się zastanawiam co na tym forum robi ten temat


Tak w ogóle, czas stracony na kłapanie w tym temacie mógłbyś poświęcić na edukację.
 
@UP



Z dysgrafią i dysortografią można nieźle żyć. Nawet prezydentem można zostać.



Martw się o siebie o mnie nie musisz.
 
Nie chce mi się czytać postów frugo, bo wyczuwam ból dupska z daleka, na chuj tu wchodzisz jak nie lubisz tego programu? XD Zrób coś bardziej kreatywnego zamiast wypisywać swoje dyrdymały, panie inteligent..
 
Frugo, temat Cię drażni to go omijaj i go nie zaśmiecaj. Pozwól nam idiotom tracić czas na oglądanie innych idiotów.
 
Frugo, temat Cię drażni to go omijaj i go nie zaśmiecaj. Pozwól nam idiotom tracić czas na oglądanie innych idiotów.


Pozwalam



Comber sory za Edit ale nie mogłem się powstrzymać



Orginalnie było



"Gdzie ja Ci napisałem, że jesteś idiotą?"
 
Możecie się na mnie pogniewać ale po oglądnięciu zapowiedzi i pierwszych 6-10 minut tego szajsu stwierdziłem, że trzeba być kompletnym idiotą, żeby marnować swoje życie na śledzenie tej historii.


Pośrednio owszem. Oglądam program namiętnie. Czekam z niecierpliwością, aż wybije 23:00 na zegarze.
 
Nie miałem zamiaru mimo wszystko Cię obrazić Comber. Nie znam Cię i nic do Ciebie nie mam. A co do programu to zdania nie zmienię.
 
Frugo
didnt-read-darth-vader.gif
 
Ehh... dziewczyna siedzi obok wiec dziś raczej nie będzie oglądanie Ekipy na żywo :-).


Krzyczcie 'TRYBSON' i za mnie!
 
Back
Top