Warsaw Shore

Apollo

Jungle Fight
Heavyweight
@FrugoNa wymienione przez Ciebie rodzaje dysmózgowia istnieje proste lekarstwo - nazywa się Microsoft Word. Napisanie posta zajmie Ci jakieś 10 sekund więcej, a w zamian nie będziesz musiał zasłaniać się tymi (swoją drogą mocno przebrzmiałymi) medycznymi pojęciami.Za 10 minut KRZYCZĘ TRYBSON.
 

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Frugo idź sobie na forum krytyki politycznej, albo popisz komentarze na wyborczej. To jest temat dla intelektualnej śmietanki cohones.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Wsadź sobie w dupę Lisa, nie będę rzucał inwektywami w jego stronę, ale jeżeli dla Ciebie to jakiś 'role model' to od tej pory nie istniejesz dla mnie na tym forum. :-D
 

Comber

UFC
Light Heavyweight
Ehh... dziewczyna siedzi obok wiec dziś raczej nie będzie oglądanie Ekipy na żywo
cry.gif
.Krzyczcie 'TRYBSON' i za mnie!


Heban, ja oglądam z żoną. Lubimy rozrywkę zarówno niskich jak i wysokich lotów. Ostatnio byłem w Operze na Trubadurze, a dzisiaj wspólnie, przy gorącej herbatce będziemy krzyczeć TRYBSON!!!1 I jebie mnie co piszą i mówią pseudointelektualiści.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Brawo Comber. Ja np. lubię analizować ich zachowania z psychologicznego punktu widzenia, są one naprawdę proste i książkowe. Kobiety jak to kobiety, emocjonalne i głupie. xD
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Bez kitu! Dobra zabawa. Coś jak pójście na studencką imprezę. Tylko, że nie muszę chlać i gadać z ludźmi. xDjakis stream?
 

DeMentor

Oplot Challenge
Middleweight
Mądrze Trybson powiedział teraz. Dużo ludzi tak się bawi, ale jak ktoś pokaże to w programie to "debile, patologia"... Zapominając co robią w piątkowe wieczory ;)
 

Comber

UFC
Light Heavyweight
:/// czemu? najwyzej daj do dzialu kobiety :P haha, za tydzien pawelek dostanie od trybsona i sie poplacze ;p
 
K

kiras

Guest
Trybson vs Paweł "Masz jakiś problem ?! (jeb)" w końcu zaczyna się coś dziać :-)
 
K

kiras

Guest
faktycznie spore ale dobry towiec,propsy za research :-) a Pawełkowi oczka się napełniły :-)
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
A to mi nie przypisywać, ktoś inny z cohones mi to wczoraj na czacie podesłał. ;)
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Mariusz użył słowa 'bynajmniej' zgodnie z jego przeznaczeniem... kolejny dowód, że jest ogarnięty. xD Ostatnią scenę (Trybson- Paweł fajt) przewijałem z 10 razy. Hahaha cudownie. xD
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Z tego co mi mówi tajne źródło z Poznania oraz moje własne obserwacje, Wojtek też. xD
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Hahaha to są jakieś niesamowite zbiegi okoliczności. Trybson był na finale Voice of Poland, ja też tam byłem tylko wtedy gdy wszyscy chlali sobie na after party włącznie z nim to ja w studiu pracowałem, a na koniec roboty dokładnie tak jak on zrobiłem sobie fote na fotelu jurorskim...ja pierdole - muszę być frik-fajterę!!! KRZYCZ GROOBSON!:-)
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Grooby, teraz już bez żartów. Kiedy się przyznasz, że to Ty jesteś Trybsonem?!
 

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
dokladnie, za duzo faktow sie niby jakos laczy, krzycz grubtrybson!!!DAWAC LINK DO ODCINKA!
 

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
mahon jak już wrzucasz te odcinki do sieci to przynajmniej kombinuj tak żeby Ci ich zaraz nie usunęli. Rano i tak każdy musi sobie szukać bo twoje wideo nie działa. wrzucaj to na jakiś inny poratl albo nie wpisuj dokładnie nazwy tego co wrzucasz. 

lugasek

UFC
Heavyweight
Warsaw Shore odc.4klikInstrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.http://www.videolan.org/vlc/Kliknij prawym przyciskiem myszy na KLIK. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.
 
Top