Warsaw Shore

@Frugo



Na wymienione przez Ciebie rodzaje dysmózgowia istnieje proste lekarstwo - nazywa się Microsoft Word. Napisanie posta zajmie Ci jakieś 10 sekund więcej, a w zamian nie będziesz musiał zasłaniać się tymi (swoją drogą mocno przebrzmiałymi) medycznymi pojęciami.



Za 10 minut KRZYCZĘ TRYBSON.
 
Frugo idź sobie na forum krytyki politycznej, albo popisz komentarze na wyborczej. To jest temat dla intelektualnej śmietanki cohones.
 
Wsadź sobie w dupę Lisa, nie będę rzucał inwektywami w jego stronę, ale jeżeli dla Ciebie to jakiś 'role model' to od tej pory nie istniejesz dla mnie na tym forum. :-D
 
Ehh... dziewczyna siedzi obok wiec dziś raczej nie będzie oglądanie Ekipy na żywo
cry.gif
.



Krzyczcie 'TRYBSON' i za mnie!


Heban, ja oglądam z żoną. Lubimy rozrywkę zarówno niskich jak i wysokich lotów. Ostatnio byłem w Operze na Trubadurze, a dzisiaj wspólnie, przy gorącej herbatce będziemy krzyczeć TRYBSON!!!1 I jebie mnie co piszą i mówią pseudointelektualiści.
 
Brawo Comber. Ja np. lubię analizować ich zachowania z psychologicznego punktu widzenia, są one naprawdę proste i książkowe. Kobiety jak to kobiety, emocjonalne i głupie. xD
 
Bez kitu! Dobra zabawa. Coś jak pójście na studencką imprezę. Tylko, że nie muszę chlać i gadać z ludźmi. xD



jakis stream?
 
Mądrze Trybson powiedział teraz. Dużo ludzi tak się bawi, ale jak ktoś pokaże to w programie to "debile, patologia"... Zapominając co robią w piątkowe wieczory ;)
 
:/// czemu? najwyzej daj do dzialu kobiety :P haha, za tydzien pawelek dostanie od trybsona i sie poplacze ;p
 
Trybson vs Paweł "Masz jakiś problem ?! (jeb)" w końcu zaczyna się coś dziać :-)
 
faktycznie spore ale dobry towiec,propsy za research :-) a Pawełkowi oczka się napełniły :-)
 
A to mi nie przypisywać, ktoś inny z cohones mi to wczoraj na czacie podesłał. ;)
 
Mariusz użył słowa 'bynajmniej' zgodnie z jego przeznaczeniem... kolejny dowód, że jest ogarnięty. xD Ostatnią scenę (Trybson- Paweł fajt) przewijałem z 10 razy. Hahaha cudownie. xD
 
Z tego co mi mówi tajne źródło z Poznania oraz moje własne obserwacje, Wojtek też. xD
 
Hahaha to są jakieś niesamowite zbiegi okoliczności. Trybson był na finale Voice of Poland, ja też tam byłem tylko wtedy gdy wszyscy chlali sobie na after party włącznie z nim to ja w studiu pracowałem, a na koniec roboty dokładnie tak jak on zrobiłem sobie fote na fotelu jurorskim...ja pierdole - muszę być frik-fajterę!!! KRZYCZ GROOBSON!



:-)
 
Grooby, teraz już bez żartów. Kiedy się przyznasz, że to Ty jesteś Trybsonem?!
 
dokladnie, za duzo faktow sie niby jakos laczy, krzycz grubtrybson!!!



DAWAC LINK DO ODCINKA!
 
mahon jak już wrzucasz te odcinki do sieci to przynajmniej kombinuj tak żeby Ci ich zaraz nie usunęli. Rano i tak każdy musi sobie szukać bo twoje wideo nie działa. wrzucaj to na jakiś inny poratl albo nie wpisuj dokładnie nazwy tego co wrzucasz.



 
Warsaw Shore odc.4



klik







Instrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.



http://www.videolan.org/vlc/



Kliknij prawym przyciskiem myszy na KLIK. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.



Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.
 
Back
Top