Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

@Masu zdaje się że gdzieś w okolicy Sławkowskiej - juz pare lat będzie ale jednak ;)
No ale ok... będę bo chętnie poznam te mordki które tu piszą.
 
@Masu zdaje się że gdzieś w okolicy Sławkowskiej - juz pare lat będzie ale jednak ;)
No ale ok... będę bo chętnie poznam te mordki które tu piszą.
Nie pamiętasz gdzie zabójstwo widziałeś? Fatalny świadek panie sędzio!
 
pozazdroscic super sprawa mnie niestety nie bedzie raz mieszkam na wyspach dwa nie mam paszportu ani dowodu hi hi mze nastepnym razem
 
Czy @Masu się nie pojawi, bo ryba będzie? Liczyłem na jakieś małe zakłady :(

mnie we wtorek w nocy zadano pytanie, za kim jestem Legią czy Polonią. Niestety. Okazało się że nie znam piosenek legijnych, ale znam takich co znają piosenki. WIN = WIN.
A kończąc to pierdolololo - będę, może nawet z jakąś koleżanką.
A to Polonia poza Muranowem jeszcze gdzies isntieje? Chyba ze na Muranowie byles :D
 
Kurwa ja jak było UFC, to musiałem po Krakowie zapierdalać, chyba z 5 KM z buta, bo się tramwaj wykoleił, też wtedy były derby i przechodziłem obok stadionu aż mnie ten śpiew dobiegający ze środka urzekł(na serio mówię), piłką się nie interesuje i takie coś usłyszeć, aż ciary na plecach. Ale jakoś nikt mi ręki nie odciął, nie zadźgał mnie, nie wyciął mi nerki czy wątroby itd, itp.
A co do Zlotu to mam zamiar być :D, cytując klasyka z buta wjeżdżam :hitman:
 
@Matszo92 spoko wezmę kombinezon płetwonurka :fingers::lol:
Taki?
najgorsza_praca_17.jpeg
 
Hej Panowie: robimy prowizoryczną listę obecności, którą będę uaktualniał w pierwszym poście. Napiszcie proszę w osobnym poście kto przyjedzie i czy ewentualnie kogoś bierzecie dodatkowo. Dzięki!


To tylko lista mająca na celu ustalić frekwencję.
 
Hej Panowie: robimy prowizoryczną listę obecności, którą będę uaktualniał w pierwszym poście. Napiszcie proszę w osobnym poście kto przyjedzie i czy ewentualnie kogoś bierzecie dodatkowo. Dzięki!


To tylko lista mająca na celu ustalić frekwencję.


Zedytuj pierwszego posta jak możesz Tomaszu.


Panowie jak się nas dużo zdeklaruje to łatwiej mi będzie coś wynegocjować z managerką. @Perfumiarz jako najlepszy dzik zaoferujesz swoją cnotę dla niej, żeby była bardziej przychylną? ;)
 
Bede ja z Januszem, starym kompanem moich historii. Ale nie pewne. Pracuje w Hard Rocku i wolnego w sobote moze nie dostac. Wstepnie 2 osoby.
 
Panowie jak się nas dużo zdeklaruje to łatwiej mi będzie coś wynegocjować z managerką. @Perfumiarz jako najlepszy dzik zaoferujesz swoją cnotę dla niej, żeby była bardziej przychylną? ;)
biorę ją i jej koleżanki. wszystkie razem w socjalnym. za oglądanie po dyszkę od łebka. tak i nie będę używał szczerości jako bajery ;)
ach no i planuję być i coś w krakowie zwiedzić.

btw Masu, ryba bierze kolegów, dasz radę? :>
 
Back
Top