Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks

Lubisz MMA? Lubisz KSW? Jesteś użytkownikiem Cohones? W takim razie nie może Cię zabraknąć na oficjalnym walnym zlocie Cohones'15! 28 listopada, Kraków, knajpa "Browar Lubicz".

Na forumowiczów czekać będzie oddzielna, piękna sala oraz duży telebim z głosem. Jeśli zatem nie masz co robić w tym dniu, to przyjedź do Krakowa by wspólnie w niesamowitej atmosferze specjalistów z każdej dziedziny, oglądać zmagania zawodników podczas KSW 33!

Poprzedni krakowski zlot był wielkim sukcesem, dlatego teraz zdecydowaliśmy się zorganizować go z większa pompą! Takich emocji jak oglądanie gali z przyjaciółmi z forum, w dogodnych warunkach i z piwem w ręku, nie zapewni Wam nic na tym świecie! Dlatego musisz tam być! Sala otwarta będzie dla nas już od 14:00.

Adres zlotu:
Browar Lubicz
ul. Lubicz 17 J,
31-503 Kraków

LISTA OBECNOŚCI:

Cloud (+5),
Szady,
Jakub Bijan,
Comber,
Orest,
Gienek,
Vic3k,
Seven25,
Nameless,
Halibut (+1),
MMAkłowicz,
Wewiur,
Puczi,
SCStunner (90 %),
Baasteek,
Muras,
cRe (+konieta),
Matszo92,
K2_1995 (+1),
Bolt,
Suchar,
Martin (+1),
d-amian-enp,
Namless (+1),
DanHendersonTKO,

Last edited:

halibut

UFC
Heavyweight
Jak nie załatwicie zniżki na piwo to po co jechać? Co będą mieli specjalnego uczestnicy cohones od innych ludzi?
IFN załątwił zniżkę na wstęp. A Wy co macie? Sam fakt , że możemy tam być?
W domu też mogę.

Comber

UFC
Light Heavyweight
Jak nie załatwicie zniżki na piwo to po co jechać? Co będą mieli specjalnego uczestnicy cohones od innych ludzi?
IFN załątwił zniżkę na wstęp. A Wy co macie? Sam fakt , że możemy tam być?
W domu też mogę.
Czekałem na taki wpis.

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Panowie, zajmijmy się sobą, a nie wszystkim innym. Na zlocie będzie pół redakcji MMARocks, jest robiony pod szyldem Cohones i nic się nikomu nic nie stanie jak jedną galę garstka fanów obejrzy w knajpie. Nie wracajmy już do tego tematu. Lepiej zgłaszać swoją obecność! :)

mat

UFC
Heavyweight
Bo oficjalnie będziemy oglądać KSW nie na hali a w knajpie. Nie słuchałeś słynnej szczeny?
słuchałem, ale who cares? wszyscy wiedzą jakie (i jak głupie) zdanie on ma o tym zlocie, po co w ogóle wspominać

Comber

UFC
Light Heavyweight
Uroniłem łzę. Nie, nie nad tym smalczykiem i piwkiem. Po prostu bardzo miło jest widzieć, że społeczność dla której ósmy rok tworzymy ten portal jest tak wdzięczna i zaangażowana. Dzięki Panowie! Tym razem nie będę kierowcą! :D

PS: No dobra, nad tym smalczykiem też trochę.
Musisz się zrehabilitowac.

Masu

UFC
Heavyweight
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!

Comber

UFC
Light Heavyweight
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!
Pierdolisz.

Miszon

Grabarz

kurwa, a mnie może nie być....
PRZEKLINAM WAS, STUDIA!!!!!!!!!!!

mat

UFC
Heavyweight

To kelnerkę tak łatwo poderwać, że mniej flaszek? :-D

Piotraski

Maximum FC
Lightweight
Kur*** na chleb ze smalcem mamy się umawiać ?!?!! xD. A serio to niestety szykuje mi się wyjazd do Chin w tym czasie więc zrezygnuję ale będę z wami mentalnie !!! I pamiętajcie "Don't be scared hommies of smalec ;)
"
WwlrblR_700wa_0.gif

Fresh

UFC
Welterweight
Trzymam kciuki aby impreza sie udala, choc chyba nie jest to konieczne, biba z pewnoscią bedzie gruba!!!

Proponuje odnotować wszystkich uczestników i w nagordę za przybycie nadac jakiś dodatkowy pas, odznakę na forrum :)