Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

słuchałem, ale who cares? wszyscy wiedzą jakie (i jak głupie) zdanie on ma o tym zlocie, po co w ogóle wspominać
On pewnie nie wie. Mam nadzieję, że uda mi się przyjechać z DE choćby miał sobie wyrwać resztki włosów z głowy :evil:
 
On pewnie nie wie. Mam nadzieję, że uda mi się przyjechać z DE choćby miał sobie wyrwać resztki włosów z głowy :evil:

Ty nie w Polsce siedzisz? Nie no stary, musisz być. Co jak co, ale raptora poznać musze, to jena z bardziej kumatych osób na forum(wybaczam Ci jaranie się Paige)

Edit

i często lajkuje moje poje posty(więc kumaty być musi)
 
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!

Ciebie nie będzie?
 
Z chęcią bym się pojawił, jednak z Pomorza jest spory kawałek :( mam nadzieję że kolejny będzie bardziej w "środku" Polski :)
 
Po gali, biba do rana w tym samym lokalu, czy będzie jakaś zmiana? Bo nie wiem gdzie będę miał dołączyć. Koło 25 tez się pojawię zapewne
 
Mnie martwi jedna sprawa...

29 lis 18:00 Kolejka 17 Wisła Kraków - Cracovia Kraków

Czy w sobotę już będą rajdy z maczetami?
 
Wojsław to powinien dostać wpierdol z urzędu za tekst o tym, że jesteśmy idiotami. Już widze jak twarzą w twarz mówi taki tekst @Masu , @Orest czy @Gienek . A najlepiej do całej trójki na raz
Za to co @Wojsław Rysiewski zrobił dla całego MMA poprzez ucywilizowanie na prawdę fajnej organizacji należy mu się szacunek. A to, że często ma inne zdanie niż wszyscy i je potrafi wyartykułować? Cecha ludzi pewnych siebie. Pozdro Wojek.
 
No tyle mnie interesują co zeszłoroczny śnieg...
Zastanawiam się czy nie będzie zbyt wielu idiotów na ulicy.
Już widziałem, jak jednego kolesia zadźgali w KRK, więcej bym nie chciał.
 
No tyle mnie interesują co zeszłoroczny śnieg...
Zastanawiam się czy nie będzie zbyt wielu idiotów na ulicy.
Już widziałem, jak jednego kolesia zadźgali w KRK, więcej bym nie chciał.
Będą na meczu. Stadion jest kilka kilometrów dalej :)
 
No tyle mnie interesują co zeszłoroczny śnieg...
Zastanawiam się czy nie będzie zbyt wielu idiotów na ulicy.
Już widziałem, jak jednego kolesia zadźgali w KRK, więcej bym nie chciał.
Na żywo widziałeś? Gdzie?
 
Chłopaki, przestańcie, będę tam to Was obronie. Nie odstraszajcie ludzi.
Czy @Masu się nie pojawi, bo ryba będzie? Liczyłem na jakieś małe zakłady :(

mnie we wtorek w nocy zadano pytanie, za kim jestem Legią czy Polonią. Niestety. Okazało się że nie znam piosenek legijnych, ale znam takich co znają piosenki. WIN = WIN.
A kończąc to pierdolololo - będę, może nawet z jakąś koleżanką.
 
No właśnie Masu chyba się obsrał, bo tak kozaczył przez neta, a jak halibut powiedział, że przyjedzie to Masu nagle nie może. Czyli nici z mordobicia :(
To pewnie taka podpucha ze strony Masu :)
 
Back
Top