Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Będę z dziewczyną. Trochę strach ją brać ale wierzę w kolegów z forum :p
Ej serio nie rozumiem, po co brać dziewczynę na taki zlot? No offence, ale na piwo z kumplami tez wychodzisz z dziewczyną? Ona na spotkanie przy winie z koleżankami tez Cię zabiera?
 
Ej serio nie rozumiem, po co brać dziewczynę na taki zlot? No offence, ale na piwo z kumplami tez wychodzisz z dziewczyną? Ona na spotkanie przy winie z koleżankami tez Cię zabiera?
Po co? Żeby oglądnąć ksw z ludźmi którzy ogarniają i napić się dobrego piwa. Jakbym przyjechał z bratem bo by było ok a z dziewczyną nie? :arch:
 
Po co? Żeby oglądnąć ksw z ludźmi którzy ogarniają i napić się dobrego piwa. Jakbym przyjechał z bratem bo by było ok a z dziewczyną nie? :arch:
Chyba nigdy nie byles na tego typu imprezach, tylko uprzedz luba, ze bedzie bydlo troche:)
 
Chyba nigdy nie byles na tego typu imprezach, tylko uprzedz luba, ze bedzie bydlo troche:)
Ona zdaje sobie z tego sprawę. Na gale chętnie chodzi, piwa kraftowe chętnie próbuje, na ksw dobre walki które chce oglądnąć także luz. Nie musicie się o mnie martwić. Ale doceniam troskę.
 
O właśnie @Baasteek miałem już wczoraj pytać,udało Ci się coś zrobić z kurtką czy dalej lipa?
W pralni chemicznej baba powiedziala zebym posmarowal ja czarna pasta do butow, ze ona nie da rady nic z tym juz zrobic :cry:. - jeszcze nie probowalem smarowac, ale taki mam zamiar
 
Last edited:
Ona zdaje sobie z tego sprawę. Na gale chętnie chodzi, piwa kraftowe chętnie próbuje, na ksw dobre walki które chce oglądnąć także luz. Nie musicie się o mnie martwić. Ale doceniam troskę.
Moja na galę tez chetnie chodzi, ale na mordownie bym ja nie zabrał, kto co lubi, pozdro:)
 
Moja na galę tez chetnie chodzi, ale na mordownie bym ja nie zabrał,
To jest klucz. Troche znam takie kibicowskie meskie wypady i to, ze kobieta lubi piwo i gale nie znaczy, ze bedzie jej sie podobalo darcie ryja przez 50 nachlanych chlopow :D
 
LISTA OBECNOŚCI:

Cloud,
Szady,
Jakub Bijan,
Comber,
Orest,
Gienek,
Vic3k,
Seven25,
Nameless,
Halibut (+1),
MMAKłowicz,
Wewiur,
Puczi,
SCStunner (90 %),
Baasteek,
Muras,

coś nie widzę tych 50 osób ;)
 
zauważ, że wielu z nas waży tyle co dwie osoby, zajmuje miejsca za dwie osoby, pije za 5 osób.

niech ci będzie ;) ale z tym piciem za 5-iu, to nie chciał bym widzieć twojej/waszych wątroby/wątrób ;p
 
@cRe nie przejmuj się hejterami, którzy wkuwają KPA od tygodnia. Moja żona co chwila sie pyta czy może iść za mnie na zlot:D
 
  • Like
Reactions: cRe
@matihanys nie byleś na pierwszym zlocie, nie?:)
I gdzie hejt w mojej wypowiedzi? Nie gwiazdorz Masu, bo przegwiazdorzysz:)
 
Nie dla bab? Cały wstęp poświęciłeś na rozmowy o praniu!
Tak - bylem bardzo przejety i zmeczony:wall:(i tesknilem za EFC-wiem ze Wam sie tam nie podoba ale mi mega przypadl do gustu). Teraz przyjade wyspany, wypoczety i wgl gotowy na cala noc az do rana :star wars:!
 
Back
Top