Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Banda najebanych internautów wbije, czy będzie miała wbijane?
Kolo 3-4 jak już będziemy zrobieni to będzie idealna pora na odwiedzenie KSW, Wojek nas przywita chlebem i solą.
 
Kolo 3-4 jak już będziemy zrobieni to będzie idealna pora na odwiedzenie KSW, Wojek nas przywita chlebem i solą.
Trzeba tylko jakiś bilet czy zaproszenie skopiować bo ochrona z reguły alergicznie reaguje na kilkudziesiecioosobowe grupy:)
 
Def jak będzie z nami to Wojek nie odmówi gościny.
Gościna na After Party zawsze bywa przepelniona, musielibysmy tam wbic kolo 22 zeby moc wgl wejsc , tylko rzecz w tym ze po nas juz raczej nikt by nie wszedl poza zawodnikami i KSW Teamem :dance:
 
Last edited:
Ech, chyba wpadnę z dwoma januszami. Tylko błagam. Darujcie sobie wojny o historie jak na cohones ze mną. Bo z nimi przeżyłm więcej niż tutaj opisałem, i pewnie po pijaku będzie się gadać i opowiadać różne rzeczy. Więc jak chcecie to sobie spiszcie i zróbcie analizy prawdopodobieństwa tutaj, ale nie na żywo. Na żywo mamy się bratać i chlać. Wódka nas zwiąże.
 
E pany, niedługo się okaże, że Janusze przejmą zlot, bo ich będzie więcej niż cohonesowiczów. Z umiarem, proszę
 
Halina to zapatrzona w pana doktora jest, wiec jade zapic smutki na zlot Cohones :( moze nastepnym razem u nas, w Wilkowyjach zorganizujemy zlot? zapytam Dudy czy da rade dostac na to fundusze z Unii :crazy:
 
Halina to zapatrzona w pana doktora jest, wiec jade zapic smutki na zlot Cohones :( moze nastepnym razem u nas, w Wilkowyjach zorganizujemy zlot? zapytam Dudy czy da rade dostac na to fundusze z Unii :crazy:
Z Prowu coś tam styknie.
A Ławeczka wpadnie?
Btw, nie narzekaj, taką doktorową jaką ty masz na pocieszenie, to ja bym nie wzgardził:boystop:
 
Oddam bilet na polskibus o 12:00 z Wilanowskiej (WWA), powrót o 5:00 w niedzielę.

chlip, chlip panowie, wysypałem się :(
 
Suchy, a nie masz mnie w znajomych na fejsie, czy ty to ten, który mnie wywalił? :D Jak chcesz, to możesz mi przelać 28 zł za ten bilecik. Jak nie, to dam darmo xD
Wywaliłem, bywa :D odezwę się na facebooku
 
Back
Top