Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Myślałem, że się doczepiłeś do tego biegania w MK3 i wolisz mortale bez tej mechaniki, dlatego tak odpisałem :P
 
Do której planujecie balować i czy w razie czego będzie można dołączyć się do gali? Bo planuje jechać zobaczyć na żywo KSW a potem after z Cohones :)
 
Do której planujecie balować i czy w razie czego będzie można dołączyć się do gali? Bo planuje jechać zobaczyć na żywo KSW a potem after z Cohones :)
Zapraszamy, podpisano hejterzy.
 
Wczoraj trenowałem trochę. 3 litry pszeniczne w Bierhalle, 3 żywce białe, 1 surfer(?) przeniczny czyli łącznie 10 piw...i 2 drinki na wódce. Jest forma! My będziemy ok.14:30 w knajpie. Ubierzcie się ładnie i uczeszcie, bo będziecie kamerowani! :D #CohonesShore
 
No ciężko by było żebyś inny przyszedł.

Kopru Rumcajsa też nie zgolę. Możesz powiedzieć koledze(może jednak się pojawi ;p ).


Raz jedna pijana laska w metrze nazwała mnie "pięknym" więc da się. To nic, że nie miała jednego oka.
 
Ogólnie to mam ważne pytanie - będzie możliwość oglądania/stremowania gali UFC? Benson walczy, trzeba pokibicować :D

Tak. Dla tych co są przeciw bandzie Clouda, alkohol 30 % drożej.
To ta łysa banda Clouda, o której kiedyś pisaliśmy na forum, jednak istnieje? Zawsze myślałem, że to mit. W każdym razie, jak kiedyś, tak i teraz, jestem przeciw Wam! :D

Do której planujecie balować i czy w razie czego będzie można dołączyć się do gali? Bo planuje jechać zobaczyć na żywo KSW a potem after z Cohones :)
Do 6, bo potem do kościółka. Trzeba zakończyć zlot mszą dziękczynną.

A dres wyjsciowy z Adidasa sie liczy ;p
Galowy dres na kant.
 
521a6dea1daf9853a4de5b43db685672
 
Wczoraj trenowałem trochę. 3 litry pszeniczne w Bierhalle, 3 żywce białe, 1 surfer(?) przeniczny czyli łącznie 10 piw...i 2 drinki na wódce. Jest forma! My będziemy ok.14:30 w knajpie. Ubierzcie się ładnie i uczeszcie, bo będziecie kamerowani! :D #CohonesShore
Tak szczerze to wolałbym, zeby nikt niczego nie kręcił, nie chcę się potem oglądać w Internecie najebanym.
 
Tak szczerze to wolałbym, zeby nikt niczego nie kręcił, nie chcę się potem oglądać w Internecie najebanym.

Ja będę kręcił do oficjalnego samplera ze zlotu. Nikogo nie przedstawię jednak w złym świetle, jedynie zabawę i klimat jaki będzie panował.
 
A my chcemy z kolei tylko typowanie walki wieczoru, na wejściu każdy powie 2 zdania nim dojdzie do baru, więc luzik. O 18 lecimy na halę, więc pewnie i tak wszystkich nie złapiemy :cry:
 
Tylko żeby nie było, że będziemy otwierać impreze.

Kraków jest duży, jest co robić.
Poza tym czemu nie mielibyśmy mieć zaszczytu otwierania imprezy? Najbardziej znienawidzony człowiek na cohones w tym roku i największy. Dwa razy "NAJ"
 
@midern jest ok.14 na dworcu, ja już od piątku, z dworca do hotelu jest fchuj blisko, a z hotelu do knajpy blisko fchuj, więc będziemy przed 15, pewnie nawet 14:30
 
Back
Top