Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Oddam bilet na polskibus o 12:00 z Wilanowskiej (WWA), powrót o 5:00 w niedzielę.

chlip, chlip panowie, wysypałem się :(
Cały mój misterny plan (zawierający śmiertelne ilości alkoholu) legł w gruzach
 
Hej Panowie: robimy prowizoryczną listę obecności, którą będę uaktualniał w pierwszym poście. Napiszcie proszę w osobnym poście kto przyjedzie i czy ewentualnie kogoś bierzecie dodatkowo. Dzięki!


To tylko lista mająca na celu ustalić frekwencję.
Ja i @Dooży&Grooby przyjedziemy na zlot po zakończeniu gali, więc też można nas dopisać.
 
Cały mój misterny plan (zawierający śmiertelne ilości alkoholu) legł w gruzach
Przecież Mort nie pije. Chyba, że chodzi ci o zagadanie u jego szefa w kwestii zmartwychwstania po tej śmiertelnej dawce.
@Scurvol To nie tak, po prostu stara zasada nieprzyjmowania żadnych znajomych z czasów, kiedy myślałem, że fejs to czyste zło i tak jakoś zostało. Chociaż przyznaję, wygodna wymówka, żeby nie czytać codziennie na dzień dobry o Jezusie :D
 
Tak. Dla tych co są przeciw bandzie Clouda, alkohol 30 % drożej.
Czyli będę miał w promocji litr za 30 zł. :cry:
A tak z ciekawości na jakiej kwocie od litra cena się ustaliła? Jeśli można zdradzić.
 
Przecież Mort nie pije. Chyba, że chodzi ci o zagadanie u jego szefa w kwestii zmartwychwstania po tej śmiertelnej dawce.
@Scurvol To nie tak, po prostu stara zasada nieprzyjmowania żadnych znajomych z czasów, kiedy myślałem, że fejs to czyste zło i tak jakoś zostało. Chociaż przyznaję, wygodna wymówka, żeby nie czytać codziennie na dzień dobry o Jezusie :D
Liczyłem na trzeźwego opiekuna wycieczki z WWA
Dobra, trochę za dużo. Największa impreza jaką w domu zrobiłem była na 35 osób.
Rzadziak, 88 osób na stancji na studiach na stancji, bileciki z współlokatorami rozdawaliśmy
 
Rzadziak, 88 osób na stancji na studiach na stancji, bileciki z współlokatorami rozdawaliśmy

W sumie, jakbym sprzedawał swoją cytrynówkę...w trakcie Juwenaliów sprzedając w akademiku zarobiłem pona 2 tys na czysto...
 
@Cloud napisales w poscie ze nie bierzesz ze soba nikogo a w 1 poscie masz przy swoim nick podane +5. Policzyles ludzi z administracji w tym "+5" czy jednak zabierasz jakichs Januszy ze soba :P?
 
Panowie!Chciałbym Was serdecznie zaprosić na spotkanie ze mną 28.11 tuż przed zlotem.Spotkanie odbędzie się w księgarni Matras na rynku głównym w Krakowie.Około 10min pijanym krokiem od browaru Lubicz.
Pozdrawiam Robert M.
12219428_1190671877615319_1699425938526781305_n.jpg
 
Panowie!Chciałbym Was serdecznie zaprosić na spotkanie ze mną 28.11 tuż przed zlotem.Spotkanie odbędzie się w księgarni Matras na rynku głównym w Krakowie.Około 10min pijanym krokiem od browaru Lubicz.
Pozdrawiam Robert M.
12219428_1190671877615319_1699425938526781305_n.jpg
Będą upominki dla obecnych?
 
Back
Top