Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Ale z podejścia do romansów już można;) Wewiur pewnie po dwóch latach zalotów ściągnie wybrance rękawiczkę żeby ją za rękę w kinie potrzymać;)
A w to nie wnikam:) A co do mojego gustu w porównaniu do Combera: Nie każdy sie rodzi z dobrym gustem ;) muszę z tym żyć i tyle.
 
Przypomniała mi się dokonana przez Chmurę techniczna analiza walki odbywającej się przed Banialuką. Jakiś pijany ziomeczek bije się ze 120kg ochroniarzem a Chmura "Przecież on nie jest w stanie nic zrobic tą trzydziestocentrumetrową łapką".
 
FB_IMG_1448753497411.jpg

Dobrze że @Matszo92 z tyŁu stanął, bo by wszystkich zakrył ;)
Ostatni rząd, to jestem w stanie rozpoznać @Cloud @Puczi (chyba) @SCStunner @MuraS @Matszo92 @Wewiur (chyba).
Potem zawracjaąc i jadąc rząd niżej : ekipa od Murasa - sorki, al nie pamietam dokładnie nicków:( i jeszcze jeden ziomeczek wporzo, ale też nie pamiętam nicku, @Jakub Bijan @Calo @Gienek @DanHendoTKO @Perfumiarz @Comber dalej nie mogę rozpoznać - sorki
Najniżej po zawróceniu: pierwszego nie kojarzę, potem @Baasteek @Seven25 i na koniec @halibut

POZDRO EKIPA
 
Obejrzalem ostatni film Gienka raz jeszcze i mnie jedna rzecz zastanawia. @Perfumiarz mam nadzieje, ze tam w szklance to jakas wodeczka byla, a nie jakies tam bezalkoholowe paskudztwo?
 
Dobrze że @Matszo92 z tyŁu stanął, bo by wszystkich zakrył ;)
Ostatni rząd, to jestem w stanie rozpoznać @Cloud @Puczi (chyba) @SCStunner @MuraS @Matszo92 @Wewiur (chyba).
Potem zawracjaąc i jadąc rząd niżej : ekipa od Murasa - sorki, al nie pamietam dokładnie nicków:( i jeszcze jeden ziomeczek wporzo, ale też nie pamiętam nicku, @Jakub Bijan @Calo @Gienek @DanHendoTKO @Perfumiarz @Comber dalej nie mogę rozpoznać - sorki
Najniżej po zawróceniu: pierwszego nie kojarzę, potem @Baasteek @Seven25 i na koniec @halibut

POZDRO EKIPA

Ostatni rząd od lewej @supermario @Bolt @Orest, środkowy na lewo od Jakuba jest @Mes_ a na prawo @Rashar, lewy dolny róg @Meru
Pozdrów Agnieszkę (jeśli dobrze zapamiętałem, ale byłem jeszcze mało pijany)
 
Back
Top