Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Na zlocie niby nikt się ze mną nie zgodził, ale naprawdę tylko mi kaczka przypomina Clooneya? :D
Dzięki wszystkim obecnym, do czasu było dobrze ;).
Następny raz w Warszawie zajebisty pomysł- dużo łatwiej będzie mi doczołgać się do domu.
 
Na zlocie niby nikt się ze mną nie zgodził, ale naprawdę tylko mi kaczka przypomina Clooneya? :D

WTF?
MRooRsl.jpg
 
Jak oglądałem ten film to strzelałem, że to @Seven25 właśnie. Abdul to @Vic3k? Za Popka zawsze propsy :-D
Skąd Ci to przyszło do głowy :D, wesoły ze mnie chłopak gdzie pójdę tam mnie wyśmieją :D, ej i czy tylko u mnie jestem na screenie przed odpaleniem filmiku :D
Taki trochę Janek Ziobro z wyglądu.
cóż poradzić takie delikatne rysy twarzy :D, nie no nie zdążyłem pojechać do fryzjera i mam zaczes przejebanie wielki :boystop:
 
Last edited:
Dzięki wszystkim za spotkanie, wiele czasu z wami przed galą nie spędziliśmy, po daliśmy radę zamówić piwo i zamknęli bar, ale i tak dobrze wspominam te parę godzin. Inicjatywa dla mnie kozacka, i musi być kultywowana.

Na FEN w Wawie jestem na 100%, na KSW bardzo postaram się być, co do knajp to jest w czym wybierać. I nie będzie problemu takiego jak po zamknięciu Lubicza gdzie iść pić dalej, gwarantuje. Banialuka zła nie była, ale żeby tam usiąść w tyle osób to wyczyn. Finalnie zalegliśmy w 5, potem wyszliśmy we 3 z @midern i @Vic3k i tak się historia skończyła. Rano było dobrze, bo po 4 piwach jak ma być. PolskiBus Gold różni się tym, że dali kanapkę, kawę, wodę i herbatniki, czyli szału nie ma, wygodniej nie jest na pewno. W domu byłem ok.20 i do teraz siedziałem obrabiałem wywiady. Na Kornika, Mameda i na was już mi siły nie starczyło, a na rano do pracy. Jutro(poniedziałek) to skończę i podrzucę tu link.

Jeszcze raz dzięki i do następnego!
 
@baju dlaczego nie dotarłeś?
Korpo nie wybiera, ledwo co na czat zdążyłem, Bendo jeszcze w pracy oglądałem. Nawet nie chciałem nic pisać, po co się wpierdalac z negatywnym przekazem, sam byłem nakręcony. :-) Pisałem tez do Dannyego jeszcze w piątek, ale nie odpisywal. Jak zobaczyłem wasze zdjęcie to byłem mega zaskoczony, zamienilbym was, nie wiem dlaczego. :lol: Wyobrażam sobie tylko reakcje po walce wieczoru. Graty Oreściwo egzaminu!!!

@mateusz19191010 haha, ani czarny, ani dojebany. :-P @kaczka41 coś się stało?
 
Last edited:
Korpo nie wybiera, ledwo co na czat zdążyłem, Bendo jeszcze w pracy oglądałem. Nawet nie chciałem nic pisać, po co się wpierdalac z negatywnym przekazem, sam byłem nakręcony. :-) Pisałem tez do Dannyego jeszcze w piątek, ale nie odpisywal.

@mateusz19191010 haha, ani czarny, ani dojebany. :-P @kaczka41 coś się stało?
Wiesz, tylko dajesz dowód, że my razem nie możemy się pojawić w jednym miejscu, przez co teoria o tym, że jesteśmy tą samą osobą, nabiera rozpędu :lol:
 
Last edited by a moderator:
Skąd Ci to przyszło do głowy :D, wesoły ze mnie chłopak gdzie pójdę tam mnie wyśmieją :D, ej i czy tylko u mnie jestem na screenie przed odpaleniem filmiku :D
cóż poradzić takie delikatne rysy twarzy :D, nie no nie zdążyłem pojechać do fryzjera i mam zaczes przejebanie wielki :boystop:
Nikt się nie śmieje. Jakoś tak mi się skojarzyłeś z pozytywnym wariatem :-D
 
Korpo nie wybiera, ledwo co na czat zdążyłem, Bendo jeszcze w pracy oglądałem. Nawet nie chciałem nic pisać, po co się wpierdalac z negatywnym przekazem, sam byłem nakręcony. :-) Pisałem tez do Dannyego jeszcze w piątek, ale nie odpisywal. Jak zobaczyłem wasze zdjęcie to byłem mega zaskoczony, zamienilbym was, nie wiem dlaczego. :lol: Wyobrażam sobie tylko reakcje po walce wieczoru. Graty Oreściwo egzaminu!!!

@mateusz19191010 haha, ani czarny, ani dojebany. :-P @kaczka41 coś się stało?
Skąd wiesz który to ja, a który Comber:D?
 
Back
Top