Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Haha to było zajebiste jak na Florianskiej Mario zaczął się brać za nacpana dupe, która splywala po elewacji.
ekhm, czyli nie ogarnęliście, że ja z tą dupą zniknąłem? :D
a tak serio, obudziło się we mnie sumienie i próbowałem ją wsadzić do taksy. Bezskutecznie.
 
ekhm, czyli nie ogarnęliście, że ja z tą dupą zniknąłem? :D
a tak serio, obudziło się we mnie sumienie i próbowałem ją wsadzić do taksy. Bezskutecznie.
Seven mówił, że przejales pałeczkę. My poszliśmy na kebsa, potem oglądaliśmy przy piwku street fighty przed banialuka.
 
:D ja się boję oglądać.
Powiem to. Po zdjęciach wydawałeś się wyższy. Próbowałem zagadać z @Cloud o powrocie mojego starego avka, ale nie zgodził się.
2wOjvA6.jpg
 
Świetnie sie ogada wasze filmiki no i historia z Wiewiurem mega :D Wracalem przez lubicz po gali piechotka i tak myslalem, ze jak spotkam jakas wieksza, glosna ekipe to moze bedziecie Wy:D
 
Po fotach i filmikach widze, że nawet Wilku zajrzal na zlot - Pozdro @SCStunner :beer:
Kurde, szkoda, że tak krótko byłem. Widać , po wideło, że bylo całkiem spoko!
 
I tu dłuższy materiał już po gali. Nie wiem czemu nie mogłem obrócić obrazu, cały czas robi mi się na skos. Jak się uda to wrzucę poprawione.


Ten pozytywny człowiek to kto?
@Matszo92 ty siedzisz obok ryby? Myślałem, że jesteś jeszcze większy.
Nie spodziewałem się, że Chmura jest łysy :D
A ten śmieszek co tak podśpiewywał to kto?

Kiedyś też wpadnę, tylko musze mieć z kim pojechać(ktoś mnie musi przygarnąć), bo moi Janusze to niechętni na wyjazdy.
 
Ten pozytywny człowiek to kto?
@Matszo92 ty siedzisz obok ryby? Myślałem, że jesteś jeszcze większy.
Nie spodziewałem się, że Chmura jest łysy :D
A ten śmieszek co tak podśpiewywał to kto?

Kiedyś też wpadnę, tylko musze mieć z kim pojechać(ktoś mnie musi przygarnąć), bo moi Janusze to niechętni na wyjazdy.
Ta, w czerwonym polarze. Pod koniec troche przymulałem bo miałem problem z żołądkiem, ale i tak było zajebiście. Widzimy sie w Warszawie.
 
Ta, w czerwonym polarze. Pod koniec troche przymulałem bo miałem problem z żołądkiem, ale i tak było zajebiście. Widzimy sie w Warszawie.
Pierwszy wypad do Wawy i spotkanie z braćmi cohones :D Ciekawie.
Trzeba ogarnąć kto w jakich rejonach mieszka to zawsze dojazd ciekawszy.
@mateusz19191010 ta Morda co się podśpiewuje do @Seven25 pozytywny koleś a ten Abdul to @Vic3k
Taki trochę Janek Ziobro z wyglądu.

Pozytywny i fajny zlot widzę był.
 
Back
Top