Ukryte działy na forum

Głównego konta z rozpędu nie wykasuj.
Bo też będziesz nabijał posty do 300 :juanlaugh:
 
Dział fc zniknął tylko u mnie?
Dział czy temat (bo nie wiem co masz na mysli przez fc)?

Jeśli temat - tematy rozpoczete przez osoby zignorowane nie sa widoczne. Byc moze przypadkiem lub celowo zignorowales osobe z pierwszym postem.
 
Wyłączyłem na razie ten dział Fankluby bo jedyne co tam ostatnio widziałem to hejt i szydera na zawodników. Po wczorajszej akcji gdzie niektórzy zaczęli wrzucać zdjęcia i pisać jakieś pojebane rzeczy o rodzicach zawodników uznałem, że na ten moment taki dział nie ma sensu. Pomyślę jeszcze czy da się to lepiej zrobić i ogarnąć jakoś w bardziej cywilizowany sposób. Nie wiem co trzeba mieć w bani żeby myśleć, że takie pojebane akcje jak wczorajsza z wciąganiem rodzin zawodników w szydere przejdą na naszym forum.

Przypominam kontrolnie, że forum jest zamknięte na nowych userów od dłuższego czasu i bilet za takie akcje jest w jedną stronę więc bardzo proszę o używanie mózgu podczas pisania.
 
Wyłączyłem na razie ten dział Fankluby bo jedyne co tam ostatnio widziałem to hejt i szydera na zawodników. Po wczorajszej akcji gdzie niektórzy zaczęli wrzucać zdjęcia i pisać jakieś pojebane rzeczy o rodzicach zawodników uznałem, że na ten moment taki dział nie ma sensu. Pomyślę jeszcze czy da się to lepiej zrobić i ogarnąć jakoś w bardziej cywilizowany sposób. Nie wiem co trzeba mieć w bani żeby myśleć, że takie pojebane akcje jak wczorajsza z wciąganiem rodzin zawodników w szydere przejdą na naszym forum.

Przypominam kontrolnie, że forum jest zamknięte na nowych userów od dłuższego czasu i bilet za takie akcje jest w jedną stronę więc bardzo proszę o używanie mózgu podczas pisania.
A można by tak zamknąć dział a uwidocznić?
Chętnie bym poczytał do porannej dwójki ...
:roberteyeblinking:
 
Wyłączyłem na razie ten dział Fankluby bo jedyne co tam ostatnio widziałem to hejt i szydera na zawodników. Po wczorajszej akcji gdzie niektórzy zaczęli wrzucać zdjęcia i pisać jakieś pojebane rzeczy o rodzicach zawodników uznałem, że na ten moment taki dział nie ma sensu. Pomyślę jeszcze czy da się to lepiej zrobić i ogarnąć jakoś w bardziej cywilizowany sposób. Nie wiem co trzeba mieć w bani żeby myśleć, że takie pojebane akcje jak wczorajsza z wciąganiem rodzin zawodników w szydere przejdą na naszym forum.

Przypominam kontrolnie, że forum jest zamknięte na nowych userów od dłuższego czasu i bilet za takie akcje jest w jedną stronę więc bardzo proszę o używanie mózgu podczas pisania.
Jak dla mnie dział powinien wrócić ale masz rację z tematem o matce jednej zawodniczki to już było grube. Z drugiej strony jestem za wolnością i kneblowanie pyska użytkowników to kurestwo. Ogólnie wkurwia mnie słowo hejt bo 90% zawodników go nadużywa a większość użytkowników cohones argumentuje dwubiegunowość osób związanych z MMA.
 
Jak dla mnie dział powinien wrócić ale masz rację z tematem o matce jednej zawodniczki to już było grube. Z drugiej strony jestem za wolnością i kneblowanie pyska użytkowników to kurestwo. Ogólnie wkurwia mnie słowo hejt bo 90% zawodników go nadużywa a większość użytkowników cohones argumentuje dwubiegunowość osób związanych z MMA.

Tak to napisałeś, że nie mam pojęcia czy się zgadzasz z tym co ja napisałem czy uważasz, że odjebałem jakieś kurestwo :confused: :rofl:

1687331439773.png
 
Wyłączyłem na razie ten dział Fankluby bo jedyne co tam ostatnio widziałem to hejt i szydera na zawodników. Po wczorajszej akcji gdzie niektórzy zaczęli wrzucać zdjęcia i pisać jakieś pojebane rzeczy o rodzicach zawodników uznałem, że na ten moment taki dział nie ma sensu. Pomyślę jeszcze czy da się to lepiej zrobić i ogarnąć jakoś w bardziej cywilizowany sposób. Nie wiem co trzeba mieć w bani żeby myśleć, że takie pojebane akcje jak wczorajsza z wciąganiem rodzin zawodników w szydere przejdą na naszym forum.

Przypominam kontrolnie, że forum jest zamknięte na nowych userów od dłuższego czasu i bilet za takie akcje jest w jedną stronę więc bardzo proszę o używanie mózgu podczas pisania.
A nie lepiej było po prostu skasować ten jeden temat lub zamknąć? Zniknął też temat o pewnej "trenerce mentalnej" który jeśli dobrze kojarzę był w dziale forum MMA, nie fankluby... W temacie tym zaś nie było hejtu, a raczej rozliczanie z kim współpracują pewne osoby w środowisku
 
Jak dla mnie dział powinien wrócić ale masz rację z tematem o matce jednej zawodniczki to już było grube.
Można jakieś screeny czy coś? Bardzo chciałbym sobie poczytać. Jaki to był temat, czyja matka? Czyżewskiej?
 
Czy najbardziej profesjonalne forum o mma w Polsce nie jest miejscem, gdzie właśnie można omówić takie kontrowersyjne tematy? Zwłaszcza, że są one niewidoczne dla zwykłych użytkowników, a nabicie 300 postów jest jednak wysokim progiem wejścia (ja już sobie odpuściłem).
 
No tak, bo erudyci okladajacy sie po mordach na pewno przeczytaja ukryte tematy na forum ktore ma zamknieta rejestracje. Rzeczywiście moze byc im przykro. :mjsmile: 30 osob na krzyz tu pisze a jeszcze banujecie ludzi. Nie lepiej po prostu wyciagnac wtyczke ? Szybciej bedzie niz zabijajac to takim podejsciem
 
No tak, bo erudyci okladajacy sie po mordach na pewno przeczytaja ukryte tematy na forum ktore ma zamknieta rejestracje. Rzeczywiście moze byc im przykro. :mjsmile: 30 osob na krzyz tu pisze a jeszcze banujecie ludzi. Nie lepiej po prostu wyciagnac wtyczke ? Szybciej bedzie niz zabijajac to takim podejsciem
Na forum jej menago Czyżewskiej, mogło pójść w sumie jakieś info jak wystartował temat z jej matką.
 
No tak, bo erudyci okladajacy sie po mordach na pewno przeczytaja ukryte tematy na forum ktore ma zamknieta rejestracje. Rzeczywiście moze byc im przykro. :mjsmile: 30 osob na krzyz tu pisze a jeszcze banujecie ludzi. Nie lepiej po prostu wyciagnac wtyczke ? Szybciej bedzie niz zabijajac to takim podejsciem

Nie ma znaczenia kto to przeczyta tylko jak ktoś pisze takie pojebane rzeczy jak te co poszły wczoraj to nie ma miejsca dla niego na tym forum i tyle.

Na forum jej menago Czyżewskiej, mogło pójść w sumie jakieś info jak wystartował temat z jej matką.

Nikt sie z niczym nie zgłaszał. Dodam od razu, że Paweł nigdy nic do nas nie pisał w żadnej takiej sprawie. Chyba jeszcze bardziej pojebane dla mnie jest to, że muszę teraz tłumaczyć, że takie wpisy są po prostu na żenująco niskim poziomie
 
Back
Top