Ukryte działy na forum

Nie ma znaczenia kto to przeczyta tylko jak ktoś pisze takie pojebane rzeczy jak te co poszły wczoraj to nie ma miejsca dla niego na tym forum i tyle.
Czy to znaczy, że razem z działem FC poleciały jakieś głowy?

Nikt sie z niczym nie zgłaszał. Dodam od razu, że Paweł nigdy nic do nas nie pisał w żadnej takiej sprawie. Chyba jeszcze bardziej pojebane dla mnie jest to, że muszę teraz tłumaczyć, że takie wpisy są po prostu na żenująco niskim poziomie

Bardziej chodziło mi o to, że w taki sposób mogła to przeczytać, nie musi nabijać 300 postów :lol:
 
Co najmniej dwóch...
6pl.gif
 
Te komentarze czasem to taka perwersja parady LGBTQIAZPN+ : wyścig kto bardziej zszokuje. I to u kogoś "w domu" (albo - jeśli zarzut jest o profesjonalności - "w firmie").

Szczerze mówiąć zarzuty do tego forum o brak wolności to jakaś aberracja, idź na onet/wp do działów sportowych i spróbuj swojej perwersji tam.
 

Na razie je tylko schowałem. Myślę nad tym jak to zrobić żeby to miało sens. Z założenia fanklub chyba powinien być miejscem gdzie się wrzuca fotki / newsy, pozytywne i jakieś tam kontrowersyjne rzeczy jeśli są o zawodnikach ale w ostatnich tygodniach te tematy zamieniły się w miejsca w których były same pociski. Wczoraj mi się przelało po prostu. Tematu Paige też mi szkoda :ashamed:

Jeśli uda mi się to ustawić tak, żeby autor tematu / fanklubu miał możliwość moderacji danego tematu i w jakiś tam sposób odpowiadał by i pilnował porządku za nie, tak żeby nie było samej szydery to włączę je na nowo.
 
Na razie je tylko schowałem. Myślę nad tym jak to zrobić żeby to miało sens. Z założenia fanklub chyba powinien być miejscem gdzie się wrzuca fotki / newsy, pozytywne i jakieś tam kontrowersyjne rzeczy jeśli są o zawodnikach ale w ostatnich tygodniach te tematy zamieniły się w miejsca w których były same pociski. Wczoraj mi się przelało po prostu. Tematu Paige też mi szkoda :ashamed:

Jeśli uda mi się to ustawić tak, żeby autor tematu / fanklubu miał możliwość moderacji danego tematu i w jakiś tam sposób odpowiadał by i pilnował porządku za nie, tak żeby nie było samej szydery to włączę je na nowo.
Cohones bez szydery?
 
Def a oddasz Antka i kto tam jeszcze był i Lajki? W sumie to wystarczy chłopaków. Dać im żółtą kartkę czy tam ojcowksiego i będzie kwita :beer:
Po żółtej to Antek nie będzie miał dostępu do Premiones... więc sugeruje oddać chłopaków tylko z jakimś ostatecznym ostrzeżeniem, lajki i fancluby bez tego o Czyżewskiej pod kontrolą jednak jakąś, że modzi by mieli wgląd co się dzieje (dajcie mody @Roshi i @alww np. by oni byli od FC), a fanclub "Z NAJMANEM..." przerobić na np. "Paweł Jóźwiak - osąd prezesa". Ogółem zrobić temat o polskich szefach federacji też możemy i tam pisać (rzadziej) co robią dobrze i (częściej) co robią źle, jakie błędy popełniają
 
Po żółtej to Antek nie będzie miał dostępu do Premiones... więc sugeruje oddać chłopaków tylko z jakimś ostatecznym ostrzeżeniem, lajki i fancluby bez tego o Czyżewskiej pod kontrolą jednak jakąś, że modzi by mieli wgląd co się dzieje (dajcie mody @Roshi i @alww np. by oni byli od FC), a fanclub "Z NAJMANEM..." przerobić na np. "Paweł Jóźwiak - osąd prezesa". Ogółem zrobić temat o polskich szefach federacji też możemy i tam pisać (rzadziej) co robią dobrze i (częściej) co robią źle, jakie błędy popełniają
Dzięki za info. Antek musi mieć dostęp do absolutnie wszystkiego. Wiadomo że nie są mu obojętne niewieście wdzięki, nakręcił się pewnie i myślał tą małą głową. Kto jednak nigdy nie miał kosmatych myśli, niech się nawet do tego nie przyznaje :conorsalute:
 
Back
Top