Ukryte działy na forum

:nono: bo zaraz i ten temat spadnie z rowerka :sparta:
7q3fw0.gif
 
  • Bones
Reactions: jut
Czasami jak narzekam na ilość hejtu na Cohones to wbijam sobie na naszą grupę FANI MMA na fejsie i od razu inaczej patrzę na pewne rzeczy :sos:

View attachment 69846
No właśnie... Jak następnym razem będziesz chciał banować to najpierw zerknij tam, potem wróć i powiedz, że dobrze się bawimy i oby tak dalej :suchykarol:

No i oddaj nam Antka, testosteronu ma sporo w swoich zasobach, więc on by wszystkie kobiety ukochał... :tellmemore:

Też taki byłem w młodości, na szczęście teraz teść trochę opadł do zwykłych poziomów. Młody Antoni się poprawi, obiecuję. Przynajmniej do kolejnego odcięcia i kolejnego przypływu niepohamowanej miłości :jarolaugh:

Maciusia możesz sobie zostawić, drętwy skurwiel, co lubi terroryzować kobiety wybranymi fryzurami intymnymi... Jakiś "golibroda" niespełniony :nono:
 
Na razie je tylko schowałem. Myślę nad tym jak to zrobić żeby to miało sens. Z założenia fanklub chyba powinien być miejscem gdzie się wrzuca fotki / newsy, pozytywne i jakieś tam kontrowersyjne rzeczy jeśli są o zawodnikach ale w ostatnich tygodniach te tematy zamieniły się w miejsca w których były same pociski. Wczoraj mi się przelało po prostu. Tematu Paige też mi szkoda :ashamed:

Jeśli uda mi się to ustawić tak, żeby autor tematu / fanklubu miał możliwość moderacji danego tematu i w jakiś tam sposób odpowiadał by i pilnował porządku za nie, tak żeby nie było samej szydery to włączę je na nowo.
Dokładnie, Panie kierowniku takie działy jak PVZ, Karolina Kowalkiewicz, czy ostatnio Ewa Brodnicka to te, które cieszyły się sporą poczytnością :redford:
Musi być jakieś rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
 
O kurde, dawno już żadnej afery chyba nie było. Normalnie człowiek się już przyzwyczaił, że nic specjalnego się nie dzieje, a tu proszę! Naczelny wjechał na pełnej kurtyzanie i pozamiatał. :tellmemore:
 
A ciekawe co na to Wiki ? może by chciała żeby temat wrócił ? w końcu to był topic roku. Tak tylko głośno myślę. Dobrze by było gdyby główna zainteresowana zabrała głos na ten temat ? Może na insta.
 
A ciekawe co na to Wiki ? może by chciała żeby temat wrócił ? w końcu to był topic roku. Tak tylko głośno myślę. Dobrze by było gdyby główna zainteresowana zabrała głos na ten temat ? Może na insta.
Też myślę, że klatę prężyła nie dla zabawy
 
A ciekawe co na to Wiki ? może by chciała żeby temat wrócił ? w końcu to był topic roku. Tak tylko głośno myślę. Dobrze by było gdyby główna zainteresowana zabrała głos na ten temat ? Może na insta.
Nie no temat roku to był o prezesie FEN, ewentualnie o wiecznym detoksie młodego Murana.
 
  • Like
Reactions: J.K
No cóż, jak Cohones kiedyś się skończy to właśnie przez taką autocenzurę. Konkurencji nie ma praktycznie żadnej, bo rozliczne inne kółka wzajemnej adoracji nie mają żadnej siły przebicia. A co do Czyżewskiej, to kto w Polsce o niej słyszał, gdyby nie promocja m. in. na takich forach jak cohones? Można kasować posty jak idzie tekst o rodzinie, ale żeby cały dział likwidować? Nie strzela się z armaty do komara :boystop:
 
No cóż, jak Cohones kiedyś się skończy to właśnie przez taką autocenzurę. Konkurencji nie ma praktycznie żadnej, bo rozliczne inne kółka wzajemnej adoracji nie mają żadnej siły przebicia. A co do Czyżewskiej, to kto w Polsce o niej słyszał, gdyby nie promocja m. in. na takich forach jak cohones? Można kasować posty jak idzie tekst o rodzinie, ale żeby cały dział likwidować? Nie strzela się z armaty do komara :boystop:
:deniroclap:
#freeAntek :boystop:
 
No cóż, jak Cohones kiedyś się skończy to właśnie przez taką autocenzurę. Konkurencji nie ma praktycznie żadnej, bo rozliczne inne kółka wzajemnej adoracji nie mają żadnej siły przebicia. A co do Czyżewskiej, to kto w Polsce o niej słyszał, gdyby nie promocja m. in. na takich forach jak cohones? Można kasować posty jak idzie tekst o rodzinie, ale żeby cały dział likwidować? Nie strzela się z armaty do komara :boystop:
No właśnie się tak zastanawiam w kwestii tego całego oburzenia szefostwa odnośnie komentarzy na temat matki Czyżewskiej... Czy chciałbym żeby ktoś tak komentował moją matulę? Jasne, że nie, dlatego też pewnie nie wrzucam jej fot na żadne portale społecznościowe. Blondzia wrzucając zdjęcia swojej matki na swoje portale społecznościowe musiała się liczyć z tym, że będą one tak samo komentowane jak komentowane są zdjęcia samej Wiktorii - raz lepiej, raz gorzej. Ot, cena "internetowej sławy". Jej matka prężąc się do zdjęć nie wygląda na kogoś, kto został przypadkowo sfotografowany i kogo foty zostały wrzucone do sieci wbrew jego woli. Babka nie ma 10 lat, tak więc różne reakcje internetowej społeczności na taki ruch nie powinny ją dziwić. Obstawiam, że oburzenie naszego szefostwa jest większe niż samej zainteresowanej, która wygląda na osobę, którą raczej bardziej dotknąłby brak jakiejkolwiek reakcji niż wygłupy Cohonesiaków i teksty, że jest bardziej hot niż córka.
Banowanie ludzi za coś takiego? @defthomas czy to nie lekka przesada? (jakieś warny załatwiłyby chyba sprawę w zupełności). Ja rozumiem, gdyby wygrzebali zdjęcia kobity gdzieś z postronnych miejsc (vide: strona jej pracodawcy itp.) lub neutralnych sytuacji pokroju "ja i mama w szpitalu u wujka Stefana" (i je chamsko komentowali), a nie wzięli je z portali jej córki, gdzie babka pręży się, ewidentnie nie mając nic przeciwko małemu lansikowi dzięki rosnącej popularności Wiki :fjedzia:
 
@Dzihados
Wiesz może ocb albo co muszę kliknąć aby widzieć ten dział?
1000003927.jpg


Po wejściu w główną zakładkę zwyczajnie go nie widzę. Sortowanie mam po najnowszych więc tu wszystko niby gra:
1000003930.jpg
 
Back
Top