UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Jak zostanie sporo biletów, to pewnie mmarocks znowu zaleje nas konkursami, tak jak przed gala w szwecji, a wówczas:
upload_2015-3-26_17-7-28.png
 
W tramwajach w Warszawie są non stop reklamy, widziałem też chyba w metrze coś i gdzieś na ulicy
Tez wyszukuje reklam w Krk i nic nie widze albo jestem bez kitu ślepy.Zazwyczaj w państwach w których odbywają sie gale UFC są duże billboardy reklamowe.

Mają takie duże miejsce w Krk praktycznie w centrum


Nie wiem na co czekają ;) Bilety trzeba sprzedać ;)
 
Tez wyszukuje reklam w Krk i nic nie widze albo jestem bez kitu ślepy.Zazwyczaj w państwach w których odbywają sie gale UFC są duże billboardy reklamowe.
[/IMG][/URL]

Nie wiem na co czekają ;) Bilety trzeba sprzedać ;)


Wyjdź czasem z domu;) Ja widziałem na Konopnickiej, obok Opolskiej, na Wybickiego i w Okolicy Lublańskiej. Wszystko duże bilboardy.
 
Wyjdź czasem z domu;) Ja widziałem na Konopnickiej, obok Opolskiej, na Wybickiego i w Okolicy Lublańskiej. Wszystko duże bilboardy.
Czasami wychodze ale nie za często.Lepiej nie ryzykować aby mi ktoś do.... ;)
A na poważnie Opolską nie szybowałem w ostatnim czasie,ale za to konopnicką tak i go nie widziałem na jakiej wysokości jest ?
 
Czasami wychodze ale nie za często.Lepiej nie ryzykować aby mi ktoś do.... ;)
A na poważnie Opolską nie szybowałem w ostatnim czasie,ale za to konopnicką tak i go nie widziałem na jakiej wysokości jest ?

Narzeciwko Manghi.
 
swoją drogą nie wiem jak te czerwone plakaciki UFC mają przekonać kogokolwiek do kupienia biletów. Ludzie, którym mignie tylko skrót mogą nawet nie pokojarzyć o co chodzi...
 
A ja juz mam na to wyjebane. Bilety mam, pociąg mam, hotel mam, jadę do Krakowa, przeżywam bardzo fajna przygodę, poznaję nowych ludzi i jadę na pierwsze UFC w Polsce. Nie chce mi się już (w sumie to nigdy mi sie nie chciało) płakać, ze to karta słaba, że goście słabi. Od nas to nie zalezy, my naszym płaczem nic nie zdziałamy, UFC ma lekko wyjebane na nasz rynek, to niech się później nie zdziwią, ze nasz rynek też lekko wyjebie się na UFC. W każdym razie jadę i będe się tym jarał na żywo. Pozdrawiam.
Masz racje. Mimo tych wszystkich "ubytkow" kazdy kto bedzie na gali przezyje zajebiste emocje i bedzie mial fajne wspomnienia. Nie wyobrazam sobie zeby ktos siedzial na hali z fochem na ryju i prychal co chwila "pff co za rozpiska"...
No chyba ze Baran albo @Charles Bronson ;)
 
ja nawet nie patrzyłem na rozpiskę - szczerze to nie mam w głowie wszystkich, którzy tam zawalczą - kupiłem bilety w ciemno - nie ma kręcenia nosem, pierwszy event UFC w Polsce... każdy ortodoksyjny fan MMA musi tam być. ;)
 
Masz racje. Mimo tych wszystkich "ubytkow" kazdy kto bedzie na gali przezyje zajebiste emocje i bedzie mial fajne wspomnienia. Nie wyobrazam sobie zeby ktos siedzial na hali z fochem na ryju i prychal co chwila "pff co za rozpiska"...
No chyba ze Baran albo @Charles Bronson ;)
Moze dlatego ze UFC w Krakowie to nie jest dla mnie jedyna opcja w zyciu na zobaczenie UFC
 
Moze dlatego ze UFC w Krakowie to nie jest dla mnie jedyna opcja w zyciu na zobaczenie UFC
Chłopie wiele osób z tego forum było już na 1,2,3...... galach z logiem UFC.
Miałem zaszczyt być na kilku a mimo to jak usłyszałem ze można powiedzieć nasz kraj został "wyróżniony" byłem DUMNY.Tak jak napisał Mort w tyłku miałem rozpiske chciałem tylko jeden jedyny bilet aby u nas to przeżyć i nie zachowywać sie jak turysta ;) Bedzię dobrze zostało już tylko kilkanaście dni :)
 
10417670_822491054453513_4362977723513653050_n.jpg


Lubisz dreszczyk emocji? Kup dziką kartę na UFC Kraków i w dniu gali przy kasie dowiedz się, które miejsce wylosowałeś. Na pewno nie będziesz stratny, bo w puli są nawet miejsca po 1500zł!

Czuję się wydymany bez mydła
 
Nie czuj. W sektorach za 250 i 200 zostaly tak chujowe miejsca do przydzielenia, ze lepsze szlo czasem dostac za stowke.
 
Ale za 1500 zł to już fajnie by było trafić. Ciekawe tylko, czy kupując np. 2 bilety te miejsca będą obok siebie, czy to jest dodatkowy dreszczyk i można wylądować na drugim końcu hali.
 
Zależy jak uczciwe będzie to "losowanie"
Najgorsze za 200 za 149 zł najmniej korzystna z opcji.
Jak się uda coś lepszego będzie się do przodu.
na pewno dużo się nie straci ale można sporo zyskać


Franek pisał że obok siebie. Jest tylko limit 4 biletów
 
@Charles Bronson ale jedyna, żeby zobaczyć debiut tej organizacji w Ojczyźnie
Nie czuje z tego tytułu jakichś fajerwerków.

Pff
a ze tak spytam to na ilu galach byles?
Być nie byłem na żadnej, za to akurat jak było pierwsze UFC w Chinach to siedziałem w Azji i była opcja polecieć tanimi liniami zobaczyć galę tylko co z tego jak nikogo nie znałem praktycznie z tej rozpiski. W Stanach jak zwiedzałem też była opcja, tyle, że zabrakło czasu. Na tyle dużo zdarza mi się podróżować, że to nie jest dla mnie jakiś kosmiczny problem polecieć do innego kraju obejrzeć sobie galę, bo byłem i widziałem wiele mniejszych gal lokalnych organizacji.

Do samej Szwecji można lecieć tanim Wizzairem i niczym się prawie to nie różni od podróży do Wrocławia.
 
Nie czuje z tego tytułu jakichś fajerwerków.


Być nie byłem na żadnej, za to akurat jak było pierwsze UFC w Chinach to siedziałem w Azji i była opcja polecieć tanimi liniami zobaczyć galę tylko co z tego jak nikogo nie znałem praktycznie z tej rozpiski. W Stanach jak zwiedzałem też była opcja, tyle, że zabrakło czasu. Na tyle dużo zdarza mi się podróżować, że to nie jest dla mnie jakiś kosmiczny problem polecieć do innego kraju obejrzeć sobie galę, bo byłem i widziałem wiele mniejszych gal lokalnych organizacji.

Do samej Szwecji można lecieć tanim Wizzairem i niczym się prawie to nie różni od podróży do Wrocławia.


Szacun że miałeś okazje. Ja kiedyś miałem okazje wyruchać Sophie Marceau, ale nie podszedłem bo stała za daleko i w sumie była po czterdziestce.
 
Widzę, że trzeba się silić na średniośmieszne żarciki bo ktoś się nie jara galę tylko dlatego, ze jest logo UFC. Z tegoż samego powodu sram też na Wrestlemanie, która się odbywa w Warszawie w kwietniu.
 
Widzę, że trzeba się silić na średniośmieszne żarciki bo ktoś się nie jara galę tylko dlatego, ze jest logo UFC. Z tegoż samego powodu sram też na Wrestlemanie, która się odbywa w Warszawie w kwietniu.
Powiedz mi Charles, po co powtarzasz to już 45 raz? Wszyscy wiemy, że srasz na tę galę i że nie podoba Ci się rozpiska. Tylko po co pisać o tym w co drugim poście?
 
W galerii krakowskiej na fitness platinium (siłownia) leciał materiał promocyjny gali UFC.
 
Widzę, że trzeba się silić na średniośmieszne żarciki bo ktoś się nie jara galę tylko dlatego, ze jest logo UFC. Z tegoż samego powodu sram też na Wrestlemanie, która się odbywa w Warszawie w kwietniu.

Większość tutaj sra na Wrestlemanie, za darmo bym nie poszedł jakby było dom obok. Na wszystko srasz. Po co żyjesz?
 
Wrestlemania w Warszawie haha dobre.

Gdyby była w Polsce na narodowym to warto by było iść dla samych fajerwerków i Lesnara.
 
No właśnie miałem pisać, nie wiem skąd wytrzasnęliście Wrestemanię w Warszawie. A jak już by była, to w sumie najważniejsza gala roku w WWE, więc niezła bomba by była
.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top