UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
"Kolejne testy systemów mają się odbyć 10 kwietnia."
No ładnie, niech jeszcze coś spi*.
 
Mam pytanie, o której w piątek może być ważenie? Chcę wbić do krk specjalnie dzień wcześniej, żeby zobaczyć ważenie na żywo i nie wiem o której wyjechać.
 
Panowie gdyby ktoś szukał 2 biletów na najtańsze sektory to znajomy ma na C16 blisko miejsc droższych biletów za 200 zł.2 bilety.
Sprzeda za 200 zł i odbiór w Krakowie ewentualnie wysyłka + 9 zł
Mail [email protected]
 
Przepraszam za post pod postem ale nie moge edytować ....

Uzytkownik jTar-Ellendil jest zainteresowany jednym biletem ewentualnie druga osoba z forum i można sprzedać po sztuce no chyba ze ktoś chce 2 od razu :)
 
Mam pytanie, o której w piątek może być ważenie? Chcę wbić do krk specjalnie dzień wcześniej, żeby zobaczyć ważenie na żywo i nie wiem o której wyjechać.

Naprowadzę trochę

UFC w Anglii (FN 37) - 17:00
UFC w Berlinie (FN 41) - 16:00
UFC w Irlandii (FN 46) - 17:00
UFC w Szwecji (FN 53) - 16:00
UFC w Szwecji (on FOX 14) - 18:00
 
Naprowadzę trochę

UFC w Anglii (FN 37) - 17:00
UFC w Berlinie (FN 41) - 16:00
UFC w Irlandii (FN 46) - 17:00
UFC w Szwecji (FN 53) - 16:00
UFC w Szwecji (on FOX 14) - 18:00
O taką odpowiedź mi chodziło, szukałem takiego info, ale nie mogłem znaleźć, dzięki!
 
Szukam transportu z Bełchatowa, 2 osoby, ja z bratem. Właśnie się dowiedziałem, że pracuje 11-ego, więc autobusem było by ciężko.
Interesowałby mnie wyjazd ok godziny 11:00, lub później.
 
Ja już mam ze znajomymi nocleg i pkp załatwione, wyszło taniutko także teraz tylko czekać na galę.
 
Znaczy ja jadę z Białegostoku wraz z @bialy1232. Ziomek mój z Gdańska się wybiera bezpośrednio, dlatego pytam czy ktoś jeszcze rusza :)
 
Są jakieś osoby z Kujawsko-Pomorskiego które jadą samochodem w piątek w nocy albo w sobotę rano? Dajcie znaka jak coś bo chciałem się zabrać!
 
Tak jak po pierwszym/drugim dniu sprzedaży byłem wielkim optymistą odnośnie frekwencji tak teraz widzę, że wygląda to miernie i wątpię by się coś konkretniej jeszcze ruszyło. Mimo, że rozpiska nie powala na kolana to liczyłem na te 90%+ zapełnienia trybun.
 
Czemu kiepsko... ? z tego co patrze to zostało gdzies 3 tysiaki biletów... na 14-15 tysiecy nie zapominajmy ! To jest wielka hala... (rozpiska pewnie swoje zrobila ze nie bedzie kompletu) ale pewnie UFC sporo biletów jeszcze rozda...
 
Niestety nie wiadomo co z 1/3 miejsc. Zostały wycofane z sprzedaży pierwszego dnia.
Wszystkie sektory całe na szaro oprócz tych za 100zł są wycofane a nie wyprzedane.
Niektóre sektory są wycofane częściowo. (A05, A06 pow 3 rzędu)
 
Niestety nie wiadomo co z 1/3 miejsc. Zostały wycofane z sprzedaży pierwszego dnia.
Wszystkie sektory całe na szaro oprócz tych za 100zł są wycofane a nie wyprzedane.
Niektóre sektory są wycofane częściowo. (A05, A06 pow 3 rzędu)

To jest właśnie ciekawe. Wydaje mi się, że nie bez powodu zostały wycofane na samym początku sprzedaży. Czyżby UFC opylało bileciki na boku ? Czemu mieliby blokować możliwość ich zakupienia ? Nie trzyma się to kupy
 
Początkowo myślałem że pójdą do sprzedaży w UK, ale strony z UK i tak nakierowują na naszą mapkę.
Na jakieś konkursy, czy rozprowadzanie na boku za duża liczba. Tych biletów wycofanych może być ok 6 tysięcy.
Może jakieś rozprowadzanie w kasach w tygodniu gali.
 
Chcieli zwiększyć popyt, ale przy tak spektakularnej promocji i nietuzinkowej rozpisce raczej im to nie wyjdzie.
 
A propos promocji są jakieś reklamy? niestety nie mam TV to nie śledzę.
Jak był jakiś udawany wrestling w obcisłych galotach to reklamowali w TV
 
A ja juz mam na to wyjebane. Bilety mam, pociąg mam, hotel mam, jadę do Krakowa, przeżywam bardzo fajna przygodę, poznaję nowych ludzi i jadę na pierwsze UFC w Polsce. Nie chce mi się już (w sumie to nigdy mi sie nie chciało) płakać, ze to karta słaba, że goście słabi. Od nas to nie zalezy, my naszym płaczem nic nie zdziałamy, UFC ma lekko wyjebane na nasz rynek, to niech się później nie zdziwią, ze nasz rynek też lekko wyjebie się na UFC. W każdym razie jadę i będe się tym jarał na żywo. Pozdrawiam.
 
W tramwajach w Warszawie są non stop reklamy, widziałem też chyba w metrze coś i gdzieś na ulicy
 
No wiadomo nic nie zrobimy, ale jak hala wyprzeda się w mniej niż połowie to na kolejną galę sobie poczekamy
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top