UFC Undisputed 3

@kilka postów wyżej - Overeema już nie dają za free, aplikacja usunięta, a jak komuś to działa, to tylko dlatego, że jego email był zarejestrowany w tej aplikacji dawniej.
 
o to właśnie mi chodziło. bo kombunuję jak koń pod górkę z tym Overeemem :) hehe dzięki za wyczerpującą odpowiedź



pozdrawiam
 
Panowie moglby ktos dac mi jakies wskazowki jak grac na poziomie EXPERT (przedostatni)? Gram od jakiegos czasu. Stojka wyglada niezle, coraz lepiej mi idzie, ale jezeli chodzi o parter to tragedia. Np walcze Pitbullem z takim Serra albo Koscheckiem. W stojce wale go w pizde, ale jak ten juz zacznie sie kleic to nic nie moge zrobic. Czasami przeleze na glebie prawie cala runde. Staram sie wychylac galke w tempo, tak zeby wykonac sweepa, ale rzadko kiedy wychodzi. Pomoze ktos?
 
Najgorsze jest też to,że prawie zawsze gdy przechodzisz pozycje będąc z góry rywal Cię sweepuje. Sam właśnie na to nie mam rady, kręcę jak pojebany to ze dwa razy na rundę wstanę, chociaż ja sam często obalam, bo w stójce mnie tłuką :-)
 
a masz ustawiony parter na profeszjonal czy amatorskie ustawienia? moze pomoze jak przestawisz sobie na te amatorskie. a jak nie to trenuj tkd mocno. :<
 
Kiedy przeciwnik jest w twojej gardzie polecam pojscie pod siate z nim i tam wstawanie. Wtedy nie bedzie przejscia na boczna, a zawodnik sobie ladnie wstanie plecami do siatki. Praktycznie zawsze wychodzi. Testowane na Ultimate :)
 
Baju


No generalnie gram na Expert.


Dick


No jest to chyba najlepsze wyjscie, ale chodzi wlasnie o to, zeby wstac sobie np na srodku klatki, co udaje siie bardzo rzadko szczegolnie z dobrym grapplerem, a dobija mnie jeszcze to gdy co jakis czas probuje go zepchnac z siebie on szybko omija moje nogi i przechodzi do bocznej. Wiem, ze trzeba wychylac prawy anal na bok jak on probuje przejsc pozycje by wykonac sweepa, ale jest to strasznie ciezko wyczuc. I tak jak wspomnil Hubi, jezeli jestes w dosiadzie, albo chociaz masz podniesiona pozycje by uderzac, typ albo zlapie ci lapsko i sie przyklei lub spierdoli cie z siebie i wyladujesz na plecach. Przez to zawsze odchodze od X'a wkurwiony :D :D
 
Ma ktoś kod na Reema, Diaza? Bo kupiłem używaną wersję UFC i nie mam nawet tego kodu aktywacyjnego, coś w rodzaju online pass jak w Fifie. Nie wiem czy to potrzebne jest wgl w tej grze, bo jeszcze nie grałem przez neta :D
 
Online Pass nie ma nic wspólnego z zawodnikami DLC. Na Xbox możesz kupić paczki z fajterami za punkty MSP. No i Pass też się zda, jeśli chcesz grać dłużej, niż tydzień za darmo.
 
Ale myslałem,że ktoś ma zbyteczny kod na Aliego i zechce go przekazać w szczytnym celu dla mojej osoby :)
 
Wczoraj przyjechał brat z gra dla mnie wybrałem UFC zamiast Fight night champion i nie żałuję gra wymiata super jest to że zawodnikami ufc mogę walczyć w systemie pride ale denerwuje mnie jedna rzecz jak zaczynam walkę to pokazuje mi się co mam robić i muszę wciskać non stop A żeby to zniknęło z ekranu, wykonuje akcje i znowu mi się pokazuje co teraz powinienem wcisnąć żeby wykonać coś czy ktoś wie jak zrobić żeby mi się takie coś nie wyświetlalo podczas walki
 
denerwuje mnie jedna rzecz jak zaczynam walkę to pokazuje mi się co mam robić i muszę wciskać non stop A żeby to zniknęło z ekranu, wykonuje akcje i znowu mi się pokazuje co teraz powinienem wcisnąć żeby wykonać coś czy ktoś wie jak zrobić żeby mi się takie coś nie wyświetlalo podczas walki


Heh. Nie mam tej gry, ale to pewnie jakiś samouczek. Musi się to dać wyłączyć w opcjach lub grasz w nie odpowiednim trybie gry.
 
wyłączasz to po prostu w menu jak zrobisz pauzę podczas walki. Nie pamiętam, ale jak znasz angielski to sobie poradzisz (jak nie znasz to po angielsku tutorial)
 
Oczywiście, że da się to wyłączyć, swoją drogą jak można było nie znaleźć tego w opcjach po 5 sekundach?
 
Da radę zrobić więcej niż 10 dziar w CAFie? Bo chciałbym zrobić Materlę, a nie mogę zrobić pleców.



Jest camp MMAROCKS na xboxie?
 
Piszę tu w temacie bo pewnie zajrzy najwięcej osób co mają ps3.



Czy te kody co dostaje się na maila na darmowe 30 dni ps+ może wykorzystać tylko osoba do której je wysyłają czy można je rozdać( bo mam pare sztuk na zbyciu)?



W tym miesiącu w ps+ jest do ściągnięcia sleeping dogs. Sam nie grałem ale chyba tematyka powinna nas zainteresować:)
 
SemperFidelis



A to skąd i za co dostajesz te kody na darmowe 30 dni na PS+ ?



W sumie niewiem czy ktoś je może też wykorzystać, ale jak masz na zbyciu to chętnie jeden wezme i się sprawdzi czy zadziała :)
 
Se zaraz pyknę w UFC po jakimś chyba pół roku przerwy. Wczoraj przed spaniem w głowie sobie rozpiskę ukladałem:-)
 
Back
Top