UFC Undisputed 3

W czwartek przyjedzie do mnie brat z Niemiec, a dokładniej z Hannover mówi że są tam bardzo tanie gry na Xboxa, żebym sobie wybrał jaką chce, mam dać mu do poniedziałku odpowiedz. Wybierałem między Fifa 2013, Fight Nigcht Champion, UFC 3, a więc Fifa od razu odpadła gram cały czas w fife 11 i to mi wystarcza nie muszę mieć nowej więc mam do wyboru dwie, czeka mnie ciężki wybór, mam Fight Nigcht 4 i UFC 2010, ogólnie wolę mma ale jeśli chodzi o grę to Fight nigcht 4 bardziej mi się podobało od poprzedniej wersji UFC, nie wiem jak to wygląda w nowych częściach tych gier, ktoś pomoże, doradzi co wybrać, która gra jest lepsza??



Fight Nigcht Champion czy UFC 3 ???
 
No i w czym mamy Ci doradzić, obie gry są świetne. Wszystko zależy od tego, czy wolisz boks, czy mma.
 
fight night bardziej skomplikowany gameplay, wiecej napierdalania galka, wieksza szansa na kontuzje kciukow od grania. (:-))



osobiscie UFC 3 mi sie mega podoba, wiele trybow gry, kariera tez fajnie zrobiona, gameplay mega przyjemny, jak ktos sie jara mocno mma to naprawde przypadnie do gustu.



kto woli boks, wezmie fn, kto woli mma, wezmie ufc3, proste.



serio fifa 11 Ci starczy? w 13 fizyka jest bardzo fajna.
 
@baju



No Fifa 11 mi wystarcza, może dlatego że jeszcze nie grałem w fife 13 ale słyszałem że trzynastka jest świetna.
 
sprobowalbys 13 i 11 bys polamal w pare minut. naprawde gameplay i wszystkie 'smaczki' sa swietne, najlepsza fifa. oczywiscie zdarzaja sie glupie bledy, dziwne samoboje, ale mozna im to wybaczyc. :)
 
A jak poziom sędziowania? Bo w Fifie 11 to była największa tragedia i coś co mnie najbardziej drażniło
 
czasem decyzje sa chujowe, ale nie wiem czy zrobili to specjalnie zeby pokazac, ze sedziowie sie czasem myla czy po prostu tak ustawione. najbardziej draznia karne+czerwone, bo czasem ten faul jest znikomy, to samo przy wolnych. moja fifa np nie ma odgwizdywania rak, a ostatnio gralem u ziomka i normalnie dotykali lapami czasem, nie wiem od czego to uzaleznione. zastawianie sie i strzaly wyszly im naprawde dobrze. mankamentem moga byc wslizgi od tylu, czasem obroncy robia 'zawijasy' niestworzone po prostu. ;)
 
bierz UFC UNDISPUTED 3 tu jest wiecej wszystkiego ,jest parter i kopniecia tego niema w boksie,zresztą FNChampion to napierdalanka bez pomysłu ,walisz walisz i walisz a przeciwnik nie pada ,kciuki bola a odgłosy zadawanego ciosu w przeciwnika to tak jakbys w pustą beczke walił,porażka dla mnie a byłem fanem FN na ps2
 
Moim zdaniem Champion jest znacznie lepszy niż czwórka, podobnie jak UFC3 jest lepsze niż 2010. Ja bym się nawet nie zastanawiał i brałbym UFC.
 
Bierz wszystkie, bo każda z tych gier jest zajebista! Ale ostrzegam, jak dorwiesz fight nighta to długo będziesz siedział :D Przynajmniej ja tak miałem, zawsze jak testuje gre to z 2h spędzam, a wtedy dorwałem zaraz po szkole i siedziałem z 5 godzinek i tak przez kilka dni było :D
 
ufc 3 online ma tragiczny tryb wiec jesli zamierzarz grac online to sobie odpusc
 
Ja miałem FNCH na PS3, niestety już nie mam obu rzeczy. Nie zachwyca ogólnie, w UFC 3 nie grałem, ale widziałem gameplaye, recenzje, śmiało mogę powiedzieć, bierz UFC :).
 
Malymaja - Grałem w obie gry i nieporównywalnie więcej frajdy dawało UFC. Ładowanie się wszystkiego zabija... ale przepaść między UFC 2010 i UFC 3 jest ogromna i ja nawet nie umiem teraz już spojrzeć na poprzednią odsłonę :P Co prawda Fight Night też nie jest zły, ale zdecydowanie lepsza jest UFC.
 
Od niedawna mam UFC3 na xboxa i pytanko. Co musze zrobić żeby mieć w zawodnikach Overeema? Wiem że jak gierka wychodziła to na profilu facebookowym gry była aplikacja by to zrobić ale już nie działa. Ma ktoś jakieś pomysły?
 
no e-mail wpisuje dobry, ale pytanie czy gdzies jeszcze muszę ten e-mail zarejestrowac? bo z tego co czytam to jest jakaś aplikacja "get the reem" i tam bym musiał mojego maila podac, ale tak jak by ona już nie działa...
 
Dzisiaj miałem dać odpowiedź bratu jaką grę chce, posłuchalem waszych rad i wybrałem UFC 3 patrząc na to co piszecie myślę że UFC będzie lepsza gra od Fight Nigcht Champion
 
Malymaja.


Na przyszlosc NIGHT, nie NIGCHT


Sorka, ale strasznie daje po galach to nigcht ;p
 
@Alpa Chino ok będę pamiętać szczerze mówiąc nigdy nie zwracałem na to uwagi dlatego zawsze myślałem że pisze się Nigcht ale teraz będę pamiętać o tym że źle pisałem.
 
O kur... to super nie spodziewałem się tego zapytałem bo ogladałem filmiki na yt i nie widziałem tam nic takiego byłem zawiedziony troszkę. lugasek poprawiłeś mi humor naprawdę :-)
 
Back
Top