UFC Undisputed 3

Weź pod uwagę, że Fifę robią już 12 albo 13 rok. W ufc nie grałem, a EA MMA jest dla mnie dość dobre, żeby się dobrze bawić podczas gry. Zwróć uwagę na posty innych użytkowników, oni twierdza podobnie jak ja. ALe szkoda mojego gadania, bo to sie nudne zaczyna robić.
 
Ja jestem po 50 na 50 od każdej strony. Nie twierdzę , że to były zajebiste gry jakies super , ale tragiczne też nie były , stójka w miare ogarnięta w EA MMA, tylko za łatwo rywala zamroczyć , lub zostać zamroczonym. W UFC , te kręcenie gałką w parterze to naprawde patologia.







Te UFC też ma być drewniane , ale będzie PRIDE , więc jednak dobrze bd. Zresztą ja i tak młócę na piracie , to i tak bym ściągnął :D
 
Screeny z Pride Mode:



http://espn.go.com/espn/thelife/vggallery?id=7181860&photoId=7181784&photoCount=1
 
Walka Chucka Liddella z Rampagem na zasadach PRIDE :) Nie mogę się doczekać tej gry.
 
arrrr... nie moge się doczekać, aż dorwę tą giere na mojego x'a coś niesamowitego.
 
Jakoś ten Minotauro mało do siebie podobny, crocpo też troche dziwny, kiepsko postacie odwzorowane. I w tej stójece dalej troche sztywno.
 
images
 
źródło: gram.pl









Przed podjęciem decyzji o zakupie gry UFC Undisputed 3 będziemy mogli zapoznać się z jej wersją demo, która właśnie została zapowiedziana przez wydawcę, którym jest THQ.























UFC Undisputed 3





THQ opublikuje demo UFC Undisputed 3 w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3
jeszcze w tym miesiącu • taka wiadomość pojawiła się na Twitterze firmy. Konkretny termin wydania nie został jednak podany, nie znamy również jej zawartości. Możemy się spodziewać, że do naszej dyspozycji oddanych zostanie kilku zawodników oraz co najmniej jedna arena.

Niezależnie od tego, co otrzymamy w demie UFC Undisputed 3
, nie powinniśmy narzekać i cieszyć się, że takowe w ogóle ujrzy światło dzienne. Wydane jesienią 2011 roku WWE 12
niestety nie doczekało się premiery edycji pokazowej i chętni gracze albo musieli kupować grę w ciemno, albo też zdać się oceny w recenzjach lub opinie innych użytkowników na forach dyskusyjnych.

UFC Undisputed 3
trafi do europejskich sklepów 17 lutego 2012 roku, a trzy dni wcześniej zadebiutuje w Ameryce Północnej. Na gram.pl znajdziecie betatest tej produkcji, przygotowany przez Masterminda.
 
@Madzer <- dzięki za info, od jutra sprawdzam codzień czy już jest...



Mi osobiście UFC 2010 się nie podobało a konkretnie tryb kariery bo oprawa jest identyczna jak w TV, dodano uniki choć ciut sztywne ale uaktualniono bazę zawodników, rozszerzono i generalnie spoko ale tryb kariery makabryczny. BootCamp`y w UFC 2009 były świetne, tu trochę przesadzili. UFC 2009 było moim zdaniem lepsze, kilka razy przeszedlem trochę pograłem na necie a UFC 2010 przeszedłem raz i wymieniłem.</p>
<p>
Tryb PRIDE będzie fajna odskocznią ale jeśli nie poprawią grafiki i nieuleastycznią znacznie fighter`ów to będzie cienko.

EA MMA bazuje na znakomitej grze jaką jest Fight Night Round 4, grafika jest świetna i dużo lepsza niż w produkcji THQ, mamy wyjścia zawodników przy wybranej muzyce, równie szeroki wachlarz przy tworzeniu nowego zawodnika i tryb przejść do lepszych federacji.

Do tego walka w stójce jest dużo lepsza, a szczególnie boks którym sterujemy za pomocą gałki a nie przycisków co jest na poziomie Tekkena z PSX ale za to walka w parterze SSIE i to do kwadratu, jest tak zminimalizowana, że aż żal. W UFC mamy pełno kombinacji, przejść i żeby to opanować potrzeba sporo czasu szczególnie we wszystkich sztukach walki parterowej.

Niestety EA MMA 2 nie ma po co powstać bo nie mają Fedora, Overeema, Couture`a, Werduma, Silvy...żadnych nazwisk które można dać na okładkę, do tego nie mogą dać nawet Strikforce bo należy do Zuffy więc chyba koniec a szkoda.

Ja bym wziął stójke, wejścia, tryb kariery, system treningu, grafikę i fizykę gry z EA MMA i wcielił w UFC. To by była gra doskonała.
 
http://www.ufcundisputed.com/go/article/view/gameplay_news/252531/ufc_undisputed_3_demo_launches_this_tuesday







Demo we wtorek :)
 
gdzies czytałem ze dzis na x boxa będzie a na plejke jutro ale nie wiem ile w tym prawdy
 
Na XBL jest juz kilka godzin. Choć sam nie mam Xboxa to czytałem na forum UFC Undisputed, ale chyba w wyszukiwarkę trzeba wpisać tytuł gry. Na PSN demo powinno się ukazać dzisiaj późnym wieczorem, ale tylko na amerykańskim (wystarczy miec konto na USA, żeby z niego ściągnąć). Na europejskim demo będzie dostępne jutro.
 
Wpisywałem, znajduje starsze wersje. Każde nowe demo jest na pierwszej stronie w zakładce New Releases.
 
Back
Top