UFC Undisputed 3

Wrazenia z dema : grafika praktycznie taka sama, kamera jest inaczej ustawiona i na początku może sie wydawać że gra wygląda jednak inaczej. Animacje zawodników niczym nie zaskakują, po prostu są bardzo sztuczne co mi się osobiście bardzo rzuca w oczy. Na duzy plus można uznac zachowanie postacie w trybie Pride gdy są przy linach, co prawda wstawanie przy nich jest troszke nierealistyczne ale ogólnie balem się że ten element będzie dużo gorzej zrealizowany. Cała oprawa gry czyli menu, wejscia do ringu bardzo efektowne i cieszą oko a o to w tym chodzi prawda:)Ogólnie jakiś rewolucyjnych zmian nie zauważylem poza oczywiście poddaniami ale to raczej była koniecznośc po tym jaka fala krytyki spadła na "kręcenie gałką" w poprzedniej odsłonie. Zresztą pełna wersja juz niedlugo więc i zdanie o grze może się wtedy zmienić. Dla fanów mma napewno duża gratka ale nie wiem czy dużo osób, nie zainteresowanych tematem, będzie się w produkcję firmowaną przez UFC zagrywać dniami i nocami.



PS Jakie są wasze opinie po spróbowaniu demka? :) ja grałem na PS3;]
 
Walka w stójce wydaje mi się szybsza niż w 2010. Ogólnie to zaskoczyłem się pozytywnie, lepiej to wszystko wygląda w praniu niż na tych filmikach. Przyjemnie jest usłyszeć Lenne Hardt:) Albo mi się wydaje albo dodali nowe kolizje twarzy u zawodników. Krew leje się gęsto, szkoda tylko, że spodenki się nie brudzą. Submission dupy nie urywa ale jest to chyba lepsze rozwiązanie niż maltretowanie swojego pada podczas szaleńczego kręcenia analogiem. Tytułem wstępu to tyle. Jutro pogram więcej to może coś dodam.

Dla fanów mma napewno duża gratka ale nie wiem czy dużo osób, nie zainteresowanych tematem, będzie się w produkcję firmowaną przez UFC zagrywać dniami i nocami.


To chyba nic dziwnego :) Tak samo jak ludzie któzy nie interesują się piłką nie grają w fifę czy pesa :)
 
lukasfight







Nie powiedział bym. Mój kumpel nienawidzi piłki nożnej , a gra w FIFĘ , co roku pobiera i Fifę i PES'y.







Czekam na pełną wersję :)
 
@Hubi wyręczyłes mnie;] mam znajomych z którymi duzo czasu spedzam przy FightNight Champion które nie wiedzą kto to jest Mayweather;p :)
 
Sam nie lubię piłki nożnej, a w PESa i FIFę gram od kilkunastu lat, jeszcze pamiętam czasy ISS. :D



A w demko UFC Undisputed 3 sobie nie pogram, bo przy wrzucaniu obrazu gry do programu USB Xtaf ciągle leci zwiecha. oO
 
@Bardock wrzuć na płytę, wczytuje się trochę wolniej ale można pograc.



nie wiem czy już było, trochę o nowościach w grze :



http://www.gametrailers.com/video/gameplay-tweaks-ufc-undisputed/726141
 
Demo już ściągnąłem i się nie zawiodłem, pomoże mi w oczekiwaniu na premierę i pełną wersję.



A w piłkę nożną na konsoli to większość moich znajomych lubi pograć, niekoniecznie interesując się prawdziwymi rozgrywkami :}
 
@Hubi wyręczyłes mnie;] mam znajomych z którymi duzo czasu spedzam przy FightNight Champion które nie wiedzą kto to jest Mayweather;p :)






Akurat zły przykład , bo tam nie ma Mayweathera :D
 
Wziąłem sobie Bonesa i postanowilem wygrać przez TKO z Spiderem, wiec obijam u noge i pod koniec rundy wygralem.


No to pomyslalem zrobie znow to samo, 4 kopniecie Spider zablokowal, Bones wyłozył się na mate i koniec walki, złamałem noge przy próbie low kicka, dokladnie jak Najman


Ciekawa rzecz, moze sie to zdarzyc podczas meczu
icon_smile.gif
 
Tylko czemu Wand nie wychodzi przy Darude - Sandstorm? I w Saitamie jakoś mało ludzi na trybunach :) Bas na początku na + Stompy na + w tryb UFC jeszcze nie grałem ale sub. ogólnie mi się nie podoba, wolałem wersje z EA MMA. Ciekawi mnie jak będzie wyglądał tryb kariery
 
Slam da się wykonać chyba tylko z klinczu przy linach, ale nie mam pewności. I robisz go tak jak obalenie z klinczu.
 
nie jest tak, że da się wykonać tylko przy obronie poddania z gardy ? mogę się mylić ale gdzieś coś takiego czytałem.
 
Próba obalenia- sprawl przeciwnika- z tej pozycji wynoszę Page'm przeciwnika do góry na ramieniu i JEB :) wychodzi (z tego co pamiętam to L1+R3), do tego z klinczu wychodzą mi jakieś (ale to jakoś intyucyjnie:D)



Chętnie bym zrobił slam jak na Ryśku Aronie....
 
Tak , żeby tylko mi nie pobierało po 30 kb/s to by już wgl fajnei było :D











Jakiego softa trzeba mieć aby pograc na piracie wie ktoś?
 
Nie przepadam za nim jako za zawodnikiem, bo po prostu mnie do siebie nie przekonuje . Jednak jak widać gościu z niego spoko ;)
 
Back
Top