UFC Undisputed 3

Cactus, a dostałeś może maila z potwierdzeniem wysyłki czy coś takiego ? Bo ja żadnego maila nie dostałem, a gry nie ma ( zakup wcześniej potwierdziłem ) .
 
To tak jak ja . W takim razie może pozostaje mi czekać ; ) . Cactus, mogę wiedzieć w jakiej miejscowości mieszkasz ? ( może ma to wpływ na prędkość wysyłki )
 
To chłopak z północy, jak ja : ) . Ja jednak mieszkam centralnie na północy ( Puck ) , więc na teorytycznie większym zadupiu :D . No nic, czekam na grę .



Cactus, a jak tam gra się sprawuje ?
 
Dopiero kilka minut przed moim postem wróciłem do domu i otworzyłem paczkę :)



Będę testował wieczorem, spróbuję jakąś karierę zacząć.
 
Ja też czekam na pre-ordera, mam nadzieje ze niedługo dostane ;P







PS. Kariera trwa ok. 7 godzin - ~50 WALK.
 
Też nie dostałem kodu na Reema, moze jeszcze poslą kolejną serie, bo powinienem dostać.
 
Pewnie było sporo chętnych i dlatego opóźnienia. Mam nadzieję, że dostaniemy jutro ten kod. Nie po to na wszelki wypadek nawet dziewczynie kazałem się zgłosić po jeden, żebym teraz nie dostał żadnego :-) Swoją drogą, Cactus niepotrzebnie pisałeś, że dostałeś pre-order, nastawiałem się, że dostanę w piątek, a teraz będę czekał jak głupi i jak nie przyjdzie jutro paczka to bede nieprzyjemny. Niestety, jestem kurewsko niecierpliwy.
 
http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/UFC-3-Alistair-Overeem-Compatibility-Pack/af2ac1ac-3231-451e-9777-583201cfe2cd



Overeem jest dostepny za free na xbox 360 :) nie trzeba zadnego kodu.
 
A czy żeby go zainstalować trzeba mieć na konsoli podłączenie do internetu?
 
Musi posciągać wszystkie aktualizacje. Masz neta zdobądź, router bezprzewodowy i zrób sieć wi-fi i po problemie.
 
Ja już gram 3 dzień, zrobiłem w karierze Mameda i Pudziana, tym drugim mam dopiero kilkanaście walk a już w zestawieniach poza karierą daje czasami radę Mirowi więc widzę, że nieźle można wyśrubować zawodników, robię go full ground'n'pound ;) Bardzo przyjemnie się gra, gra jest wg mnie bardziej realistyczna, a tryb PRIDE? Sama słodycz :D Jeżeli ktoś jeszcze nie grał to polecam również EA SPORTS MMA. Tam tryb kariery bardziej mi przypadł do gustu.
 
No i dostałem jednak ten kod na Overeema, nawet dwa, jakby ktoś chciał :-) Booyak zamawiałeś pre-order? Czy piracik?
 
A gdzie wgl przysyłali ten kod na Reem'a? Bo ja nie dostałem :-).
Gry jeszcze nie zamawiałem, ale jak czytam wasze komentarze, to stwierdzam, że warto. :-)
 
Kod na Reema dostawało się na maila. Ale tam ktoś wyżej napisał, że można go też ściągnąć za darmo i podał link.
 
Back
Top