UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

Zobaczymy. Walka walce nie równa.
Za to czarny w ostatniej piękne wyglądał im później w las.

:cool:
Kondycyjnie wyglądał w porządku w walce z Camurem, wydawało mi się już przed walką, że spuchnie, a nie widziałem nic niepokojącego. Problem z Koreańczykiem jest taki, że gość ma strasznie niski output i niezweryfikowane zapasy, Knight ma za to twardą szczękę.

Inna rzecz, że różnica gabarytowa jest tak duża, że zrezygnowałem z gry w jego kierunku (a miałem w planach).

gettyimages-1311669638-2048x2048.jpg


Do tego jeszcze zdjęcie: Ansaroff vs Dern, 5cm przewagi w zasięgu i ogólnie większe gabaryty.
gettyimages-1311670629-2048x2048.jpg
 
Saldana ogarnie Pany?
Ja gram Griffina za @2.22, moim zdaniem ugra to zapasami a i w stójce nie powinno być aż tak do jednej bramki, Saldana nie wygląda na silnego fizycznie co powinno pomóc Jordanowi przy sprowadzeniach, według mnie to niezły bet.
 
Zobacz ostatnią walkę Koreańca, prezent dostał z Alveyem w postaci remisu... Dla mnie Knight faworytem.
Nie sugerowałbym się aż tak bardzo walką z Alveyem bo rudy jest nieco niedoceniany, to był bardzo niewygodny match up dla Junga bo z tego co pamiętam to on też jest counter puncherem tak jak Alvey. Gość miał bliskiego splita z bestią Spannem a to mówi wiele. Ja tą walkę odpuszczam ale myślę że Jung wypunktuje ze względu na przewagę zasięgu.
 
Gość miał bliskiego splita z bestią Spannem a to mówi wiele
Spann to bestia? Nie mam pytań...
Gość jest cienki, one trick pony jak na warunki UFC. Tylko czekam jak będę mógł przeciwko niemu betować z kimś solidniejszym.
Jak ktoś nie potrafi wypunktować Alveya to nie ma czego szukać w UFC. Dla mnie Camur>Jung.
Dodajmy, że na koreańca był hype, bo ubił dwóch najgorszych gości w dywizji:
Khadisa Ibragimova i Mike Rodrigueza.

Jakby nie taka różnica warunków fizycznych to bym nie miał wątpliwości.
 
Spann to bestia? Nie mam pytań...
Gość jest cienki, one trick pony jak na warunki UFC. Tylko czekam jak będę mógł przeciwko niemu betować z kimś solidniejszym.
Jak ktoś nie potrafi wypunktować Alveya to nie ma czego szukać w UFC. Dla mnie Camur>Jung.
Dodajmy, że na koreańca był hype, bo ubił dwóch najgorszych gości w dywizji:
Khadisa Ibragimova i Mike Rodrigueza.

Jakby nie taka różnica warunków fizycznych to bym nie miał wątpliwości.
Dla mnie Spann to solidny zawodnik, presja, dobre ju-jitsu, niezła stójka, na pewno nie można powiedzieć o zawodniku który zajmuje #14 w rankingu UFC że jest cienki a o takiej Losce że jest zajebista :lol:
Lekko w stronę Junga ale bez betowania bo nawet nie zdążyłem sobie przypomnieć ich osttanch walk.
 
Dla mnie Spann to solidny zawodnik, presja, dobre ju-jitsu, niezła stójka, na pewno nie można powiedzieć o zawodniku który zajmuje #14 w rankingu UFC że jest cienki a o takiej Losce że jest zajebista :lol:
Lekko w stronę Junga ale bez betowania bo nawet nie zdążyłem sobie przypomnieć ich osttanch walk.
Długie ręce, wątpliwe zapasy (walka z Walkerem), bjj też żadne, problemy z kontrolą pozycji. Te poddania to gilotyny, które łatwo łapać mając takie warunki jak on. Tu nie chodzi hejtowanie zawodnika, bo ta kategoria nie jest jakoś bardzo mocno obsadzona (nawet w UFC), ale dla mnie Spann to jest co najwyżej bardzo przeciętny wyrobnik z niezłymi warunkami fizycznymi i odbije się absolutnie od każdego z czołówki i wielu takich, którzy są za nim.
IMG_20210410_171557.jpg

Na takich rywalach to można tłuc rekord. Mam nadzieję, że więcej osób będzie miało na niego taki ogląd jak Ty i dostanę dobry kurs na jakiegoś solidniejszego rywala tego Spanna, bo moim zdaniem on się nawet w UFC długo nie utrzyma i to jest bardzo dobry materiał zawodnika (rekord + ranking) żeby zarobić przeciwko niemu.
 
Last edited:
Niby ten Alvey taki słaby a jakoś wygrywa... i jeszcze dzisiaj wygra :awesome:
No dzisiaj to nie jest akurat wykluczone, Marquez szczęśliwie wygrał z Pitolo, przegrywając na kartach chyba każdą rundę.
Poza tym z tym wygrywaniem Alveya też bym nie przesadzał:
IMG_20210410_172407.jpg
 
Niby ironicznie poszedłeś ale chyba zapomniałeś że Alvey pokonał niekoronowanego (jeszcze) mistrza wagi półcięzkiej czyli niejakiego Marcina Prachnio.
Ja tylko chciałbym zaznaczyć, że to ja pierwszy napisałem, że Marcin idzie po pas.
 
Długie ręce, wątpliwe zapasy (walka z Walkerem), bjj też żadne, problemy z kontrolą pozycji. Te poddania to gilotyny, które łatwo łapać mając takie warunki jak on. Tu nie chodzi hejtowanie zawodnika, bo ta kategoria nie jest jakoś bardzo mocno obsadzona (nawet w UFC), ale dla mnie Spann to jest co najwyżej bardzo przeciętny wyrobnik z niezłymi warunkami fizycznymi i odbije się absolutnie od każdego z czołówki wielu takich, którzy są za nim.
View attachment 19361
Na takich rywalach to można tłuc rekord. Mam nadzieję, że więcej osób będzie miało na niego taki ogląd jak Ty i dostanę dobry kurs na jakiegoś solidniejszego rywala tego Spanna, bo moim zdaniem on się nawet w UFC długo nie utrzyma i to jest bardzo dobry materiał zawodnika (rekord + ranking) żeby zarobić przeciwko niemu.
Nie rozumiem jak można powiedzieć o zawodniku który na takim poziomie ma 11 poddań w rekordzie że ma "żadne bjj" ale ok.
To czy stawiać na niego czy przeciwko niemu to kwestia tylko i wyłącznie tego z kim go zestawią, z niektórymi grałbym Spanna a z drugimi nie.
 
Nie rozumiem jak można powiedzieć o zawodniku który na takim poziomie ma 11 poddań w rekordzie że ma "żadne bjj" ale ok.
To czy stawiać na niego czy przeciwko niemu to kwestia tylko i wyłącznie tego z kim go zestawią, z niektórymi grałbym Spanna a z drugimi nie.
Na jakim poziomie? Większość poddań ma na gościach, którzy śmiało mogliby zostać poddani na galach w Wypiździewie Niższym. To, że ktoś potrafi złapać duszenie, to nie znaczy, że ma wybitny grappling.
 
Ja tydzień temu pograłem Marqueza bo był po dobrym kursie i teraz mi zamyka kupony na dużo kasy. Nie wiem czym się wtedy kierowałem ale raczej nie rozsądkiem. Alvey przegrywa te decyzje bo się ciągle cofa i wali z kontry, wizualnie wygląda to słabo i nie dziwie się sędziom. Ale gość ma dobra obronę przed sprowadzeniami i niedoceniany parter. W sumie nie widzę Marqueza żeby go kontrolował na ziemi. Do tego ma czym uderzyć, będzie tu większy i prawdopodobnie silniejszy. A Marquez to dzikus i co gorsza każdy może go położyć na glebie bo beznadziejnie broni sprowadzenia. Mam nadzieję że będzie dopychał do siatki, więcej uderzał i tak ugra decyzję. Ciężko Alveya mu będzie skończyć. Generalnie słabo to widzę teraz i w chuj żałuje tego idiotycznego betu.
 
Na jakim poziomie? Większość poddań ma na gościach, którzy śmiało mogliby zostać poddani na galach w Wypiździewie Niższym. To, że ktoś potrafi złapać duszenie, to nie znaczy, że ma wybitny grappling.
Na poziomie zawodowym bo cienki to może być seba z bojówki polskiego klubu a nie zawodowiec który jest na #14 miejscu LHW w największej organizacji na świecie i mając tu rekord 5-1 ;) i nikt tu nie mówił o wybitności a o solidności, rozróżniajmy te dwie rzeczy.
 
Na poziomie zawodowym bo cienki to może być seba z bojówki polskiego klubu a nie zawodowiec który jest na #14 miejscu LHW w największej organizacji na świecie i mając tu rekord 5-1 ;) i nikt tu nie mówił o wybitności a o solidności, rozróżniajmy te dwie rzeczy.
Napisałeś bestia, ja nie twierdzę, że gość jest cienki, ale że to typowy przeciętniak (a może nawet poniżej średniej w UFC), bo to, że w KSW by wyzamiatał, to jest kwestia punktu odniesienia. Ma rekord 5-1 i 14 miejsce bo walczył z wyjątkowymi plackami na tle średniej dywizji, właśnie do tego piję.
 
Wczoraj jeden błąd na 6 walk w EFM, mam nadzieję, że dziś szczęście dopisze:

WIN- Gamrot, Shore, Dearn, Yusuff, Vettori
 
Back
Top