UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

Ależ pięknie przycelował! Jednak Gamer fizycznie odstaje w UFC, mogą być problemy w przyszłości z tym niestety.
 
Ależ pięknie przycelował! Jednak Gamer fizycznie odstaje w UFC, mogą być problemy w przyszłości z tym niestety.
To dopiero poczatki. Jeśli wykorzysta wszystkie atuty to jestem dobrej myśli. Stójke widać poprawił mimo, że walka długa nie trwała da się zauważyć mały progres. Obalenia może nie były w pełni dobre, ale Holtzman obaleń akurat potrafi wybronić a też Gamer ma czas na rozwój i liczę, że wykorzysta to bo motywacji i charakteru mu nie brakuje.
 
Akurat Holtzman silny tur z innymi może być łatwiej

Guram też spory chłop, ale i tak Gamrot powinien trochę przybrać na masie, niektórzy piórkowi w klatce ciężsi od niego. W zapasach i stójce trochę masy mu na pewno wyszłoby na plus
 
To dopiero poczatki. Jeśli wykorzysta wszystkie atuty to jestem dobrej myśli. Stójke widać poprawił mimo, że walka długa nie trwała da się zauważyć mały progres. Obalenia może nie były w pełni dobre, ale Holtzman obaleń akurat potrafi wybronić a też Gamer ma czas na rozwój i liczę, że wykorzysta to bo motywacji i charakteru mu nie brakuje.
Niech robi w ATT, wyrzuci z narożnika Borysa jak już ogarnie choć trochę angielski, ale o top10 to nie ma niestety co myśleć, Holtzman szybciutko wstawał, a był już dominowany zapaśniczo. Gamer jest chyba za mały na tę kategorię, żeby walczyć o wyższe cele trzeba by iść w dół.
 
Kurde, ta walka Gamrotowi dała bardzo dużo, Holtzman miał 7-4 w ufc, więc można było go nawet bardziej zaliczyć do dobrych zawodników niż średniaków, ciekawe kogo teraz dostanie.
 
Niech robi w ATT, wyrzuci z narożnika Borysa jak już ogarnie choć trochę angielski, ale o top10 to nie ma niestety co myśleć, Holtzman szybciutko wstawał, a był już dominowany zapaśniczo. Gamer jest chyba za mały na tę kategorię, żeby walczyć o wyższe cele trzeba by iść w dół.
Też tak myślę, wydawało mi się że Gamrot będzie wycierał nim matę. Siłowo odstawał i jego największy atut w walce nie funkcjonował i to na tle gościa który był wielokrotnie obalany w ufc bez większych problemów. Gamrot na nich jest za mały żeby namieszać.
 
Kurde, ta walka Gamrotowi dała bardzo dużo, Holtzman miał 7-4 w ufc, więc można było go nawet bardziej zaliczyć do dobrych zawodników niż średniaków, ciekawe kogo teraz dostanie.
Takie czyste KO w tej kategorii wagowej jest zawsze w cenie!
 
Pierwsza może dla Millera ale 2 i 3 Solecki. Tutaj te wałkarskie kuhwy chyba nie będą miały problemu z decyzją.
 
Taki Predator jak wchodził do UFC to wgl angielskiego nie znał, poduczy się i będzie dobrze.
 
Perry i jego head movement. Oby go nie wywalili, to jeszcze będzie można zarobić przeciwko niemu.
 
Masakra co znowu z jego nosem, po tej 2 rundzie było widać. D-Rod mu poprzestawiał przegrodę, dla chłopa lepiej żeby go wyjebali z UFC bo to się dla niego źle skończy. Po każdej walce to samo i chłop wygląda jak 100 nieszczęść.
 
Back
Top