UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1616921798421.png


 
Jak walka nie wypadnie to Tank Shore wygrywa w cuglach z Azure. 30-27 najmniej.

Gram go od początku w UFC. Kurs dla mnie bomba. Zerowe zagrożenie w stójce i parterze :tease:
 
Wstępnie:
Rodriquez - Perry to wrak. Walki mają na niego zły wpływ. Jeśli będzie się tak dalej prowadzić to dojdzie do tragedii. Na ten moment przeciwko Perremu, który uważa, że brak profesjonalnego przygotowania wystarczy na poziom UFC.
Gamrot - większa motywacja i chęć pierwszej wygranej w UFC powinna wystarczyć by przez dwie rundy utrzymywać Holtzmana na ziemi lub poddać.

Ansaroff - na Mackenzie jest prosta taktyka unikać parteru i utrzymać w stójce, jednak większość zawodniczek chyba jest zaczarowana i idzie z nią w parter. Jeśli Ansaroff utrzyma walke w stójce ma szanse ugrać. Ryzykiem jest dość długa przerwa od walk.
Marquez - Alvey rusza się jak mucha w smole. Uważam, że to jego ostatnia walka dla UFC.
Shore
 
o tym razem jest co obstawiać, wstępnie baza: Rodriguez+Dern+Vettori

do tego Holtzman
+1,5 rd Malecki vs Dumont (na podbicie)
Da Un Jung

trzeba teraz pomyśleć jak to poukładać w kupony
 
Wstępnie:
Rodriquez - Perry to wrak. Walki mają na niego zły wpływ. Jeśli będzie się tak dalej prowadzić to dojdzie do tragedii. Na ten moment przeciwko Perremu, który uważa, że brak profesjonalnego przygotowania wystarczy na poziom UFC.
Gamrot - większa motywacja i chęć pierwszej wygranej w UFC powinna wystarczyć by przez dwie rundy utrzymywać Holtzmana na ziemi lub poddać.

Ansaroff - na Mackenzie jest prosta taktyka unikać parteru i utrzymać w stójce, jednak większość zawodniczek chyba jest zaczarowana i idzie z nią w parter. Jeśli Ansaroff utrzyma walke w stójce ma szanse ugrać. Ryzykiem jest dość długa przerwa od walk.
Marquez - Alvey rusza się jak mucha w smole. Uważam, że to jego ostatnia walka dla UFC.
Shore
Dziecko chyba urodziła
 
Nie no, tę walkę pewnie odpuszczę, dość emocji będzie przy samym kibicowaniu Gamerowi, ale jakbym miał tu stawiać pieniądze... :shy:
On to wygra. Kurs 1.50 to dobry typ. W parterze go zajedzie a i w stójce powinien mieć przewagę.
 
On to wygra. Kurs 1.50 to dobry typ. W parterze go zajedzie a i w stójce powinien mieć przewagę.
W stójce nie sądzę by miał przewagę, rudzielec stolcman nie jest taki cienki jak go piszą. Ostatnia porażka z Dariushem to żaden, wstyd, Darek to killer idzie po ten tytuł. Stolcman obalenia też znośnie broni i jest silniejszy niż Gamrot, a jak wspominałem Gamer niestety zabrał ze sobą swoją pacynkę złotówkę, co mu pecha przynosi i znowu przejebie.
 
Panowie co myślicie o
Makdessi 2.45
Chilijczyk dopiero wchodzi do organizacji
Kurs strasznie przesadzony
A według mnie kursy są uczciwe, będę nawet stawiał tego Chilijczyka bo ma dobre warunki i ciekawą stojke.
Makdesi to juz dinozaur
 
Nie mogę już edytować więc wrzucam zaktualizowaną rozpiskę. Z ciekawszych zmian Da Un Jung z Knightem

1617097990811.png
 
Ja się wstrzymam narazie z kuponami i wolę zagrać niższe kursy niż zamrozić kasę i mieć rozliczone po 1.00 tak jak Vettori z Tillem
 
Oby nie dopuścili Hollanda bo drugi raz takiego gówna nie będę oglądał
Gość pięć rund przeleżał na plecach nie robiąc kompletnie nic ( poza debilnym gadaniem )
 
Back
Top