UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

Co tam napisałeś bo nic nie rozumiem.. :lol:

MacKenzie_Dern.jpg
Ogólnie to tylko zaznaczę, że walki bab to zawsze loteria i jakoś powieka mi nie drgnie, jak Nina to przegra, aczkolwiek na papierze daję 70/30 na jej korzyść. Żałuję tylko, że nie miałem czasu zerknąć na to wcześniej, bo wyjściowo szło złapać kurs rzędu @2.4
 
Obiektywnie podchodząc do tematu, nie analizując walki Dern vs Ansaroff a jedynie konfrontując argumenty Andrzeja i Evo skłaniam się jednak ku argumentom tego drugiego. Argumenty typu lepsza stójka, obrona obaleń na poziomie 77% (mierząc się z takimi kocicami zapaśniczymi jakimi są Gadelha i Suarez) przy zaledwie 1/13 udanych obaleniach w UFC po stronie Mackenzie przemawiają do mnie bardziej niż argumenty Andrzeja typu Ansaroff wraca po ciąży czy to że Dern jest w gazie. Jeśli Ansaroff nie wpadnie w jakieś poddanie to nie widzę sposobu w jaki mogła by to wygrać.
 
Ogólnie to tylko zaznaczę, że walki bab to zawsze loteria i jakoś powieka mi nie drgnie, jak Nina to przegra, aczkolwiek na papierze daję 70/30 na jej korzyść. Żałuję tylko, że nie miałem czasu zerknąć na to wcześniej, bo wyjściowo szło złapać kurs rzędu @2.4
Evo ja się z Tobą nie zamierzam spierać bo Twoje analizy są zdecydowanie poważniejsze niż moje przy grze tylko dla zabawy a nie poważnie dla kasy. Jak nie przepierdole dziś całego weekendowego budżetu na granie buka to jutro coś postawie na Dern. Piona i zieloności. Będziesz jutro na chacie w trakcie UFC?
 
Evo ja się z Tobą nie zamierzam spierać bo Twoje analizy są zdecydowanie poważniejsze niż moje przy grze tylko dla zabawy a nie poważnie dla kasy. Jak nie przepierdole dziś całego weekendowego budżetu na granie buka to jutro coś postawie na Dern. Piona i zieloności. Będziesz jutro na chacie w trakcie UFC?
a będzie jutro chat?
 
To @ZBIJAK musi nam pokazać co i jak tam się ogarnia :putinlaugh:
Ja już tam trochę byłem, robisz tak: wyzywasz od kurew i szmat zawodnika, na którego postawiłeś ale przegrywa (oczywiście pisząc po dwie, dowolne literki w tych słowach bo cenzurują) później rozpoczynasz kłótnię z jakimś randomem co stawiał na tego co wygrywa, wyzywasz mu matke od kurew i szmat, następnie wyśmiewasz jakiegoś nooba co zadaje początkujące pytanie i tak mija gala... coś jak na Cohones :juanlaugh:
 
Evo ja się z Tobą nie zamierzam spierać bo Twoje analizy są zdecydowanie poważniejsze niż moje przy grze tylko dla zabawy a nie poważnie dla kasy. Jak nie przepierdole dziś całego weekendowego budżetu na granie buka to jutro coś postawie na Dern. Piona i zieloności. Będziesz jutro na chacie w trakcie UFC?
Planuję być (jak chat działa) i oglądać, tymbardziej, że prawdopodobnie miałem (mam?) koronkę albo inne przeziębienie, to się jeszcze chwilę staram izolować i wdrażam w tym czasie innowacyjne leczenie (wino, piwko, względnie jakaś ruda).
Póki co z tej gali UFC sam grubiej niczego nie grałem. Puściłem jakieś taśmy po kilkadziesiąt złotych, żeby się lepiej oglądało, gdzie podstawą jest: Vettori Gamrot Ansaroff + Law i Rosta z Bellatora.

Jeśli Loska + Skibiński wygrają bez przykrych niespodzianek, to pewnie dorzucę kilka stówek na UFC.

P.S. Ja też się spierać nie zamierzam, nie o to chodzi, dla mnie to też rozrywka a nie punkt honoru czy będę miał rację, czy też okaże się, że się myliłem.

Zieloności :wink: .
 
Last edited:
Ja już tam trochę byłem, robisz tak: wyzywasz od kurew i szmat zawodnika, na którego postawiłeś ale przegrywa (oczywiście pisząc po dwie, dowolne literki w tych słowach bo cenzurują) później rozpoczynasz kłótnię z jakimś randomem co stawiał na tego co wygrywa, wyzywasz mu matke od kurew i szmat, następnie wyśmiewasz jakiegoś nooba co zadaje początkujące pytanie i tak mija gala... coś jak na Cohones :juanlaugh:
Przy Tobie Anżeju, to ja jednak amator jestem :corn: . Chociaż dorzuciłbym do tego jeszcze, że wszędzie gdzie nie trafiasz koniecznie trzeba zaznaczyć, że to była ustawka!
 
Dern @2.30
Solecki @1.40
Gamer @1.40


Ja lecą z takim triplem. Mackenzie Dern podda starą raszple jak tylko ta walka trafi do parteru, nie mam co to tego żadnych wątpliwości, dziwie się, że jest tutaj dogiem.
Gamer dużo wszechstronniejszy zawodnik, powinna być zapaśnicza dominacja w parterze, a i w stójce nie będzie odstawał od Holtzmana, czas na wygraną.
Solecki raczej zdominuje dziadka.
 
Dern @2.30
Solecki @1.40
Gamer @1.40


Ja lecą z takim triplem. Mackenzie Dern podda starą raszple jak tylko ta walka trafi do parteru, nie mam co to tego żadnych wątpliwości, dziwie się, że jest tutaj dogiem.
Gamer dużo wszechstronniejszy zawodnik, powinna być zapaśnicza dominacja w parterze, a i w stójce nie będzie odstawał od Holtzmana, czas na wygraną.
Solecki raczej zdominuje dziadka.
Ta Nina paskudna, Dern ją podda.
Ludzie piszą ze dała dobra walke z Gadelha ale Claudia ma strasznie przereklamowane bjj.
Taki z niej wirtuoz parteru ze ma tylko jedno poddanie w ufc xD
Taki czarny pas z happy meala
 
Ta Nina paskudna, Dern ją podda.
Ludzie piszą ze dała dobra walke z Gadelha ale Claudia ma strasznie przereklamowane bjj.
Taki z niej wirtuoz parteru ze ma tylko jedno poddanie w ufc xD
Taki czarny pas z happy meala
Ciekaw jestem w jaki sposób ma ją poddać, bo żeby poddać, trzeba doprowadzić do parteru a ona nie potrafi obalać.
Przypominam tylko, że Dern ma jedno skuteczne obalenie we wszystkich walkach w UFC - z Ashley Yoder. Wystarczy, że Ansaroff będzie unikać parteru i będzie lekko.
 
Back
Top