UFC FightPass - temat zbiorczy

Zrobiłem sobie właśnie fightpassa 7 dniowego z karty płatniczej i wszystko teoretycznie gra, ale gdy wejdę w event ufc fn kraków to pokazuje mi się informacja, że nie jest dostępne dla mojego regiony geograficznego :(
Używam fightpassa na xboxa.
 
Nie można zmienić tego okresu z 1 roku na 1 miesiąc? Konto na FightPass właśnie założyłem (głównie z myślą o gali w Krakowie) i nie miałem zamiaru go usuwać po tygodniu, gdyż 30zł/miesiąc to nie majątek ale zdecydowanie nie stać mnie żeby z miejsca 300zł wyrzucić, mam pilniejsze wydatki.
 
i kolejne pytanie...gdy się oglada cala gale, to zaczyna sie od Main Card. Gdzie obejrzeć prelimsy?


edit. Już znalezione.
 
Panowie założyłem nowe konto na fight pasie , wpisuje dane z karty od brata i wyskakuje coś takiego :

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Niby adres jakiś się nie zgadza :(
 
Last edited:
nie macie się co trudzić. UFC POLAND będzie zablokowane na FightPass!!!
This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE
 
Skurwysyny, to nie żart. Nie można nawet zapłacić za dostęp, trzeba szukać kumpla z Extreme :/
 
Było gdzieś oficjalne info na ten temat?

Edit: ale kutafony ludzie za to płacą a oni blokują gale 3 dni przed
 
Ja mogę potwierdzić tylko ze swojego, zapłaconego, miesięcznego konta na FP.
FPjpg_wewrrhs.jpg
 
Kolede w mailu opisali , że można obejrzeć w Pick tv. Tylko ze to kurwa nawet w Polsce nie nadaje. Piekna polityka UFC
 
może jakis szybki zmasowany, w miare kulturalny protest mailowy? Potrafili z dnia na dzien podjac taka decyzję, będą potrafili z dnia na dzien ja odwolac
 
Przejrzy ktoś dokładnie regulamin zawierania umowy z Fight Pass? Bo jeżeli nie ma w umowie, że mają prawo przed galą zablokować Ci do niej dostęp, to UFC ZLAMALO PRAWO. Placac za Fight Pass mam w umowie zapeniony dostep do gal nienumerowanych.


Ktoś kto dobrze zna angielski, sprawdzi regulamin? Jeśli nie maja kruczków na to, to grozi im pozew zbiorowy.
 
Zablokować dostęp do gali praktycznie 2 dni przed galą... Przecież to jest nienormalne. Obojętne jest mi, czy to kontrakt z Extreme Sports Channel wymusił taki ruch. To jest nienormalne.
 
No to jest chyba jakiś kurwa ponury żart!

Edit: Tj na Twitterze napisał że ludzie z UFC zapewniają że transmisja na FP będzie normalnie dostępna. Nie wiem jak tu się wkleja z twittera :D
 


Jakby nie była dostępna, to prawdopodobnie można łatwo obejść blokadę, używając chociażby Hola Better Internet. Czyścimy najpierw ciasteczka, zmieniamy kraj w Hola na USA, włączamy FightPass. I powinno chodzić. Ale skoro ludzie z UFC zapewniają, że blokady nie będzie, to pewnie nie będzie.
 
Back
Top