UFC FightPass - temat zbiorczy

heheh poradze sobie. Akurat z angielskim wiele do czynienia nie miałem ale ogarniam temat ;D
 
Skończył mi się tydzień testowy, kasy nie pobrało i oferuje mi abym wykorzystał swój tydzień testowy... :D Chętnie, tylko, żeby im potem coś nie odjebało
 
Wyskakuje mi gdy chce zakończyć zakup Fightpassa. O co chodzi? Przy trialu nie było problemu a karta nie raz już płaciłem przez net
*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Additional Information: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.

@Grzechu pomuszszsz szybko

Płaci się miesięcznie czy od razu z góry trzeba całe 6 miesięcy?
 
Last edited:
Czy ktoś spotkał się z takimi błędami na podstronie fightpass: https://www.ufc.tv/account/profile ?
fightpass.png
 
Raczej nie to, bo na konto mogę wejść, tylko nie w ustawienia swojego profilu - tam gdzie się subskrybuje. No nic, poczekam.
 
Dzisiaj już jest wszystko ok. Bez błędów, ale chrome przy certyfikacie zwraca informację, że tożsamość ufc.tv jest niezweryfikowana.
 
Może już ktoś o tym wspominał, ale ja akurat o tym nie wiedziałem. Nawet jak wykupimy PPV to dostęp do eventu mam przez jedynie 24 godziny. Jeśli zechcemy obejrzeć galę ponownie po tym czasie, to musimy zapłacić jeszcze raz.
Lipa według mnie :/
 
szybkie pytanie, bo brak czasu komplwrniw. Ile zlotowek musze przelac na paypala by zakupic fightpassa?
 
Korzysta ktoś z aplikacji UFC TV na tablecie czy telefonie z androidem? Jak tak to proszę o krótką opinie przede wszystkim chodzi mi o transmisję live.
 
Korzysta ktoś z aplikacji UFC TV na tablecie czy telefonie z androidem? Jak tak to proszę o krótką opinie przede wszystkim chodzi mi o transmisję live.
używam na tefeonie. Działa tak dobrze że aż kutasy z nieba lecą.
 
Back
Top