UFC FightPass - temat zbiorczy

Ktoś wie o co chodzi? Używałem 7 dniowego dnia próbnego. Teraz chce doladowac sobie subskrybcje miesieczna(mam na koncie 32 zl, starczy), podaje te same dane kary i wyskakuje mi ten komunikat "*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Additional Information: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank."

Co jest nie tak?
 
Ktoś wie o co chodzi? Używałem 7 dniowego dnia próbnego. Teraz chce doladowac sobie subskrybcje miesieczna(mam na koncie 32 zl, starczy), podaje te same dane kary i wyskakuje mi ten komunikat "*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Additional Information: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank."

Co jest nie tak?
dolar po 3,69 więc 10 dolców to ponad 32zł
 
mam 40 zł na koncie juz. Nadal nic. Hmm, nie wiem co jeszcze moze si dziac. Pozostaje paypal
 
mam 40 zł na koncie juz. Nadal nic. Hmm, nie wiem co jeszcze moze si dziac. Pozostaje paypal
Napisz do nich emaila to jak ktoś w przyszłości będzie miał ten problem to będzie od razu rozwiązanie znane.
 
Witam wszystkich mam pytanko otóż mieszkam w Niemczech i chciałbym sobie wykupić rocznego fightpassa mam konto w Volksbank z góry dzięki za porade jak wykupić prawidłowo konto
 
Pytanie do obytych z UFC.TV, założyłem dziś konto na ufc.tv i aktywowałem 7 dniowy okres darmowy, czy obejrze na tym krakowską gale w całości ?!
 
Pytanie do obytych z UFC.TV, założyłem dziś konto na ufc.tv i aktywowałem 7 dniowy okres darmowy, czy obejrze na tym krakowską gale w całości ?!
Obejrzysz w całości. Jeśli nie chcesz po tych 7 dniach kontynuować to radzę uważać na automatyczne przedłużanie.
 
wiem, trzeba anulować przed upływem tygodnia bo potem co miesiąc sie będzie automatycznie przedłużać. Chodziło mi tylko o to czy nie trzeba czegoś dodatkowo wykupić żeby zobczyć np karte główna w sobote. A tak wogole to karta wstepna zaczyna sie o 17:45 polskiego czasu?
 
wiem, trzeba anulować przed upływem tygodnia bo potem co miesiąc sie będzie automatycznie przedłużać. Chodziło mi tylko o to czy nie trzeba czegoś dodatkowo wykupić żeby zobczyć np karte główna w sobote. A tak wogole to karta wstepna zaczyna sie o 17:45 polskiego czasu?
Nie co miesiąc , tylko jednorazowo Ci zapierdoli na cały rok, ale skoro wiesz że trzeba ręcznie anulować to luz.
 
Bo pewnie Grzechu dawno zakładałeś. Na początku tak było że na miesiąc, ale później się wycwanili i ustawione jest z automatu na rok. Jak ktoś ma się jebnąć to po co na miesiąc jak moża za cały rok go podliczyć. Lekko ponad 300 zł w sumie na 12 miechów, produkt warty tej ceny, ale jak ktoś nie czyta to może się później wkurwić, że mu 3 stówki pobrali.
 
dokładnie jest na cały rok. W sobote po gali sie kliknie anuluj i już.

czyli Lapilus vs Lee, wychodzą do oktagonu 4:45 PM(UK) ? czyli 17:45 polskiego ?
 
Wiem , ze te pytania wydaja wam się głupie ale był bym wdzięczny za pomoc.
1 Jak się rejestruje to mam etap 3 w którym mam wpisać dane o płatnosciach .Co mam tam wpisać jak chce korzystać za darmo?
2 Czy jak się zarejestruje to bedę musiał zdobyć jakieś punkty aby obejrzeć gale w Krakowie czy nie ?
Z góry dziękuje za pomoc
 
niekoniecznie kredytowa, może być zwykła debetowa.
No ja podaje dane na zwykla karte. Tylko trzeba mieć na internetowym koncie możliwość ściagania pieniedzy w taki sposób. Bo z tego co wiem nawet na 7 dniowy trial potrzeba kasy na koncie, jakąś symboliczna złotówkę ściągają dla potwierdzenia posiadania środków na koncie.
 
Wiem , ze te pytania wydaja wam się głupie ale był bym wdzięczny za pomoc.
1 Jak się rejestruje to mam etap 3 w którym mam wpisać dane o płatnosciach .Co mam tam wpisać jak chce korzystać za darmo?
2 Czy jak się zarejestruje to bedę musiał zdobyć jakieś punkty aby obejrzeć gale w Krakowie czy nie ?
Z góry dziękuje za pomoc

1. Musisz podać dokładne prawdziwe dane karty. Po prostu korzystasz za darmo, ale musisz pamiętać by po 7 dniowym okresie, przed jego upływem, anulować subskrybcje. Inaczej sciagnal Ci kase za caly rok.
2. Nie, nie musisz. Obejrzysz galę w Krakowie.
 
Kto się orientuje po jakim czasie gale numerowane z PPV są na FP? Takiej np z JJ jeszcze nie ma, a już dużo czasu minęło.
 
Back
Top