UFC FightPass - temat zbiorczy

Mam praktyczni tego nie używam, bo płacę kartą przez internet raz na ruski rok, nigdy problemu nie było:/ dzisiaj coś musiał szlak trafić
 
Grzechu 3D Secure mam wyłączone. To co włączyć czy zostawić tak? Pytam, bo już boli mnie głowa od tego walczę z tym od jakiegoś już czasu dzisiaj.
 
Nie wiem jak to działa, do ipli musiałem to włączyć i na fightpass już o to nie krzyczał.
 
Na pewno masz kartę kredytową (lub wirtualną do przelewów internetowych) a nie zwykłą debetówkę?


mbankowa debetówka też działa.



JoeKickass, podajesz dokładnie (imię, nazwisko, adres) te same dane, które masz w papierach z bankiem?
 
Pany a wiecie jak odtworzyć UFC Fight Pass na Smart TV ? Jest taka aplikacja ale jak chcę się połączyć to nie ma sing in tam tylko pisze tak :



To get access to premium UFC content on your Samsung device, you need to have a UFC.TV account. If you do not have an account, go to www.ufc.tv on your PC an create one. To link your device to this account enter your username below and selext "Next"



czyli co mam podać ? Username ? co to takiego ?



Jak bym się miał logować na pc to podaje się email i hasło, ale tutaj na smart tv nie ma znaku @ to lipa ?
 
hej, dokładnie te same dane, sprawdzałem już nawet z Bankiem czy wszystko się zgadza. Dostałem dzisiaj Takiej paranoi, że pisałem wszystko nawet z dużych liter tak jak mam w banku (No jebneło mnie, ale już nie wiedziałem co mam robić) Dobra obejdę się smakiem dzisiaj oglądania UFC w zajebistej jakości. ;-)
 
@Joe, a masz jakieś polskie znaki w miejscowości czy ulicy? To raczej nie pomoże, ale próbować warto. Skasować polskie znaki (jeśli masz) na zwykłe literki.
 
Dzięki Panowie za dobrą instukcje.:-)



Jeżeli wpisujecie poprawne dane i macie prawidłowe limit transkacji przez internet, a dalej nie przechodzi to możliwe, że Wasz bank ma dodatkowe limi, do których nie macie dostępu przez internet i bez kontaktu z Bankiem się nie obędzie( mogę się mylić)
 
@midern







Nie mam polskich znaków, jeszcze mam jedno wyjście z całej opresji i twoim szlakiem powędruje i bede dzwonił do swoich rodziców, żeby mi dali dane swojej karty i na ich spróbuje. ;-)



@Patriota



Limit mam dziennie 15 transakcji przez neta i 999 w miesiącu biorąc pod uwagę to, ze nie korzystałem z karty dobre kilka miesięcy i nie płaciłem w ten sposób. Raczej nic nie pomoże. Natomiast moj kochany bank BZWBK dzisiaj nie odbiera odemnie telefonów;-)







Mimo wszystko dzieki za pomoc Panowie.







Naszczęscie udało mi się już trochę ochłonąć, bo był moment, ze jeszcze chwila i bym rzucał u siebie laptopem ;-)
 
A więc ja również zostaję na streamie. Nauczka na przyszłość - myślenie o tym wcześniej i w tym tyognidu chyba idę zrobić sobie konto (prawdopodobnie mbank).
 
czy na Fight passie powinno byc juz jakies video, muzyczka ?



bo mam wrazenie ze cos mi sie na stronie niezaladowalo



wu14n.png
 
Co zrobić aby "usunąć" konto czy tam zerwać z nimi tą umowe żebym nie płacił nic za tydzień ?
 
No wlasnie - mam dokladnie to samo - probuje anulowac subskrybcje i wyskakuje bialy ekran :/ TyPeK, udalo Ci sie anulowac trial?
 
Z różnych przeglądarek próbowaliście?



Macie Adblocka? Wyłączcie go na ten moment, moze sa tam jakieś reklamy i wtedy pójdzie :)
 
1. Jakie informacje ze swojej karty podaje rejestrujac sie na fightpass? Numer karty i 3 cyfry te z przed podpisu?



2. Czy fightpass działą również na smartfonach z androidem czy tylko komp?
 
1. Jakie informacje ze swojej karty podaje rejestrujac sie na fightpass? Numer karty i 3 cyfry te z przed podpisu?




Tak, poza tym wszystkie swoje dane jak nazwisko, adres i telefon.




2. Czy fightpass działą również na smartfonach z androidem czy tylko komp?


Na smartfonach z androidem, na iphonach i na blackberry, takie aplikacje możesz pobrać ze strony fightpass.com
 
ok dzięki. Oczywiście jakiejś Polskiej rejestracji nie ma, skazany jestem na angielski/
 
Tak po angielsku, ale to akurat nie jest problem, nie ma tam żadnych skomplikowanych słów. Jakby co to pytaj, albo wrzuć screena z rejestracji to Ci przetłumaczę.
 
Back
Top