UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont (16.10.2021)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1633856575422.png



 
Mi z kolei Fiorot zamyka z Wojcikiem z Fenu na ponad 2 k i raczej jak kontrowac to chyba ta fiorot ale to na live po rozgladzie, Kleina natomiast po tym jak się ostatnio zaprezentował daje na cxarna listę, szkoda Holly bo wygrałaby ME EVent
 
Fiorot @1.4-1.5 - tak jak przed przełożeniem terminu walki. Dużo lepsza stójka, dobry tdd, powinien zapewnić zwycięstwo.

Dumont @2.11 - Odwołane 4 walki Ladd z czego dwie z powodu kontuzji Aspen oraz problemu z wagą. W krótkim czasie musi znowu zbić wagę co może mieć spory wpływ, zwłaszcza biorąc pod uwagę 5 rund. W większości wygranych walk nie odbiegała gabarytowo od rywalek. Dumont będzie większa niż Aspen co może spowodować, że będzie mieć trudności w sprowadzeniu walki do parteru. W stójce Dumont wydaje się być lepiej poukładana, jeśli Ladd wejdzie w klincz to zostanie skontrowana.

Inne możliwe typy:
Miller
Klein
 
Fiorot @1.4-1.5 - tak jak przed przełożeniem terminu walki. Dużo lepsza stójka, dobry tdd, powinien zapewnić zwycięstwo.

Dumont @2.11 - Odwołane 4 walki Ladd z czego dwie z powodu kontuzji Aspen oraz problemu z wagą. W krótkim czasie musi znowu zbić wagę co może mieć spory wpływ, zwłaszcza biorąc pod uwagę 5 rund. W większości wygranych walk nie odbiegała gabarytowo od rywalek. Dumont będzie większa niż Aspen co może spowodować, że będzie mieć trudności w sprowadzeniu walki do parteru. W stójce Dumont wydaje się być lepiej poukładana, jeśli Ladd wejdzie w klincz to zostanie skontrowana.

Inne możliwe typy:
Miller
Klein
Nie będzie zbijania wagi walka jest w kategorii piórkowej 66 a kobiety zbijają góra 5 kilo więc tutaj praktycznie nic nie zbija
 
Dołożyłem jeszcze raz Fiorot+Klein
Czyli w sumie ten dubelek jest za pincet a do wygrania 900. ( na czysto +400)
 
Nie będzie zbijania wagi walka jest w kategorii piórkowej 66 a kobiety zbijają góra 5 kilo więc tutaj praktycznie nic nie zbija
Masz rację moje przeoczenie, mimo wszystko na Ladd wcześniejsze ścinanie nadal powinno mieć to jakiś wpływ. Dumont mimo wszystko powinna być świeższa, zobaczymy co z tego wyjdzie, to nadal walka kobiet a te to często 50/50.
 
Arlovski vs Felipe jak widzicie?

Na moje decyzja @ 1.60 jest zakładem wartym uwagi.
Tez spodziewam się tam decyzjien bo Felipe mimo ze to waga ciężka to gość jest waciakiem, mogę śmiało napisać ze ja przy 92 kg wagi bije mocniej od niego.
Dlatego mimo ze Andrzej ma szklana szczeke to Felipe ta watą mu krzywdy nie zrobi.
Z kolei Felipe ma twardy łeb wiec wątpliwe ze Arlovski go skonczy.
 
Tez spodziewam się tam decyzjien bo Felipe mimo ze to waga ciężka to gość jest waciakiem, mogę śmiało napisać ze ja przy 92 kg wagi bije mocniej od niego.
Dlatego mimo ze Andrzej ma szklana szczeke to Felipe ta watą mu krzywdy nie zrobi.
Z kolei Felipe ma twardy łeb wiec wątpliwe ze Arlovski go skonczy.
Dokładnie, zgadzam się z Tobą, tym bardziej że Andrzej oststnio walczy zachowawczo i bardziej nastawia się na punktowanie niż skończenie przed czasem.
 
Godinez @1.4 - Lupita dotychczas prezentowała się porządnie. Rabunek w walce z Penne i szybka wygrana tydzień temu. Do walki podchodzi szybko co trochę niepokoi, w związku z ponownym ścinaniem walki. Wydaje mi się jednak, że gdyby nie była pewna to walki by nie wzięli. Przeciwniczka ma lepsze warunki fizyczne co również niepokoi, jednak jak już kilka walk pokazało kobiety w mniejszym stopniu wykorzystują warunki fizyczne. Lipski poddała Carolinę to i Godinez może.

Landwehr live - Klein ostatnio pokazał się tragicznie, dlatego jeśli ktoś będzie oglądać na żywo warto spróbować gry na Nate-a.
 
Godinez @1.4 - Lupita dotychczas prezentowała się porządnie. Rabunek w walce z Penne i szybka wygrana tydzień temu. Do walki podchodzi szybko co trochę niepokoi, w związku z ponownym ścinaniem walki. Wydaje mi się jednak, że gdyby nie była pewna to walki by nie wzięli. Przeciwniczka ma lepsze warunki fizyczne co również niepokoi, jednak jak już kilka walk pokazało kobiety w mniejszym stopniu wykorzystują warunki fizyczne. Lipski poddała Carolinę to i Godinez może.

Landwehr live - Klein ostatnio pokazał się tragicznie, dlatego jeśli ktoś będzie oglądać na żywo warto spróbować gry na Nate-a.
Godinez nie będzie ścinała wagi bo idzie wagę wyżej, będzie spora przewaga warunków fizycznych Caroliny która umie punktować na wstecznym. Dla mnie no bet tym bardziej po takim żartobliwym kursie na Lupite. Tu kursy powinny wyglądać 1.85-1.85.
 
Godinez @1.4 - Lupita dotychczas prezentowała się porządnie. Rabunek w walce z Penne i szybka wygrana tydzień temu. Do walki podchodzi szybko co trochę niepokoi, w związku z ponownym ścinaniem walki. Wydaje mi się jednak, że gdyby nie była pewna to walki by nie wzięli. Przeciwniczka ma lepsze warunki fizyczne co również niepokoi, jednak jak już kilka walk pokazało kobiety w mniejszym stopniu wykorzystują warunki fizyczne. Lipski poddała Carolinę to i Godinez może.

Landwehr live - Klein ostatnio pokazał się tragicznie, dlatego jeśli ktoś będzie oglądać na żywo warto spróbować gry na Nate-a.
Tragicznie to dość mocne słowo, conajmniej jakby przegrywał rundy 10-8 :p

według wielu niesłusznie przegral
F52EDD34-CA4D-445D-88AC-70857037F553.jpeg
 
Tragicznie to dość mocne słowo, conajmniej jakby przegrywał rundy 10-8 :p

według wielu niesłusznie przegral
View attachment 27425
Może za mocno powiedziane, jednak nadal uważam, że gra po takim kursie z zawodnikiem jak Landwehr jest ryzykowne i ciężko nazwać to pewniakiem pomimo przegranych Nate-a.
Godinez nie będzie ścinała wagi bo idzie wagę wyżej, będzie spora przewaga warunków fizycznych Caroliny która umie punktować na wstecznym. Dla mnie no bet tym bardziej po takim żartobliwym kursie na Lupite. Tu kursy powinny wyglądać 1.85-1.85.
Warunki jak najbardziej na stronę Caroliny. Jednak uważam, że umiejętnościami odstaje i nie będzie umiała wykorzystać atutów. Jak najbardziej biorę pod uwagę możliwość przegranej, ale szukałem czegoś by uzyskać brak podatku na fortunie.

Aktualnie najpewniejsza dla mnie osobiście jest Fiorot. I warta ryzyka Dumont, która latała po kursie @2.3
 
Warunki jak najbardziej na stronę Caroliny. Jednak uważam, że umiejętnościami odstaje i nie będzie umiała wykorzystać atutów. Jak najbardziej biorę pod uwagę możliwość przegranej, ale szukałem czegoś by uzyskać brak podatku na fortunie.

Aktualnie najpewniejsza dla mnie osobiście jest Fiorot. I warta ryzyka Dumont, która latała po kursie @2.3
Nie gram tego, jak dla mnie ta walka jest zbyt wyrównana i jest zbyt wiele znaków zapytania właśnie ze względu na to że Godinez wjeżdża wagę wyżej i w dodatku na zastępstwo.
 
Mocno rozważam Marqueza przed czasem, wojownik z twardą szczenką i solidnym kardio. Ma narzędzia finiszera: i udusi i mocno przyjebie ;) Wright ma problemy po pierwszym mocnym ciosie, jego walki nie trwały dłużej niż 6 minut. Nie wydaje się też żeby był w stanie trzymać Marqueza w parterze. Julek powinien położyć rywala spać. Kurs 1.8
 
Co sądzicie o Miller by sub?
Spore prawdopodobieństwo, jeśli masz gdzieś zakład - Miller przez sub w 1rundzie to wydaje się że to będzie lepsze niż samo Miller przez sub ponieważ Jim szybko puchnie kondycja już nie ta więc jeśli wygra to raczej w 1rundzie.
 
Dorzuciłem Miller wygra w pierwszej rundzie @6. Miller sporo razy wygrywał w pierwszej rundzie. Przeciwnik dużo mniej doświadczony i dużo słabsi przeciwnicy w rekordzie. Po kursie @6 myślę, że warto.
 
Dorzuciłem Miller wygra w pierwszej rundzie @6. Miller sporo razy wygrywał w pierwszej rundzie. Przeciwnik dużo mniej doświadczony i dużo słabsi przeciwnicy w rekordzie. Po kursie @6 myślę, że warto.
A widziałeś może zakład - Miller przez poddanie w 1rundzie? Miller zawsze szuka poddań nawet gdy ma naruszonego rywala więc jego wygrana przez ko/tko jest mało prawdopodobna.
 
Back
Top