UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont (16.10.2021)

Widać, że znasz się na robocie.
wiem, że drobniak ale zielony

1634428675939.png


Livy idą mi zdecydowanie dobrze

1634428748040.png
 
Mario Yamasaki sędziował w klatce ułomku.
Wiesz że się kompromitujesz cały czas i widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo traktujesz przykład i jawną ironię z ciebie jako poważna część wiadomości. Przeczytaj mój post tak ze 30 razy to może, może zrozumiesz co do ciebie napisałem. No i słuchaj taki heheszek jesteś, taki pewny siebie.

Rzuciłem rękawice, nie odpowiedziałeś wogole więc ponawiam.

Chciałbyś się założyć kto ma rację w tym sporze czy jednak nie masz na tyle jaj żeby ponieść konsekwencje głupot które tutaj wypisujesz? Ja ci nie będę wyjaśniał tutaj po raz kolejny bo wszystko jasno napisałem, skoro nie dociera i nie masz za grosz pokory żeby się doinformować w temacie choćby w trakcie rozmowy to może jak ci z portfela ubędzie to się czegoś pożytecznego na przyszłość nauczysz, co ty na to smyku?
Miało być "Yamasaki był sędzią klatkowym", gdybyś był bardziej kumaty to byś wywnioskował że to zwykła pomyłka.
Jak ten zakład miałby brzmieć dzieciaczku z przepalonym kaskiem?
 
Miało być "Yamasaki był sędzią klatkowym", gdybyś był bardziej kumaty to byś wywnioskował że to zwykła pomyłka.
Jak ten zakład miałby brzmieć dzieciaczku z przepalonym kaskiem?
A o co się kłócimy imbecylu? Bardziej kumaty niż ty to się nie da być co tu pokazujesz, teraz opcja palenia frana a na koniec to w sumie nie wiadomo o co chodzi?
 
Dawaj treść tego zakładu pajacu a nie mi tu stękasz.
Jak ty już nie wiesz o co zacząłeś sprzeczkę to ja nie mam zamiaru ci tego uświadamiać, to ty tutaj z siebie zrobiłeś błazna i to jest w twoim interesie, nie w moim.


Moim zdaniem UFC nie ma wpływu na obsadę sędziowska gali, twoje zdanie jak wynika z naszej dyskusji jest odwrotne Czyż nie?
 
Last edited:
Jak ty już nie wiesz o co zacząłeś sprzeczkę to ja nie mam zamiaru ci tego uświadamiać, to ty tutaj z siebie zrobiłeś błazna i to jest w twoim interesie, nie w moim.
Ja myślę, że już wygrałeś. Zniszczyłeś go w dyskusji, chłop teraz nawet nie wie gdzie się znajduję.
 
O co chodzi w tym live? I co te pojedyncze za drobne to stawiasz ze sposobem skończenia lub że decyzja się skończy? I na czym grasz Andrzeju? U jakich buków?
Siedzę na Fortunie, oglądam tam transmisję live i obstawiam. Wynik, sposób itd. wszystko jest do wyboru do koloru... tylko podatki trza płacić :dry:
 
Siedzę na Fortunie, oglądam tam transmisję live i obstawiam. Wynik, sposób itd. wszystko jest do wyboru do koloru... tylko podatki trza płacić :dry:
Czyli tak samo jakbyś obstawiał przed galą? Obstawiasz przed rozpoczęciem walki pojedynczo jak wychodzą do walkii i sobie oglądasz ta?

Czy tak jak można w piłce nożnej, obstawiasz w trakcie trwania walki?
 
Obstawiasz nawet w trakcie walki
Ale wtedy jakoś kursy spadają czy cos? Przecież to jest bez sensu, jak oglądasz walkę i widzisz np że potężny faworyt tańczy i zaraz padnie, albo ktoś się wjebal w gilotynę i widzisz że za 15 sekund odklepie bo dobrze siedzi i obstawiasz parę stówek właśnie na poddanie to normalnie płacą hajs?
 
Ale wtedy jakoś kursy spadają czy cos? Przecież to jest bez sensu, jak oglądasz walkę i widzisz np że potężny faworyt tańczy i zaraz padnie, albo ktoś się wjebal w gilotynę i widzisz że za 15 sekund odklepie bo dobrze siedzi i obstawiasz parę stówek właśnie na poddanie to normalnie płacą hajs?
kursy się zmieniają na bieżąco, w zależności jak walka idzie, transmisja jest o kilka(może nawet naście) sekund opóźniona więc buk widzi chwilę szybciej i w takiej sytuacji jaką opisałeś blokuje możliwość stawiania zakładów więc kiedy już Ty widzisz akcję kończącą to na stawianie jest już za późno.
 
Ale wtedy jakoś kursy spadają czy cos? Przecież to jest bez sensu, jak oglądasz walkę i widzisz np że potężny faworyt tańczy i zaraz padnie, albo ktoś się wjebal w gilotynę i widzisz że za 15 sekund odklepie bo dobrze siedzi i obstawiasz parę stówek właśnie na poddanie to normalnie płacą hajs?
W takim wypadku nie zagrasz bo buki też widzą, że za 15 sekund będzie klepane i w takich wypadkach są bloki na kursach. On po prostu zagrał pod koniec 3 rundy na Robertsa bo założył, że to może iść w jego stronę.
 
kursy się zmieniają na bieżąco, w zależności jak walka idzie, transmisja jest o kilka(może nawet naście) sekund opóźniona więc buk widzi chwilę szybciej i w takiej sytuacji jaką opisałeś blokuje możliwość stawiania zakładów więc kiedy już Ty widzisz akcję kończącą to na stawianie jest już za późno.

Już rozumiem, dzięki za wyjaśnienie
 
W takim wypadku nie zagrasz bo buki też widzą, że za 15 sekund będzie klepane i w takich wypadkach są bloki na kursach. On po prostu zagrał pod koniec 3 rundy na Robertsa bo założył, że to może iść w jego stronę.
A na takim patencie, no tez jest sposób jak się dobrze punktuje
 
Jak ty już nie wiesz o co zacząłeś sprzeczkę to ja nie mam zamiaru ci tego uświadamiać, to ty tutaj z siebie zrobiłeś błazna i to jest w twoim interesie, nie w moim.


Moim zdaniem UFC nie ma wpływu na obsadę sędziowska gali, twoje zdanie jak wynika z naszej dyskusji jest odwrotne Czyż nie?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, pajacujesz i napinasz poślady nie mając pojęcia o czym jest gadka. Gdzie ja napisałem że ufc ma wpływ na obsadę sędziowską ich gal? Cały czas próbowałem ci uświadomić że sędziów punktowych w ufc jest zaledwie kilku i to z tym się nie zgadzałeś jak mniemam.
Ja myślę, że już wygrałeś. Zniszczyłeś go w dyskusji, chłop teraz nawet nie wie gdzie się znajduję.
Chłopa chłopa za faje łapie :putinlaugh: Wstydź się.
 
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, pajacujesz i napinasz poślady nie mając pojęcia o czym jest gadka. Gdzie ja napisałem że ufc ma wpływ na obsadę sędziowską ich gal? Cały czas próbowałem ci uświadomić że sędziów punktowych w ufc jest kilku i to z tym się nie zgadzałeś jak mniemam.
:juanlaugh: :mjsmile::putinlaugh::kis:
 
Problem z sędziowaniem w UFC jest taki że to nie UFC wyznacza sedziów a komisję stanowe, zdarza się że komisja oddeleguje jakiegoś leśnego dziada od boksu co chuja się zna na MMA i został przeszczepiony z innego sportu i zdążają się takie wpadki, o ile to była wpadka bo nie oglądałem tej walki. Organizacja nie ma na to żadnego wpływu.

Słabo znasz temat, w UFC co gale sędziują praktycznie ci sami sędziowie punktowi. A na temat ciemnych interesów sedziów z bukmacherami nie będę z tobą dyskutował bo nie ma takiej potrzeby, masz swój pogląd ja mam swój i niech tak zostanie.

--------------------------------------------------------------------------
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, pajacujesz i napinasz poślady nie mając pojęcia o czym jest gadka. Gdzie ja napisałem że ufc ma wpływ na obsadę sędziowską ich gal? Cały czas próbowałem ci uświadomić że sędziów punktowych w ufc jest zaledwie kilku i to z tym się nie zgadzałeś jak mniemam.

Chłopa chłopa za faje łapie :putinlaugh: Wstydź się.


Gratuluję samozaorania smyku bez honoru, ciesz się że to internet i wyciągnij wnioski na przyszłość, młody jesteś a na naukę zawsze jest czas.
 
@w4ar Mówiłem brat że nie ma co się ładować na łapu capu w Godinez przy takich okolicznościach.

Tak to ma wyglądać, tam gdzie lecą masówki a Emeev był jednym z takich betów w dzisiejszym ufc jest spora szansa że werdykt będzie nie właściwy. Widz ma tylko oglądać a nie wygrywać. Współpraca bukmacherów z organizacjami sportowymi jest na porządku dziennym.
Co racja to racja, nie doceniłem rywalki oraz różnicy w warunkach. Nauczka na przyszłość by jednak nie grać walk kobiet jeśli jest tak drastyczna różnica w warunkach oraz krótki okres odpoczynku.
Na szczęście Dumont dała radę :) i jak Agapova tydzień temu zaskoczyła bukmachera w pozytywny sposób.
W ogólnym rozrachunku fajny +, kilka kuponów popsuła Godinez, Wójcik oraz Miller 1 runda. Na szczęście coś mnie tknęło by dorzucić Miller przed czasem @3 dodatkowo oprócz 1 rundy. Rębecki po @1.2 mimo małego kursu był świetny do taśm.
 
:najmancoty: Za dużo jarasz smyku, ja nawijam o sędziach punktowych i ufc a ten mi wyjeżdża z Yamasakim który był sędzią punktowym i ekstraklasie :damjan:
Popalone styki doszczętnie.
Byku ten siedem to zwykły menel, ja typa już dawno mam w ignorze.
Obczaj to
:mamed:
56971435-4938-4FF9-A105-69772851737D.jpeg
 
Last edited:
Emeev zawsze był mało aktywny, co z tego, że lepszy, skoro zamulacz. Karę właśnie dostał.

IMG_20211017_094108.jpg
 
Back
Top