UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont (16.10.2021)

to był piękny weekend. Jedyny błąd to ta stówka na Badera ale trudno. Poza tym, nie będę nawet wrzucał kuponów bo mnie członkowie grupy Dawida zaspamują prośbami o dołączenie do mojej :jarolaugh:
 
Byku ten siedem to zwykły menel, ja typa już dawno mam w ignorze.
Obczaj to
:mamed:
View attachment 27545

Kurwa jestem takim vipem że mimo tego iż ma mnie gość w ignorach, to jebany czyta każdy jeden mój post :pjelen:

@marcinos zobacz jakiego masz potężnego sojusznika :mjsmile:

Ja tutaj też mogę zawołać kolegów żeby mi posty lajkowali, wyzywali kurwantesa od smyków, gilów i tym podobnych, tylko po co skoro dyskusje na argumenty wygrałem do jednej bramki, a na koniec sam się gość zaorał? Komicznie to wygląda :beczka:
 
--------------------------------------------------------------------------



Gratuluję samozaorania smyku bez honoru, ciesz się że to internet i wyciągnij wnioski na przyszłość, młody jesteś a na naukę zawsze jest czas.
Powtarzam ci popsuty dzieciaczku że jeśli chodzi o sędziów punktowych w ufc to stanowa komisja nie oddelegowuje tam jakiś leśnych dziadów od boksu co chuja się znają na MMA tylko obsadzani są ciągle ci sami sędziowie kórzy od lat punktują w ufc, o tym była dyskusja. Masz urojenia od zanieczyszczonego sprzętu w płucach dlatego nie wiesz nawet o co chodziło :putinlaugh:
Byku ten siedem to zwykły menel, ja typa już dawno mam w ignorze.
Obczaj to
:mamed:
View attachment 27545
No widzę właśnie że to jakiś mały uliczny patus popsuty przez używki i chujowy polski rap :DC:
 
Powtarzam ci popsuty dzieciaczku że jeśli chodzi o sędziów punktowych w ufc to stanowa komisja nie oddelegowuje tam jakiś leśnych dziadów od boksu co chuja się znają na MMA tylko obsadzani są ciągle ci sami sędziowie kórzy od lat punktują w ufc, o tym była dyskusja. Masz urojenia od zanieczyszczonego sprzętu w płucach dlatego nie wiesz nawet o co chodziło :putinlaugh:

No widzę właśnie że to jakiś mały uliczny patus popsuty przez używki i chujowy polski rap :DC:
Tyle że ja cały czas pisałem o tym że to właśnie komisja wyznacza sedziów na galę a nie UFC. A to czy wyznaczają w kółko tych samych czy nie to lata mi koło chuja jełopie z IQ 80.

Odwracaj kota ogonem i klep się po plecach z forumowymi "frajerami" bo to twoje naturalne środowisko, wyjaśnione z mojej strony i wszyscy co potrafią czytać doskonale o tym wiedzą i rzeczywistości w której się skompromitowaleś śmieszkami nie zakłamiesz :kis: .

Nauczył się z nocnej dyskusji i bezczelnie dalej cwaniakuje i pyskuje szczeniak, to jest największe dno moralne i przykład spierdolenia jakie wypełzło ostatnio w dorosłość, nie pozdrawiam i kończę tę dyskusję.
 
Last edited:
Tyle że ja cały czas pisałem o tym że to właśnie komisja wyznacza sedziów na galę a nie UFC. A to czy wyznaczają w kółko tych samych czy nie to lata mi koło chuja jełopie z IQ 80.

Odwracaj kota ogonem i klep się po plecach z forumowymi "frajerami" bo to twoje naturalne środowisko, wyjaśnione z mojej strony i wszyscy co potrafią czytać doskonale o tym wiedzą i rzeczywistości w której się skompromitowaleś śmieszkami nie zakłamiesz :kis: .
Nie rozmawialiśmy o tym czy stanowa komisja oddelegowuje sędziów do ufc tylko kogo oddelegowuje przygłupie. Zostałeś podsumowany argumentami i nie potrafisz się z tym pogodzić niestety, twoja mała główka z popalonymi stykami w środku w dalszym ciągu nie może zajarzyć o czym toczyła się dyskusja :juanlaugh:Czytaj osiedlowy ćpunku twoje zgniłe ego postrzega rzeczywistość w nieprawidłowy sposób więc nawet nie biorę cię na poważnie. Dojrzewaj.:tysoncoffe:
 
Nie rozmawialiśmy o tym czy stanowa komisja oddelegowuje sędziów do ufc tylko kogo oddelegowuje przygłupie
:pjelen: panika się wkrada :kis::fly:

Ps: dicks cały dzień lizał mu jajka dając heheszki pod każdym jego postem, jak mu to wytknalem to nagle dicks zmienił szybko na lajki żeby poważniej wyglądało :mjsmile: :juanlaugh:
 
Last edited:
:pjelen: panika się wkrada :kis::fly:

Ps: dicks cały dzień lizał mu jajka dając heheszki pod każdym jego postem, jak mu to wytknalem to nagle dicks zmienił szybko na lajki żeby poważniej wyglądało :mjsmile: :juanlaugh:
Masz połówkę
Ja spalam to masz piątkę?
Ja spalam to
Masz stówkę?
Ja spalam to po prostu dawaj to ja spalam to.


Ten cytat idealnie podsumowuje twoje braki w inteligencji smyku, jak ty w ogóle śmiesz pisać o samozaoraniu:pociesznymirek::pociesznymirek: :pociesznymirek:
 
Masz połówkę
Ja spalam to masz piątkę?
Ja spalam to
Masz stówkę?
Ja spalam to po prostu dawaj to ja spalam to.


Ten cytat idealnie podsumowuje twoje braki w inteligencji smyku, jak ty w ogóle śmiesz pisać o samozaoraniu:pociesznymirek::pociesznymirek: :pociesznymirek:

W sumie, jebać szacunek, tylko dymy :mjsmile:
 
Jak ten syn się zaczynał tym sportem interesować to ty jeszcze musiałeś mamusi pytać czy na kompie możesz jebnąć godzinkę dłużej niż zwykle smyku :beczka:
Jeśli jesteś starszy niż myślałem to tym bardziej ci współczuję bo rozumek masz co najwyżej 15 latka :siara: Aha i jeszcze jedno. Spalasz to? :DC:
 
@Karwantes @KilerMMA
Uważajcie bo za chwile znajdziecie się w jego temacie ,,użytkownicy na bana”
:mamed:
:mamed:
:mamed:

55B2CE27-4EB4-40CE-A2D7-90BFFE10DEDC.jpeg
 
Dobra Panowie, milion zgłoszeń i czytać się nie da tego tematu.

Ustalmy jakieś zasady bo mnie kij jasny strzela, że czasem tu taki nieporządek panuje. Czy możemy ustalić, że każde wyśmianie kuponu po gali będzie równało się z czasowym banem?
 
Dobra Panowie, milion zgłoszeń i czytać się nie da tego tematu.

Ustalmy jakieś zasady bo mnie kij jasny strzela, że czasem tu taki nieporządek panuje. Czy możemy ustalić, że każde wyśmianie kuponu po gali będzie równało się z czasowym banem?
A co to za dyktatura?! #FreeCohones. Z czasowym banem mogłoby się wiązać jedynie jechanie po rodzinie lub jakieś hardkorowe wyzwiska.
 
A co to za dyktatura?! #FreeCohones. Z czasowym banem mogłoby się wiązać jedynie jechanie po rodzinie lub jakieś hardkorowe wyzwiska.

No a nie ma tutaj wyzwisk? Przyjdzie ktoś przeczyta i pierwsze co pomyśli, że burdel tu taki panuje, że szkoda strzępić ryja. A z tym #FreeCohones to proszę Cię. Znajdź mi forum, które jest tak liberalne i pobłażliwe w stosunku do użytkowników jak to. Połowa tematów jest rozwalonych przez wyzywających się ludzi, a Ty piszesz "#FreeCohones". Jeszcze tylko nasrać tutaj na środku brakowało i byłoby idealnie "#Free".

Serio trzeba porządki wprowadzić, nawet jeśli miałoby to oznaczać dziesięć banów użytkowników z długim stażem.
 
Back
Top