UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont (16.10.2021)

A widziałeś może zakład - Miller przez poddanie w 1rundzie? Miller zawsze szuka poddań nawet gdy ma naruszonego rywala więc jego wygrana przez ko/tko jest mało prawdopodobna.
Właśnie samego poddania w pierwszej rundzie nie widziałem, dlatego pograłem po prostu pierwszą rundę. Biorąc pod uwagę przeciwnika uważam, że jest to dość prawdopodobne, na pewno bardziej niż pokazuje to kurs.
 
Mocno rozważam Marqueza przed czasem, wojownik z twardą szczenką i solidnym kardio. Ma narzędzia finiszera: i udusi i mocno przyjebie ;) Wright ma problemy po pierwszym mocnym ciosie, jego walki nie trwały dłużej niż 6 minut. Nie wydaje się też żeby był w stanie trzymać Marqueza w parterze. Julek powinien położyć rywala spać. Kurs 1.8
No i chu., walka odwołana :(
 
Najbardziej wkurwiajace w obstawianiu ufc itd jest to, że walki, które obstawiasz wypadają a te które masz w dupie zostają xD
Mam taką teorię że jeśli leci duży hajs na jakiegoś zawodnika to często taką walkę odwołują, nie z powodu kontuzji czy innego powodu z którego dany zawodnik nie może wystąpić a z powodu oszczędzenia strat buków.
 
Przyzwyczajcie się że podczas fal plandemicznych takie cyrki propagandowe z wypadaniem walk przez rzekomy kovid będą działy się co tydzień więc radzę obstawiać jak najpóźniej to możliwe.
 
Mam taką teorię że jeśli leci duży hajs na jakiegoś zawodnika to często taką walkę odwołują, nie z powodu kontuzji czy innego powodu z którego dany zawodnik nie może wystąpić a z powodu oszczędzenia strat buków.
Z Ciebie jest niesamowity fantasta czasami :putinlaugh:
 
Arlovski 1,90 wydaje mi się dobrym typem powinien wypunktować mniejszego grubaska
 
Co myślicie o tym Bruno Silvie? Myśle ze powinien sobie tez poradzić z Sanchezem ostatnio slabo wyglądał z muradovem
 
Przyzwyczajcie się że podczas fal plandemicznych takie cyrki propagandowe z wypadaniem walk przez rzekomy kovid będą działy się co tydzień więc radzę obstawiać jak najpóźniej to możliwe.
Przeważnie im bliżej gali to te lepsze bety coraz bardziej ubijane kursowo, trochę bez sensu czekać na ostatnią chwilę.
 
Back
Top