UFC Fight Night: Ladd vs. Dumont (16.10.2021)

Godinez nie będzie ścinała wagi bo idzie wagę wyżej, będzie spora przewaga warunków fizycznych Caroliny która umie punktować na wstecznym. Dla mnie no bet tym bardziej po takim żartobliwym kursie na Lupite. Tu kursy powinny wyglądać 1.85-1.85.
@w4ar Mówiłem brat że nie ma co się ładować na łapu capu w Godinez przy takich okolicznościach.
Ale przekręt z tym Emeevem
Tak to ma wyglądać, tam gdzie lecą masówki a Emeev był jednym z takich betów w dzisiejszym ufc jest spora szansa że werdykt będzie nie właściwy. Widz ma tylko oglądać a nie wygrywać. Współpraca bukmacherów z organizacjami sportowymi jest na porządku dziennym.
 
Tak to ma wyglądać, tam gdzie lecą masówki a Emeev był jednym z takich betów w dzisiejszym ufc jest spora szansa że werdykt będzie nie właściwy. Widz ma tylko oglądać a nie wygrywać. Współpraca bukmacherów z organizacjami sportowymi jest na porządku dziennym
Gdyby tak było już ktoś by się wygadl czy po złości czy ze wkurwienia i idea sportu nie miałaby całkowicie sensu a tym bardziej że to nie jest tajemnica wojskowa czy cos, i ludzie nie będą znikać, jeżeli już to co najwyżej pojedyncze jednostki dostają cynk przed galą że są taśmy na te i na te walki i jak będzie możliwość przekrętu na decyzji to żeby to zrobić i tyle. Tysiące taśm na całym świecie idzie się jebać a taki jeden sędzia dostanie 2k$ i niech spierdala.
Teoria bardziej prawdopodobna od twojej a nadal bardzo koloryzowana, bukmacherów jest od zajebania na świcie, z każdym pojedynczo by się musieli dogadywać, bo przecież bukmacherki nie trzyma jedna osoba na świecie.

Prędzej czy później ktoś by się wyłamał, nie dałoby się utrzymać tego w tajemnicy bo za dużo ludzi by o tym musiało wiedzieć żeby to miało działać, któraś ze stron by prędzej czy później poniosła straty i układ cały poszedłby się jebać i ujrzał światło dzienne, potem sprawy w sądach itp, ci co na tym zarabiają mają za dobre życie żeby dla drobnych takie konsekwencje ryzykować. Tutaj @Evo ma rację z tą fantazją, albo browarów za dużo;)
 
@w4ar Mówiłem brat że nie ma co się ładować na łapu capu w Godinez przy takich okolicznościach.

Tak to ma wyglądać, tam gdzie lecą masówki a Emeev był jednym z takich betów w dzisiejszym ufc jest spora szansa że werdykt będzie nie właściwy. Widz ma tylko oglądać a nie wygrywać. Współpraca bukmacherów z organizacjami sportowymi jest na porządku dziennym.
Sędziowie w ufc są do wyjebania i to większość, co chwilę coś odwalają. No jak można dać 3 rundy przeciwko Emmevowi? Przeciez to dzieciak by widział, że to on rozdaje karty a nie Roberts. Dla mnie czyste 29-28 dla Emeva bez dyskusji
 
Problem z sędziowaniem w UFC jest taki że to nie UFC wyznacza sedziów a komisję stanowe, zdarza się że komisja oddeleguje jakiegoś leśnego dziada od boksu co chuja się zna na MMA i został przeszczepiony z innego sportu i zdążają się takie wpadki, o ile to była wpadka bo nie oglądałem tej walki. Organizacja nie ma na to żadnego wpływu.
 
Problem z sędziowaniem w UFC jest taki że to nie UFC wyznacza sedziów a komisję stanowe, zdarza się że komisja oddeleguje jakiegoś leśnego dziada od boksu co chuja się zna na MMA i został przeszczepiony z innego sportu i zdążają się takie wpadki, o ile to była wpadka bo nie oglądałem tej walki. Organizacja nie ma na to żadnego wpływu.
Słabo znasz temat, w UFC co gale sędziują praktycznie ci sami sędziowie punktowi. A na temat ciemnych interesów sedziów z bukmacherami nie będę z tobą dyskutował bo nie ma takiej potrzeby, masz swój pogląd ja mam swój i niech tak zostanie.
 
Słabo znasz temat, w UFC co gale sędziują praktycznie ci sami sędziowie.

No bo większość odbywa się w tym samym stanie w czasach pandemii mózgu, widać kto zna słabo temat i pokory troche, pozdrawiam.

A jak masz wątpliwości to się skontaktuj z jedynym polskim sędzia w UFC to ci może wyjaśni jak to jest.
 
Nie można tutaj mówić o wałku. Emeev wygrał pierwszą rundę ale w dwóch kolejnych nie przeważał, trzecia runda była zdecydowanie dla Robertsa, druga bliska. Mogło iść w obie strony. Emeev jest po prostu słaby, nie zrobił nic żeby zaznaczyć tutaj zdecydowanie 2/3 rundę na swoją korzyść dlatego przegrał, żaden wałek.
 
No bo większość odbywa się w tym samym stanie w czasach pandemii mózgu, widać kto zna słabo temat i pokory troche, pozdrawiam.

A jak masz wątpliwości to się skontaktuj z jedynym polskim sędzia w UFC to ci może wyjaśni jak to jest.
Nie ma to znaczenia, w jakim stanie odbywa się gala. Punktuje kilkoro tych samych sędziów, zmieniają się tylko rotacyjnie. Spalasz to? :DC:
 
Jak druga była bliska to ja jestem Grzegorz Rasiak
W takim razie gratuluję bogatej kariery piłkarskiej. Jednak jak Pan myśli, że ktoś patrzy i będzie punktował nieudane próby obaleń, gdzie za każdym razem Emeev zbierał kolana na łeb i klatę to nie zna się Pan na MMA.
 
Nie można tutaj mówić o wałku. Emeev wygrał pierwszą rundę ale w dwóch kolejnych nie przeważał, trzecia runda była zdecydowanie dla Robertsa, druga bliska. Mogło iść w obie strony. Emeev jest po prostu słaby, nie zrobił nic żeby zaznaczyć tutaj zdecydowanie 2/3 rundę na swoją korzyść dlatego przegrał, żaden wałek.
Jeśli wygrał pierwszą rundę to dlaczego jeden z sędziów dał 30-27 dla Robertsa? Nie sądzisz że coś tu jest nie tak?
 
Nie ma to znaczenia, w jakim stanie odbywa się gala. Punktuje kilkoro tych samych sędziów, zmieniają się tylko rotacyjnie. Spalasz to? :DC:
Ja wiem że mam rację chłopaku, przypomnij sobie ile razy Dana mówił że gdyby od niego to zależało to Yamasaki nie wszedłby więcej do klatki, i co Mario nadal sędziował. Wiesz wogole kto to jest? Zamiast myśleć że wszystko wiesz i się " znasz" to się kurwa doedukuj. Albo jak chcesz możemy się założyć o coś, Bosy ma podcast, poprosisz go ładnie to ci odpowie na pytanie, prowadzi go z Czarkiem który sędziował również w UFC, panowie na 100% rzetelnie rozstrzygną ten spór.
Bierz zapalniczkę i rozpalaj, materiał dostałeś.


A w ekstraklasie co? Sędziuje kilku tych samych sędziów, tylko zamieniają się lokacjami, spalasz to? Czy może w sezonie po boiskach powinno biegać 200 sędziów, a w UFC sędziować rocznie po 600 w klatce i proporcjonalnie 1800 na punktach? Japierdole...
Ładnie się skompromitowaleś, bo nie przypisze sobie wyjaśnienia ciebie, sam to zrobiłeś.
 
W takim razie gratuluję bogatej kariery piłkarskiej. Jednak jak Pan myśli, że ktoś patrzy i będzie punktował nieudane próby obaleń, gdzie za każdym razem Emeev zbierał kolana na łeb i klatę to nie zna się Pan na MMA.
Patrz sobie chłopaku chociaż na uderzenia celne w walce a nie tylko na to, że próby obaleń miał nieudane i poza tym nie wszystkie.Do tego przy siatce też przytrzymywał i to całkiem długo. To jeśli Emmev zrobił chuja w tej walce to co zrobił Roberts? Chyba, że masz sentyment do czarnoskórych to sorry
 
Oglądam teraz walkę Kleina, oglądałem jego poprzednią walkę z Trizano i niepojęte skąd ten chłop ma tyle wygranych. Jak to jest zwykły worek treningowy, wszystko przyjmuję i nie oddaje :waldeklaugh:
 
Nie można tutaj mówić o wałku. Emeev wygrał pierwszą rundę ale w dwóch kolejnych nie przeważał, trzecia runda była zdecydowanie dla Robertsa, druga bliska. Mogło iść w obie strony. Emeev jest po prostu słaby, nie zrobił nic żeby zaznaczyć tutaj zdecydowanie 2/3 rundę na swoją korzyść dlatego przegrał, żaden wałek.
O ile to pierwsza runda byla blisko tak druga byla bezdyskusyjnie dla Emaeva, nawet statystycznie byla tam najwieksza roznica ciosow znaczacych.
 
Nie można tutaj mówić o wałku. Emeev wygrał pierwszą rundę ale w dwóch kolejnych nie przeważał, trzecia runda była zdecydowanie dla Robertsa, druga bliska. Mogło iść w obie strony. Emeev jest po prostu słaby, nie zrobił nic żeby zaznaczyć tutaj zdecydowanie 2/3 rundę na swoją korzyść dlatego przegrał, żaden wałek.
Jaka była punktacja, każdy sędzia dal co innego? A z resztą jak nie masz pod ręką to w chuju to mam.

A co do tego dlaczego jakiś sędzia daje 29-28 a inny 30-27 odpowiedź jest prosta, wszędzie zdążają się błędy i tam dookoła tej klatki też siedzą ludzie a nie jakieś komputerki, dlatego walki nie ocenia jeden czy 2 a 3 sędziów, że jak jeden da dupy to 2 wykona swoją pracę należycie.
 
Problem jest też taki i trzeba to zrozumieć że inaczej wygląda walka nasza przed telewizorem, gdzie wszystko fajnie się widzi a inaczej z pod klatki
Ja nie wiem co ty mi pudzilla tłumaczysz.


Ten dział cały to widzę niezły ściek, chłopaki 3 walki na krzyż poprawnie wytypują i myślą że siedzą w MMA 20 lat i wszystko wiedzą, dobrze się to czyta dla śmiechów i tych mini dram, ale żeby się tu udzielać żeby się użerać to to nie ma sensu.
 
Po co gównoburze kręcisz? Naucz się przegrywać, wałek czy nie jebać. Gość napisał swoje zdanie, a Ty jak zawsze z płaczem wlatujesz, a na drugi dzień przepraszasz. Widać, że psychy do bukmacherki to Ty nie masz.
Chłopie po pierwsze to go nie pograłem wiec jak mogłem przegrać, a z tym sentymentem to przecież żart jest xD Zluzuj majty, co Ty adwokat jesteś?
 
Ja wiem że mam rację chłopaku, przypomnij sobie ile razy Dana mówił że gdyby od niego to zależało to Yamasaki nie wszedłby więcej do klatki, i co Mario nadal sędziował. Wiesz wogole kto to jest? Zamiast myśleć że wszystko wiesz i się " znasz" to się kurwa doedukuj. Albo jak chcesz możemy się założyć o coś, Bosy ma podcast, poprosisz go ładnie to ci odpowie na pytanie, prowadzi go z Czarkiem który sędziował również w UFC, panowie na 100% rzetelnie rozstrzygną ten spór.
Bierz zapalniczkę i rozpalaj, materiał dostałeś.


A w ekstraklasie co? Sędziuje kilku tych samych sędziów, tylko zamieniają się lokacjami, spalasz to? Czy może w sezonie po boiskach powinno biegać 200 sędziów, a w UFC sędziować rocznie po 600 w klatce i proporcjonalnie 1800 na punktach? Japierdole...
Ładnie się skompromitowaleś, bo nie przypisze sobie wyjaśnienia ciebie, sam to zrobiłeś.
:najmancoty: Za dużo jarasz smyku, ja nawijam o sędziach punktowych i ufc a ten mi wyjeżdża z Yamasakim który był sędzią punktowym i ekstraklasie :damjan:
Popalone styki doszczętnie.
 
Chłopie po pierwsze to go nie pograłem wiec jak mogłem przegrać, a z tym sentymentem to przecież żart jest xD Zluzuj majty, co Ty adwokat jesteś?
Nie jestem adwokat ale zaraz tamten przyleci, zacznie Cie cytować i zrobi się taki sam śmietnik jak ostatnio z tym pajacem pudzianem :lol:
 
:najmancoty: Za dużo jarasz smyku, ja nawijam o sędziach punktowych i ufc a ten mi wyjeżdża z Yamasakim który był sędzią punktowym i ekstraklasie :damjan:
Popalone styki doszczętnie.
Mario Yamasaki sędziował w klatce ułomku.
Wiesz że się kompromitujesz cały czas i widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo traktujesz przykład i jawną ironię z ciebie jako poważna część wiadomości. Przeczytaj mój post tak ze 30 razy to może, może zrozumiesz co do ciebie napisałem. No i słuchaj taki heheszek jesteś, taki pewny siebie.

Rzuciłem rękawice, nie odpowiedziałeś wogole więc ponawiam.

Chciałbyś się założyć kto ma rację w tym sporze czy jednak nie masz na tyle jaj żeby ponieść konsekwencje głupot które tutaj wypisujesz? Ja ci nie będę wyjaśniał tutaj po raz kolejny bo wszystko jasno napisałem, skoro nie dociera i nie masz za grosz pokory żeby się doinformować w temacie choćby w trakcie rozmowy to może jak ci z portfela ubędzie to się czegoś pożytecznego na przyszłość nauczysz, co ty na to smyku?
 
ja tam nie wiem o co Wam chodzi :fjedzia:

1634428283332.png
 
Back
Top