UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Obstawiam, że z darmowej rezerwacji nikomu nie przydzieli okna. . . ew. może lot nie bd mial za duzego oblozenia i da rade się przesiąść xD

Przydzieli, spokojnie.

Radzę zapoznać się z informacjami dot. ilości przewożonych płynów, tak co by nikt perfumowana za 300zl nie wyrzucił do kosza na lotnisku, jak to @MuraS napisał wcześniej.
 
Radzę zapoznać się z informacjami dot. ilości przewożonych płynów
Wrzucam dla wygodnych ;)

Płyny w bagażu podręcznym
Przy przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku :

  • Płyny muszą być przewożone w pojemniku nie większym niż 100 ml
  • Wszystkie płyny powinny być przewożone w jednej, przezroczystej, plastikowej i zamykanej torebce o wymiarach do 20cm x 20cm, o łącznej pojemności do jednego litra
  • Musisz być w stanie całkowicie zamknąć plastikową torebkę i musi się ona mieścić w Twoim bagażu podręcznym.
  • Torebka z płynami musi zostać wyjęta z bagażu podręcznego w celu oddzielnego prześwietlenia
 
Mógłbym sie starac o paszport tymczasowy, może i bym dostał do czwartku, ale musiałbym przedstawić jakiś dokument potwierdzający pilny wyjazd. Śmierć lub choroba kogoś z rodziny bądź wyjazd służbowy. Wyjazd alkoholowy nie przejdzie...
 
Umowa o dzieło pod to się załapie? Kurde nie wiem, czy tak się da.

Tak myślę też, że zanim umowa by doszła...
 
Pany macie przejściówki do gniazdek tamtejszych? Bo z naszymi "wtykami" to telefonów tam nie podładujemy.
 
W Brico Marche 3-5zł. Na lotnisku 3-5 EUR/GBP.

Poglądowo:
upload_2016-11-15_18-47-33.png
 
True. Jak macie wtyczki bez tego dodatkowego bolca to można normalnie wsadzić po wciśnięciu tej blokady w kontakcie.
 
Ciekawe czy te śniadania mamy w koncu w cenie czy nie :D
Na fotach hotelu widziałem, że ogólnie dostępna jest mikrofala, więc ew. gotowce z lidla i można szamać. @Spamteam np. w hamburgu gotowe danie z lidla podgrzewał promieniami słonecznymi :mamed:
o to sie wezmie lupe xd pamietam jak wypalalem napisy w deskach w lato za dzieciaka.
 
Jak macie wtyczki bez tego dodatkowego bolca

A wtyczki mają w ogóle jakiś bolec...? :benny:

Ale chyba wiem, o co Ci chodzi. Bo jeśli np. wtyczka ma ten otwór na bolec to nie wiem, czy dasz radę naciznąć zapadkę i jeszcze ową wtyczkę w gniazdo włożyć. Nie sprawdzałem.
 
Back
Top