UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

wtf? nie moge tego hotelu Etap zabookowac bo:
upload_2016-11-3_22-42-47.png


Aaaa!
 
zaraz eksploduje, kolejny hotel z dziurami na stronie.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
 
@VoRaNeK hmm, jest potencjał. Gdyby ściął tę fryzurę i miałby normalne, krótkie męskie włosy, to :lizoremotmaly2: A tak to jakiś Tap Madl ;(
 
@Matszo92 najważniejszy jest w sumie paszport. Paszport masz? Ja nie mam dowodu osobistego od jakiegoś roku i wszystko na paszport załatwiam, do Belfastu też lecę i myślę, że brak dowodu to żaden problem :D
 
zeby zlozyc papiery o paszport musisz miec dowod, o ile nic sie nie pozmienialo...
 
@Matszo92 jest szansa

Podstawa prawna

l Art. 42 ustawy z 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych (Dz.U. z 2006 r. nr 139, poz. 993 z późn. zm.).

Czy okradziony dostanie dokument zastępczy
Mam tylko dowód osobisty. Czy w razie jego utraty mogę dostać jakiś dokument zastępczy, abym mógł pobierać pieniądze w banku i odbierać korespondencję na poczcie?

Tak

Organ gminy, który zostaje powiadomiony o utracie dowodu, wydaje zaświadczenie o utracie dowodu osobistego. Zaświadczenie to jest czymś w rodzaju dokumentu zastępczego, ponieważ poszkodowany ma prawo okazywać je w tych wszystkich sytuacjach, w których konieczne jest okazanie dowodu osobistego. Na przykład przedstawia się zaświadczenie wówczas, gdy: pobiera się pieniądze w kasie banku, wypłaca gotówkę na poczcie, jest się legitymowanym przez policję.

Organ gminy zawiadomiony o utracie zawiadomienia nie może odmówić wydania zaświadczenia i odesłać poszkodowanego do gminy właściwej dla jego miejsca zamieszkania albo do gminy, która wystawiła utracony dowód osobisty.

Zaświadczenie o utracie dowodu osobistego jest ważne aż do momentu wydania nowego dokumentu tożsamości.

http://samorzad.infor.pl/temat_dnia...stracilo-sie-paszport-lub-dowod-osobisty.html
 
@Matszo92 jest szansa

Podstawa prawna

l Art. 42 ustawy z 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych (Dz.U. z 2006 r. nr 139, poz. 993 z późn. zm.).

Czy okradziony dostanie dokument zastępczy
Mam tylko dowód osobisty. Czy w razie jego utraty mogę dostać jakiś dokument zastępczy, abym mógł pobierać pieniądze w banku i odbierać korespondencję na poczcie?

Tak

Organ gminy, który zostaje powiadomiony o utracie dowodu, wydaje zaświadczenie o utracie dowodu osobistego. Zaświadczenie to jest czymś w rodzaju dokumentu zastępczego, ponieważ poszkodowany ma prawo okazywać je w tych wszystkich sytuacjach, w których konieczne jest okazanie dowodu osobistego. Na przykład przedstawia się zaświadczenie wówczas, gdy: pobiera się pieniądze w kasie banku, wypłaca gotówkę na poczcie, jest się legitymowanym przez policję.

Organ gminy zawiadomiony o utracie zawiadomienia nie może odmówić wydania zaświadczenia i odesłać poszkodowanego do gminy właściwej dla jego miejsca zamieszkania albo do gminy, która wystawiła utracony dowód osobisty.

Zaświadczenie o utracie dowodu osobistego jest ważne aż do momentu wydania nowego dokumentu tożsamości.

http://samorzad.infor.pl/temat_dnia...stracilo-sie-paszport-lub-dowod-osobisty.html
Dostałęm to, jest napisane, że to zaświadczenie nie jest dokumentem podróżnym i nie uprawnia do przekraczania granicy RP.
 
dokladnie, tak jak pisalem na polskiej granicy ten papier bedzie akceptowany (w te strone czy inna), ale w Irlandii Polnocnej juz nie musi.

Wiem bo w tym roku dwa razy dowod zgubilem.

A co z tym trybem specjalnym? Przyspieszonym? Moze mozna ten wniosek jakos zlozyc? Powod: wyjazd zorganizowany, oplacony, newralgicznie wazny dla utrzymania stabilnosci emocjonalnej fana niszowego sportu, kazdy przejaw nieprzychylnosci oznacza dyskryminacje mniejszosci.
 
Back
Top