UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

dokladnie to dziala w ten sposob jak @Matszo92 napisal.

Zalezy co kto mial na mysli mowiac "nie ma przydzielonych miejsc". Jesli to, ze nie mozna wybrac miejsca w cenie to tak. Jesli to, ze idzie sie do samolotu nie wiedzac gdzie sie usiadziec to nie.
Będziesz z nami w Belfaście ?
 
@zoom ma racje, ryzyko uszkodzenia stratowania obslugi lotniska i prawdopodobnie samolotu spowodowalo, ze zaczeli numerowac miejsca :)
gdzies ze dwa lata temu?
Ja ryanairem wracałem 2 lata temu że Sztokholmu i wtedy były już automatycznie przydzielane przy odprawie miejsca, za to w wizzairze było tak jak pisze @VoRaNeK , kto pierwszy ten lepszy xD
 
Lot mamy o 10:20 więc pasowałoby z godzine wcześniej się pojawić na lotnisku. Ja we Wrocławiu bede o 7:20. Na lotnisko niedaleko dworca z ulicy Dworcowej wsiadamy do autobusu linii 106 i bezpośrednio jedziemy do portu lotniczego. Kursy średnio co 15-20 min
Z centrum jedzie się około 40 min wiec troche długo


Wskazówki
sfrsdf.jpg

gfsdfdsf.jpg
 
Gorzej ma się sprawa w Belfaście. Nie bedziemy się raczej bawić w przejazd komunikacją a skupimy się na taxówkach. Transfer z lotniska do centrum wyniesie nas jakieś 10 funtów (50zł) :sad: No i wiadomo, później jazda na lotnisko kolejne 5 dychaczy

Albo ogarniemy Ubera :bayan:
 
Gorzej ma się sprawa w Belfaście. Nie bedziemy się raczej bawić w przejazd komunikacją a skupimy się na taxówkach. Transfer z lotniska do centrum wyniesie nas jakieś 10 funtów (50zł) :sad: No i wiadomo, później jazda na lotnisko kolejne 5 dychaczy

Albo ogarniemy Ubera :bayan:
Od osoby?
 
@VoRaNeK na lotnisku lepiej być wcześniej niż 1h przed, na jakieś 20-30 min przed odlotem już pewnie bd bramki zamykac, a jeszcze przez Security trzeba przejść i dojść pod bramkę.

Ja ze @Spamteam przejdzIemy do wro plbusem, bd już o 4:30 :boystop:
 
@VoRaNeK na lotnisku lepiej być wcześniej niż 1h przed, na jakieś 20-30 min przed odlotem już pewnie bd bramki zamykac, a jeszcze przez Security trzeba przejść i dojść pod bramkę.

Tak jak pisałem, 7:20 we Wrocławiu. Na lotnisku jakaś 8:10

Reszta niech bedzie podobnie aby obyło się bez przykrych niespodzianek. Fakt, godzina przed to troche hardcore

bd już o 4:30 :boystop:

Na lotnisku? WCZEŚNIE :penn:
 
Nie, na dworcu, mam nadzieję że może pogoda bd średnia i bd dłużej jechać, bd mało osób żeby się na fotelach rozjebac i w kime xD
 
Back
Top