UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Chyba zdecyduje się na wymianę pieniędzy już teraz. Przymierzam się do 100 GBP czyli przy obecnym kursie w porównaniu do tego co było miesiąc temu to jakieś 40zł na plus

Na hotelu też zyskamy. @MuraS rezerwował bodajże jak kurs był w granicach 5,10 wiec troche grosza zostanie. Oczywiście jak przez miesiąc funt nie skoczy do stanu sprzed miesiąca :wink:
 
Chujnia, skończy się bez polaka widać na gali :confused:

Ja kupiłem dziś narazie 60 funtów po 4,83zł i popatrze jak dalej kurs bd szedł.
 
Po 4zl to bez szans xD
Co do muzeum Titanica to liczę na foto z @klimekone coś w stylu
fd523472d86e015a442e74ce22f75237_full.jpg
:happy dance:

A tak poważniej to bez polakow na karcie to pozostaje nam znaleść sobie nowego ulubieńca forum xD
 
Pomogę Ci bo zrobiłeś hotlinka :)
Teraz obczaiłem, ja wrzucilem te foto, co on ja maluje nago xD
ale te z kadłuba tez spoko :P


Btw. @Spamteam są już dostepne bilety na plbusa z wawy do wroclawia z czw na piatek po 5zl + 1 zl oplaty mysle, ze chyba to najsensowniejsza opcja. Jest opcja lotu w pt rano ryanairem z chopina do wro, ale jak bd obsuwa czy zle warunki pogodowe to bd w dupie.
 
@Matszo92 od dziś można w jedną stronę, spowrotem od 22/10.
W sumie po odprawie może każdy wrzuci swoje miejsce tu czy w gr na fb, jakie mu system przydzielił, zobaczymy jak nas porozrzuca :D
 
@zoom ma racje, ryzyko uszkodzenia stratowania obslugi lotniska i prawdopodobnie samolotu spowodowalo, ze zaczeli numerowac miejsca :)
gdzies ze dwa lata temu?
 
dokladnie to dziala w ten sposob jak @Matszo92 napisal.

Zalezy co kto mial na mysli mowiac "nie ma przydzielonych miejsc". Jesli to, ze nie mozna wybrac miejsca w cenie to tak. Jesli to, ze idzie sie do samolotu nie wiedzac gdzie sie usiadziec to nie.
 
Back
Top