UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Zmiana jak dla mnie byłaby na plus jeśli chodzi o me :)
Może ktoś jeszcze się skontuzjuje i żmija jakiegoś Polaka upcha na kartę xD
 
Wyglada na to, ze bede :)

Gdzie nocujecie? Ja wlasnie czegos szukam, poki funt niski...
 
Nie szwendac sie za prawym brzegiem Lagan, oraz na poludnie od ulicy Donegall Pass.

Generalnie trzymac sie centrum.

Jesli ktos chce wiecej pozwiedzac, bede mial nr do wlasciwego Taxi (ktore jezdzi na obydwie strony miasta np, niektore taxi obsluguja tylko jedna strone)

#TheTroubles
 
Wreszcie kupiłem bilet lotniczy do Belfastu. Na miejscu będę w Piątek o 9:30 rano (prosto po nocce śmigam na lotnicho także trzeba będzie się przespać podczas lotu który trwa 55 minut i gdzieś na lotnichu czekając na resztę) i wracam w Niedzielę o 16 o ile będę jeszcze żył ;d
 
Nie szwendac sie za prawym brzegiem Lagan, oraz na poludnie od ulicy Donegall Pass.
A co to za ograniczenia? Jakieś getta murzyńskie? xD
Wreszcie kupiłem bilet lotniczy do Belfastu. Na miejscu będę w Piątek o 9:30 rano (prosto po nocce śmigam na lotnicho także trzeba będzie się przespać podczas lotu który trwa 55 minut i gdzieś na lotnichu czekając na resztę) i wracam w Niedzielę o 16 o ile będę jeszcze żył ;d
My, o ile dobrze pamietam, ladujemy jakos po 12.
 
To wybrali gości ... :homer:Trzeci będzie pewnie równie ciekawy

Jak taki @Hightower czy @Spamteam staną przy takim Pickettcie to będzie trzeba małemu stołek podstawić :mamed:

CwLNcovWAAEe_F5.jpg

CwQXDZcVUAEwxv9.jpg
 
W ramach przypomnienia, albo jakby ktoś nie wiedział.
Więc po raz kolejny przypominam, na strefie 'bezcłowej' na lotnisku trzeba będzie się obkupić.

Godziny otwarcia pubów nie są regulowane przez przepisy prawne, natomiast sprzedaż alkoholu dozwolona jest wyłącznie w godzinach od 11.30 do 23.00 w dni powszednie i soboty (w niedziele od 12.30 do 22.00). Większe puby mogą składać wniosek do sądu o przedłużenie godzin sprzedaży alkoholu do 1.00 w dni powszednie i do północy w niedziele pod warunkiem, że zapewniane są także posiłki lub rozrywka.
 
Pany Jany robiliście już odprawę? Czyżby jeszcze nie mozna było? Jakiś błąd mi wyskakuje
 
Ja mam info że mogę zarezerwować 4 dni przed wylotem (za darmo). Teraz też mogę ale muszę zapłacić (chyba pojebało).
 
Odprawa
Rezerwacja miejsca i wczesna odprawa już za 28,50 zł
Standardowa odprawa dostępna od 14. lis 2016
 
Back
Top