UFC 272: Covington vs Masvidal (05.03.2022)

Nie przypominam sobie, by jakas Chinka w UFC byla znokautowana w ostatnich latach, to twarde i charakterne mikroboty
 
:mamedwhat:
Ależ zabolały te żebry widzę. Króciutki lont szkraba .

Wyleciało mi to z głowy ko Rose, nadal podtrzymuję, że Chinki są piekielnie twarde.
Wiadomo, ze są mało prawdopodobne żeby przed czasem Marina wygrała z Chinka, ale w jej wykonaniu to całkiem możliwe.
 
:mamedwhat:
Ależ zabolały te żebry widzę. Króciutki lont szkraba .

Wyleciało mi to z głowy ko Rose, nadal podtrzymuję, że Chinki są piekielnie twarde.
Nic nie zabolało po prostu odbiłem piłeczke multikontowy smyku.:roberteyeblinking:
 
Kolba przed czasem 3.40 :corn:
Moim zdaniem to nie najlepszy bet zważywszy na wysokość kursu, Covington bez bjj i bez nokautującego uderzenia, myślę że jedynie jakaś kontuzja przy wymianach grapplingowych mogłaby sprawić że ten zakład zakończy się powodzeniem. Masvidal trudny do skończenia a tu w dodatku będzie walczył też o honor. Oczywiście nie odradzam bo czasami zdarza mi się pomylić, wyrażam tylko jak ja to widzę.
 
Moim zdaniem to nie najlepszy bet zważywszy na wysokość kursu, Covington bez bjj i bez nokautującego uderzenia, myślę że jedynie jakaś kontuzja przy wymianach grapplingowych mogłaby sprawić że ten zakład zakończy się powodzeniem. Masvidal trudny do skończenia a tu w dodatku będzie walczył też o honor. Oczywiście nie odradzam bo czasami zdarza mi się pomylić, wyrażam tylko jak ja to widzę.
Covington przez decyzje.
 
Czyli widzisz tu finisz przez GNP?
Mozliwe, jak Mads upadnie to Kolba raczej nie przepusci, w druga strone bardziej prawdopodobne ze Kolba przetrwa - w poprzednich walkach widzialem ze wie jak sie ochronic w kryzysie.
Chociaz tak na dobra sprawe typ nie do gry :mamed:
 
Mozliwe, jak Mads upadnie to Kolba raczej nie przepusci, w druga strone bardziej prawdopodobne ze Kolba przetrwa - w poprzednich walkach widzialem ze wie jak sie ochronic w kryzysie.
Chociaz tak na dobra sprawe typ nie do gry :mamed:
Puściłbym że walka zakończy się decyzją ale kurs za słaby a nóż Jorge wyczaruje jakieś kolanko gdy Kolba zejdzie po nogi, wszak ma w tym doświadczenie.

Z wyższych kursów fajnie wygląda Hardy przez ko/tko @3.75
 
Puściłbym że walka zakończy się decyzją ale kurs za słaby a nóż Jorge wyczaruje jakieś kolanko gdy Kolba zejdzie po nogi, wszak ma w tym doświadczenie.

Z wyższych kursów fajnie wygląda Hardy przez ko/tko @3.75
Gram :) Chociaz po tym co zobaczylem z Tybura bede sral w gacie :wtf2:
 
Gram :) Chociaz po tym co zobaczylem z Tybura bede sral w gacie :wtf2:
Spivak nie jest głupi i dobrze wie, że jedyną szansą Hardego jest TKO/Ko w 1 rundzie, max w drugie, dlatego pójdzie od razu po nogi gdzie wymęczy go i w ostateczności być może podda. W 1 rundzie jak Spivak wymęczy go na glebie to Hardy już na oparach pojedzie. Spivak to bierze.
 
Spivak nie jest głupi i dobrze wie, że jedyną szansą Hardego jest TKO/Ko w 1 rundzie, max w drugie, dlatego pójdzie od razu po nogi gdzie wymęczy go i w ostateczności być może podda. W 1 rundzie jak Spivak wymęczy go na glebie to Hardy już na oparach pojedzie. Spivak to bierze.
Zgodze sie to jeden ze scenariuszy :awesome: ale Misiu Polarny juz wylapywal w pierwszej rundzie a wiadomo jaki styl ma przyglup
 
Puściłbym że walka zakończy się decyzją ale kurs za słaby a nóż Jorge wyczaruje jakieś kolanko gdy Kolba zejdzie po nogi, wszak ma w tym doświadczenie.

Z wyższych kursów fajnie wygląda Hardy przez ko/tko @3.75
Że wygra w 1 rundzie @6.0 im dalej w las tym ciężej będzie mu znokautować też niezła opcja chociaż myślę, że Spivak wygra
 
Gram :) Chociaz po tym co zobaczylem z Tybura bede sral w gacie :wtf2:
Tak jak napisał wyżej @Kratta dobra opcją jest również że Hardy wygra w 1rundzie @6.00 bo w późniejszych rundach będzie o to ciężko z uwagi na legendarne inhalatorowe kardio Hardy'ego.
Spivak nie jest głupi i dobrze wie, że jedyną szansą Hardego jest TKO/Ko w 1 rundzie, max w drugie, dlatego pójdzie od razu po nogi gdzie wymęczy go i w ostateczności być może podda. W 1 rundzie jak Spivak wymęczy go na glebie to Hardy już na oparach pojedzie. Spivak to bierze.
Nie zapominaj o łokciach które są bardzo użyteczne przy próbach sprowadzeń czy uderzeniach za ucho, przy eksplozywności (1runda) i ciężkich karabinach amerykanina to że naruszy Spivaca przy próbach zapaśniczych taką techniką to jak najbardziej prawdopodobny scenariusz tym bardziej że w podobny sposób odprawił już Adamsa.
 
Typy na weekend:

Piłka ręczna
Chartres handicap +4,5 @1.43
Piotrków Trybunalski handicap +6,5 @1.46
Granollers handicap +9,5 @1.52


MMA
Jacoby vs Oleksiejczuk liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.33
Elliott vs Ulanbekov liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.19
Rodriguez @1.33
Turner vs Mullarkey walka zakończy się na punkty/nie @1.43
Spivak @1.44
RDA @1.55
Barboza vs Mitchell liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.28
Holland @1.30
Klein vs Smith walka zakończy się na punkty/nie @1.36
Negumereanu vs Nzechukwu liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.38
Mullarkey wygra przez tko/ko @4.50
 
Back
Top