UFC 272: Covington vs Masvidal (05.03.2022)

ufc-272-tickets_03-05-22_17_6205446534d47.jpg


 
Rafael Fiziev
Bryce Mitchell
Manon Fiorot
Michał Oleksiejczuk
Umar Nurmagomedov

Na FORTUNIE całkowity kurs za nich to 7.09 , nie wiem czy ryzyko warte świeczki.
Co myślicie?

Pierwsza uwaga podstawowa: nie graj tego na fortunie! Na Betliku masz np. za to... 8,66. Nie chce mi się sprawdzać u innych, ale dam sobie rękę uciąć że w fortunie jest najniższy łączny kurs za który nie dostaniesz nawet bonusa. Nie masz konta, to załóż, nawet jeśli jesteś niedzielnym graczem. Niech mafia bukmacherska zrozumie, że ludzie będą grać tam gdzie są najmniejsze marże i największe kursy.

Szczerze z tego co wymieniłeś, to pod kątem kursów ciekawie się prezentuje tylko Oleksiejczuk. Dla mnie walka 50/50, raczej decyzja, wilanowska presja kontra mocny kb. Z tak nacierającym i mocnym boksersko gościem Jakoby po powrocie do UFC jeszcze nie walczył. Kurs 2,50 wygląda naprawdę nieźle. 1,20 na Umara, value zerowe, ale Kelleher pewnej poprzeczki nie przeskoczy, niedawno walczył, idzie po wypłatę i z braku laku można tym podbijać, natomiast reszta typów...

Fiorot - ostatnio była masówka na nią i nie bez powodu, natomiast w samej walce... nie zachwyciła. Granie kobiet przy kursach 1,25 które nie są topem dla mnie mija się z celem, szczególnie że Eye doświadczeniem ją bije na głowę. Francuzka słuszną faworytką, ale poniżej 1,50 dla mnie szkoda na to patrzeć.

Mitchell - niezmordowany zapaśniczo chłopak, ale w piórkowej zapaśnicy mają olbrzymie problemy ustabilizować na dłużej na dupie Edka, który jest w tej wadze koniem, a w lekkiej przerobił dużo mocniejszych fizycznie zapaśników. Mierzył się z podobnym stylistycznie Amirkhanim, który był w tej walce totalnie bezradny. Mitchella cenie wyżej od Pana Finlandii, ma lepszą kondycję i mental, ale... Barboza jeśli będzie w formie powinien go roznieść na nogach. Dla mnie to walka kursowi 19-1,9.

Co do Fizieva i RDA, ciężko się wypowiedzieć, śmierdzi mi ta walka, ale nie wiem czym.

Ale graj jak uważasz, granie po value ma sens przy długofalowej grze, jeśli puszczasz dla zabawy od święta to graj co czujesz.
 
Fiorot - ostatnio była masówka na nią i nie bez powodu, natomiast w samej walce... nie zachwyciła. Granie kobiet przy kursach 1,25 które nie są topem dla mnie mija się z celem, szczególnie że Eye doświadczeniem ją bije na głowę. Francuzka słuszną faworytką, ale poniżej 1,50 dla mnie szkoda na to patrzeć.
Dokładnie, wszyscy byliśmy w sumie nią zachwyceni, że izi kasa, a wcale się tak nie okazało bo łatwo nie było i tym razem łatwiej nie będzie a nawet trudniej, dlatego taki kurs to jest po prostu żart i tak jak napisałeś poniżej @1.50 nie ma co grać ewentualnie skusiłbym bym się na 1.40 ale nie ma co się łudzić bo nawet do 1.35 nie dojdą kursy...
 
Nie wiem czy tu Spivak nie będzie dobrym typem. Bez analizy tylko z tego co pamiętam wydaje mi się, że będzie tu obalał i kontrolował przy czym może poddać. Hardy jedynie jakimś cepem może zagrozić.
 
Dos Anjos to dziad
Strasznie skaczę po kategoriach
Fiziev brak zapasów

Mimo wszystko Fiziev powinien wybronić większość prób obaleń
Tak jak ktoś napisał ta walka strasznie śmierdzi
Chciałbym żeby Brazylijczyk lub Gamrot zweryfikowali Ruska
 
U mnie z tej gali tylko Holland zamyka jeden kupon. Z takim rywalem powinien sobie poradzic.
 
Ja od zawsze byłem fanem Edsona Barbozy i napewno postawie coś w jego stronę... Tutaj doświadczenie jest nie do porównania... Jeżeli uda mu się popracować przed obroną sprowadzen to o kontrolę oktagonu i stojke nie do porównania jestem spokojny... Kurs zacheca
 
Ja od zawsze byłem fanem Edsona Barbozy i napewno postawie coś w jego stronę... Tutaj doświadczenie jest nie do porównania... Jeżeli uda mu się popracować przed obroną sprowadzen to o kontrolę oktagonu i stojke nie do porównania jestem spokojny... Kurs zacheca
Kusi grać Barboze jeszcze po tak fajnym kursie. W stójce zniszczy a obalić się łatwo nie da więc bardzo mocno to rozważam.
 
Bryce raczej porobi Edsona, Barboza z pleców jest słabiutki.
Książkowy przykład czarnego pasa z zestawu happy meal.
Bryce stylistycznie to zawodnik z którym Edson z reguły przegrywa.

Liczę ze Jacoby ubije oleksiejczuka, za te wszystkie ataki na freakow należą mu się smary w oktagonie.
Na szczęście Dustin ma spore szanse to ugrać.
 
Back
Top