UFC 272: Covington vs Masvidal (05.03.2022)

Rzuciłem okiem i jest kilka fajnych typów. Pomyślę jeszcze, ale Mullarkey to dobry bet...
Więc stawiaj na przeciwnika :beczka:

a tak na poważnie, to na pierwszy rzut oka, to ta gala wygląda na jedną z tych, które mogą być dość tendencyjne czyli wchodzić po kursach
 
Ode mnie izydor na jutro:

Spivac wygra w 1rundzie-nie @1.20
Tutaj sie zgadzam. Ja pogralem troche ryzykowniej, ze rozpocznie sie 2 runda po kursie @1.45
Spivac nie wygra w 1 odslonie. Poki Hardy bedzie mial tlen Spivac bedzie walczyl zachowawczo. Nie jest tez latwo obalic Hardego, poki jeszcze ma sily. Teoretycznie istnieje ryzyko ze murzyn ubije Spivaka w 1 rundzie, bo to w zasadzie jego jedyna szansa na win, ale mimo wszystko uwazam taki scenariusz za malo prawdopodobny. Poki Hardy bedzie grozny, Spivac nie powinien sie wdawac w zbyt wiele wymian, zwlaszcza po ostatnim nokaucie od Aspinalla. Ja tu widze walke na przetrzymanie i wymeczenie inhalatora w 1 rundzie, a pozniej nieustajace proby obalenia i GnP ze strony Spivaka.

Spivac - Hardy
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej 1.5: + (Fortuna)
@1.45
 
Spivac @1.48 z tym futbolistą co tak spuchł okrutnie w walce z Tyburą? Gdzie tu jest haczyk?
 
Tutaj sie zgadzam. Ja pogralem troche ryzykowniej, ze rozpocznie sie 2 runda po kursie @1.45
Spivac nie wygra w 1 odslonie. Poki Hardy bedzie mial tlen Spivac bedzie walczyl zachowawczo. Nie jest tez latwo obalic Hardego, poki jeszcze ma sily. Teoretycznie istnieje ryzyko ze murzyn ubije Spivaka w 1 rundzie, bo to w zasadzie jego jedyna szansa na win, ale mimo wszystko uwazam taki scenariusz za malo prawdopodobny. Poki Hardy bedzie grozny, Spivac nie powinien sie wdawac w zbyt wiele wymian, zwlaszcza po ostatnim nokaucie od Aspinalla. Ja tu widze walke na przetrzymanie i wymeczenie inhalatora w 1 rundzie, a pozniej nieustajace proby obalenia i GnP ze strony Spivaka.

Spivac - Hardy
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej 1.5: + (Fortuna)
@1.45
Dla mnie zbyt duże ryzyko że Hardy ubije w 1 rundzie by to zagrać choć po ostatniej walce Greg może wyciągnąć wnioski i nie podpalać się tak łatwo co może pomóc w powodzeniu tego zakładu.
 
W tym jest haczyk, że Hardy mu może zajebać w 1 rundzie i uśpi misia. I to jedyna opcja według mnie.
Jak najbardziej taka opcja istnieje, zwlaszcza przy szczece Ukrainca i tym co potrafi czasem odjebac.
Mimo wszystko oboje w swojej ostatniej walce zostali zgaszeni w pierwszych minutach 1 rundy. Ja to widze tak, ze tutaj zobaczymy troche inna wersje Hardego, co w polaczeniu z wiadomym gameplanem Spivaka na przeczekanie zaowocuje drugą rundą. Dalej wszystko zalezy od tego ile sil zachowa Hardy po 1 odslonie. Jesli duzo to mysle ze tutaj zacznie juz ryzykowac i szukac wymian co skonczy sie na jeden z dwoch sposobow: albo uspi Spivaka jakims cepem, albo straci resztki tlenu podczas tych prob, pozwoli sie obalic i ubic na glebie.
 
W tym jest haczyk, że Hardy mu może zajebać w 1 rundzie i uśpi misia. I to jedyna opcja według mnie.
Spivak będzie szukał klinczu przez pierwsza rundę i będzie chciał zamęczyć Grega, co jak co, ale on sam dobrze wie, że wymiana ewentualna bądź walka pół dystansie jest dla niego najgorsza możliwością na rozpoczęcie pojedynku.
 
Również próbuję Barboze. Świetny tdd oraz lepsza stójka powinna zapewnić mu zwycięstwo. Mitchell jest świetny, ale nadal nie sprawdzony. Biorąc pod uwagę jakość przeciwników, ciężko przejść obojętnie obok Barbozy jako underdoga.
 
Liczba rozpoczętych rund powyżej 1,5
Kurs @1.25
Nie warto raczej choc uważam mimo wszystko że w pierwszej rundzie przeleży go a w drugiej może poddać,ale zbyt duże ryzyko.
Kurs beznadziejny przy takim ryzyku. Szkoda zachodu.
 
Jacoby - Oleksiejczuk walka skończy się przed czasem
Turner - Mullarkey walka skończy się przed czasem
Ulanbekov
Nurma

3.95

Jak ktoś musi Colba dec 2.0

 
37A78B37-3F5D-4F09-BA0A-97F4D0BB79A8.jpeg

Taki gram główny kupon + będę coś puszczał na live
 
Back
Top