UFC 272: Covington vs Masvidal (05.03.2022)

Nie przypominam sobie, by jakas Chinka w UFC byla znokautowana w ostatnich latach, to twarde i charakterne mikroboty
 
:mamedwhat:
Ależ zabolały te żebry widzę. Króciutki lont szkraba .

Wyleciało mi to z głowy ko Rose, nadal podtrzymuję, że Chinki są piekielnie twarde.
Wiadomo, ze są mało prawdopodobne żeby przed czasem Marina wygrała z Chinka, ale w jej wykonaniu to całkiem możliwe.
 
:mamedwhat:
Ależ zabolały te żebry widzę. Króciutki lont szkraba .

Wyleciało mi to z głowy ko Rose, nadal podtrzymuję, że Chinki są piekielnie twarde.
Nic nie zabolało po prostu odbiłem piłeczke multikontowy smyku.:roberteyeblinking:
 
Kolba przed czasem 3.40 :corn:
Moim zdaniem to nie najlepszy bet zważywszy na wysokość kursu, Covington bez bjj i bez nokautującego uderzenia, myślę że jedynie jakaś kontuzja przy wymianach grapplingowych mogłaby sprawić że ten zakład zakończy się powodzeniem. Masvidal trudny do skończenia a tu w dodatku będzie walczył też o honor. Oczywiście nie odradzam bo czasami zdarza mi się pomylić, wyrażam tylko jak ja to widzę.
 
Moim zdaniem to nie najlepszy bet zważywszy na wysokość kursu, Covington bez bjj i bez nokautującego uderzenia, myślę że jedynie jakaś kontuzja przy wymianach grapplingowych mogłaby sprawić że ten zakład zakończy się powodzeniem. Masvidal trudny do skończenia a tu w dodatku będzie walczył też o honor. Oczywiście nie odradzam bo czasami zdarza mi się pomylić, wyrażam tylko jak ja to widzę.
Covington przez decyzje.
 
Mozliwe, jak Mads upadnie to Kolba raczej nie przepusci, w druga strone bardziej prawdopodobne ze Kolba przetrwa - w poprzednich walkach widzialem ze wie jak sie ochronic w kryzysie.
Chociaz tak na dobra sprawe typ nie do gry :mamed:
Puściłbym że walka zakończy się decyzją ale kurs za słaby a nóż Jorge wyczaruje jakieś kolanko gdy Kolba zejdzie po nogi, wszak ma w tym doświadczenie.

Z wyższych kursów fajnie wygląda Hardy przez ko/tko @3.75
 
Puściłbym że walka zakończy się decyzją ale kurs za słaby a nóż Jorge wyczaruje jakieś kolanko gdy Kolba zejdzie po nogi, wszak ma w tym doświadczenie.

Z wyższych kursów fajnie wygląda Hardy przez ko/tko @3.75
Gram :) Chociaz po tym co zobaczylem z Tybura bede sral w gacie :wtf2:
 
Gram :) Chociaz po tym co zobaczylem z Tybura bede sral w gacie :wtf2:
Spivak nie jest głupi i dobrze wie, że jedyną szansą Hardego jest TKO/Ko w 1 rundzie, max w drugie, dlatego pójdzie od razu po nogi gdzie wymęczy go i w ostateczności być może podda. W 1 rundzie jak Spivak wymęczy go na glebie to Hardy już na oparach pojedzie. Spivak to bierze.
 
Spivak nie jest głupi i dobrze wie, że jedyną szansą Hardego jest TKO/Ko w 1 rundzie, max w drugie, dlatego pójdzie od razu po nogi gdzie wymęczy go i w ostateczności być może podda. W 1 rundzie jak Spivak wymęczy go na glebie to Hardy już na oparach pojedzie. Spivak to bierze.
Zgodze sie to jeden ze scenariuszy :awesome: ale Misiu Polarny juz wylapywal w pierwszej rundzie a wiadomo jaki styl ma przyglup
 
Puściłbym że walka zakończy się decyzją ale kurs za słaby a nóż Jorge wyczaruje jakieś kolanko gdy Kolba zejdzie po nogi, wszak ma w tym doświadczenie.

Z wyższych kursów fajnie wygląda Hardy przez ko/tko @3.75
Że wygra w 1 rundzie @6.0 im dalej w las tym ciężej będzie mu znokautować też niezła opcja chociaż myślę, że Spivak wygra
 
Gram :) Chociaz po tym co zobaczylem z Tybura bede sral w gacie :wtf2:
Tak jak napisał wyżej @Kratta dobra opcją jest również że Hardy wygra w 1rundzie @6.00 bo w późniejszych rundach będzie o to ciężko z uwagi na legendarne inhalatorowe kardio Hardy'ego.
Spivak nie jest głupi i dobrze wie, że jedyną szansą Hardego jest TKO/Ko w 1 rundzie, max w drugie, dlatego pójdzie od razu po nogi gdzie wymęczy go i w ostateczności być może podda. W 1 rundzie jak Spivak wymęczy go na glebie to Hardy już na oparach pojedzie. Spivak to bierze.
Nie zapominaj o łokciach które są bardzo użyteczne przy próbach sprowadzeń czy uderzeniach za ucho, przy eksplozywności (1runda) i ciężkich karabinach amerykanina to że naruszy Spivaca przy próbach zapaśniczych taką techniką to jak najbardziej prawdopodobny scenariusz tym bardziej że w podobny sposób odprawił już Adamsa.
 
Typy na weekend:

Piłka ręczna
Chartres handicap +4,5 @1.43
Piotrków Trybunalski handicap +6,5 @1.46
Granollers handicap +9,5 @1.52


MMA
Jacoby vs Oleksiejczuk liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.33
Elliott vs Ulanbekov liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.19
Rodriguez @1.33
Turner vs Mullarkey walka zakończy się na punkty/nie @1.43
Spivak @1.44
RDA @1.55
Barboza vs Mitchell liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.28
Holland @1.30
Klein vs Smith walka zakończy się na punkty/nie @1.36
Negumereanu vs Nzechukwu liczba rozpoczętych rund over 1,5 @1.38
Mullarkey wygra przez tko/ko @4.50
 
Back
Top