UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

To są jaja co robi PFL żeby ich przepchnąć obu. Teraz dopiero zauważyłem (a raczej ktoś dał mi znać), że w play-off będą tylko po dwie walki. To jest cyrk.
No cyrk, ale co zrobić. Kasa, kasa, kasa.
 
Ziam/Vendramini walka zakończy się przed czasem @1.80 - Ziam ma 2przegrane przed czasem (2sub) i 9/11wygranych (4ko/5sub) . Vendramini 1 przegrana przed czasem (1ko) i 9/9 wygranych przed czasem (5 ko/4sub). Najprawdopodobniej walka nie dotrwa do decyzji i po kursie 1.8 wydaje się to atrakcyjny bet. Jeśli jednak miałbym grać ryzykowniej to ciekawie wygląda Vendramini @2.2 lub przed czasem @3.5. Uważam, że Luigi jest w stanie obalić i poddać Ziama, który ma kiepską obronę przed sprowadzeniami.

Hill/Craig under 2.5 @1.65 - Paul przegrywał i wygrywał wszystkie swoje walki przed czasem, tutaj widzę podobny scenariusz. Mimo wszystko biorę pod uwagę niespodziankę i poddanie przez Craiga, ale jednak walka raczej zakończy się przed czasem.
 
Powiedzcie mi Panowie, czy ta rozpiska na tapology z PFL i ta kolejność walk jest prawidłowa, że Helda walka jest czwarta? Ogólnie pytam bo jutro idę na 6 rano do pracy i generalnie chciałbym iść w miarę wyspany a pierwszych trzech walk nie obstawiłem także do walki Helda pośpię i mniej więcej czy wie ktoś czy faktycznie koło 2:00 jest jego walka?
 
Powiedzcie mi Panowie, czy ta rozpiska na tapology z PFL i ta kolejność walk jest prawidłowa, że Helda walka jest czwarta? Ogólnie pytam bo jutro idę na 6 rano do pracy i generalnie chciałbym iść w miarę wyspany a pierwszych trzech walk nie obstawiłem także do walki Helda pośpię i mniej więcej czy wie ktoś czy faktycznie koło 2:00 jest jego walka?

Tu masz wszystko.
 
Stary Heldzik wrócił.. Kompletnie bez pomysłu i tylko próby sprowadzeń za jedną noge... a w stójce bez szans :kawulpokapoka: :penn:
 
Last edited:
Stary Heldzik wrócił.. Kompletnie bez pomysłu i tylko próby sprowadzeń za jedną noge... a w stójce bez szans :kawulpokapoka: :penn:
Jeden mi kupon już popsuł... Jaki ten sport jest piękny a zarazem dziwny... Wygrywa z Schulte a przegrywa z odpadem z ufc...
Nic nie pokazał. Zero stojki a w parterze był bezradny.
 
Obejrzałem teraz Shields. To tamta lumpiara miała po trzy minuty w 1 i 2 rundzie pełnego dosiadu. Razem ponad 6 minut i nic. :rofl::rofl:
 
Obejrzałem teraz Shields. To tamta lumpiara miała po trzy minuty w 1 i 2 rundzie pełnego dosiadu. Razem ponad 6 minut i nic. :rofl::rofl:
To się nazywa fart. Ta Shields jeszcze co najmniej dwa lata musi potrenować zanim dostanie normalną zawodniczkę. Po dwóch rundach przegrywała 20-17
 
Trzeba @Evo zawołać i rozkminić jakim cudem jeden sędzia dał remis w walce Brendana.
Nie rozumiem tego. Dwie pierwsze rundy wygrane, z czego jedną można było punktować 10-8. Ostatnia dyskusyjna ale max 10-9.

P.S. Piękna promocja @1.87 na Loughnane trafiona :cool:
 
To się nazywa fart. Ta Shields jeszcze co najmniej dwa lata musi potrenować zanim dostanie normalną zawodniczkę. Po dwóch rundach przegrywała 20-17
W trzeciej Britney przypomniała sobie ze ma przejebac walke ;D
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top